BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  8 października 2009 (pierwszy post)
...A kto powiedział, że nie można zakochać się podczas studniówki, wesela, i tym podobnych uroczystości? :) - Miłość nie wybiera czasu ani miejsca... - spotkać ją można wszędzie. Szczęściu trzeba pomagać :)...

By uniknąć nadmiernie powtarzających się tematów dotyczących poszukiwania partnera na różnego rodzaju uroczystości, powstał ten wątek... - Możecie tutaj zamieszczać swoje ogłoszenia dotyczące poszukiwań partnera / partnerki na studniówkę, wesele, romantyczny wypad za miasto, itp... :)

By uniknąć zamieszania w temacie, przyjmijmy, ze będzie się on ograniczał jedynie do zamieszczania w nim ogłoszeń, osoby zainteresowane, którąś z propozycji proszone są o odpowiadanie na ogłoszenia bezpośrednio na PW lub w komentarzach na profilach autorów, to ułatwi czytelniejsze przeglądanie ogłoszeń.

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
unchico
unchico
  9 października 2010

Jest jakaś dziewczyna z okolic Leszna (Wlkp.) chętna by pójść ze mną na wesele 16.10? :) Koleżanka złamała nogę wczoraj ;/ Jakby co to proszę o PW :)

misiek52
misiek52
  10 października 2010

szukam fajnej dziewczyny z okolic wawy na stałe mam nadzieje. zainteresowane prosze o kontakt pozdro.

feministka
feministka
  12 października 2010
Szukam partnera na Otrzęsiny w Opera Club w Warszawie, które odbędą się 21 października (tj. czwartek).
Koszt biletów dla tych, co nie studiują w Wyższej Szkole Handlu i Prawa - od 30zł do 50zł (w zależności, gdzie kupują).
Więcej informacji podam na PW - pisz tu. :tak:


Zgłoszenia przyjmuję do 16 października. :tak:
pk123xy
pk123xy
  14 października 2010

szukam partnera na studniówke kielce i okolice

englisharistocrat
englisharistocrat
  16 października 2010

Szukam przystojnego i eleganckiego,zadbanego blondyna z dłuższymi włosami :)na studniówkę :DD chętni pisać! :DDDD

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  30 października 2010

Podbijam by się nie zamknał :)

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
szyna0791
szyna0791
  4 listopada 2010

A wam powiem, że tez mam ten problem w styczniu studniówka a partnera nie mam, chętnie bym przetańczyła z jakimś przystojniakiem cala studniówkę :D

Dawidldz
Dawidldz
  5 listopada 2010

14.01 studniówka a ja partnerki nie mam :P Jeżeli któraś dziewczyna z Łodzi bądź okolic byłaby zainteresowana to proszę o wiadomość :) :) Pozdrawiam Panie :*

cobytuhmm
cobytuhmm
  10 listopada 2010

moze jakas chetna chce poszalec:)

wanttobeloved
wanttobeloved
  10 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: moze jakas chetna chce poszalec:)

Konto usunięte
Konto usunięte: moze minetke?:> moze minetke?:> (
:zonk:
Kejv
Kejv
  11 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wanttobeloved

i patrzaj kogo spotkałem... hehe
LocoMatt
LocoMatt
  12 listopada 2010

:P oho .... jeśli chodzi o Studniówkę :) to też bym kogoś chętnie znalazł :))))

15.01.2011 xD

jak mawiał Peja: wszystko na mój koszt xD

znajdzie się jakaś amatorka cukierkowego potworka jak ja?? xd

Warszawa, okolice

danielodpawla
danielodpawla
  14 listopada 2010
Szukam partnerki na studniówkę 21.01, która chętnie potańczy i wypije moje zdrowie :))

Białystok i okolice proszę PW :)
PrzEmeK16ZiomeK
PrzEmeK16ZiomeK
  14 listopada 2010

mi się podobały 2studniówki które miałem w tamtym roki i chętnie pójde z jakąś miłą Panią na następne ;)

NNNNNNNNN
Posty: 1208 (po ~105 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 1
NNNNNNNNN
  15 listopada 2010

Szukam kolezanki na Sylwestra w Paryzu :D

Jestem Z niemeic wiec trzeba pierw do mnie doleciec samolotem lub dojechac autokarem.

Jezeli ktos sie nudzi zapraszam

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.