BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  8 października 2009 (pierwszy post)
...A kto powiedział, że nie można zakochać się podczas studniówki, wesela, i tym podobnych uroczystości? :) - Miłość nie wybiera czasu ani miejsca... - spotkać ją można wszędzie. Szczęściu trzeba pomagać :)...

By uniknąć nadmiernie powtarzających się tematów dotyczących poszukiwania partnera na różnego rodzaju uroczystości, powstał ten wątek... - Możecie tutaj zamieszczać swoje ogłoszenia dotyczące poszukiwań partnera / partnerki na studniówkę, wesele, romantyczny wypad za miasto, itp... :)

By uniknąć zamieszania w temacie, przyjmijmy, ze będzie się on ograniczał jedynie do zamieszczania w nim ogłoszeń, osoby zainteresowane, którąś z propozycji proszone są o odpowiadanie na ogłoszenia bezpośrednio na PW lub w komentarzach na profilach autorów, to ułatwi czytelniejsze przeglądanie ogłoszeń.

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
xdZupelnieInnaxd
xdZupelnieInnaxd
  17 listopada 2010

Hmm.. Ja mam studniówkę w Lutym, a do Grudnia trzeba płacić bez sensu nie?
Skąd mam wiedzieć do tego czasu czy będę kogoś mieć?
Poza tym wydaje mi się dziwne takie pójście z kimś kogo nie znam...
Co Wy o tym myślicie ?

LocoMatt
LocoMatt
  17 listopada 2010

czemu dziwne... :) smak przygody...
nie no dla mnie oczywiste jest... że spotkałbym się z tą osobą gruuubo wcześniej przed
studniówką jeszcze by ogarnąć :) czy jest w porządku... bo wygląd to nie wszystko.. pozory mylą..

xdZupelnieInnaxd
xdZupelnieInnaxd
  18 listopada 2010

Masz rację :) Nawet lubię przygody, ale studniówka to jednak jest takie coś, że chciałabym się tam fajnie czuć i wiedzieć, że facet nie zacznie wyrywać innych dziewczyn zostawiając mnie samą :) A poza tym dziwnie tak..
Masz rację.. Coś o tym wiem, bo mnie oceniają po wyglądzie x) Nie ma się z czego cieszyć, ale w sumie.. Ja się znam i wiem jaka jestem :)

PokiBoSs
PokiBoSs
  18 listopada 2010

szukam Dziewczyny Ladnej i zgrabnej na 18-stek kumpla zainteresowane pisac :*:*:*:* na priv

Szymon1990007
Szymon1990007
  20 listopada 2010

Szukam jakieś wolnej 80-siątki jak ktoś taką zna to pisać plis:P

danielodpawla
danielodpawla
  21 listopada 2010

Szukam partnerki na studniówkę 21.01, która chętnie potańczy i wypije moje zdrowie :))

Białystok i okolice PW :)

Cyprian1987
Posty: 35 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
Cyprian1987
  25 listopada 2010
Zaprosze osobe towarzyszaca w sobote na andrzejki 27.11 oczywiscie andrzejki opłacone.. Poznań Zapraszam Miłe panie !!!

19przemo92
19przemo92
  25 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A wam powiem, że tez mam ten problem w styczniu studniówka a partnera nie mam, chętnie bym przetańczyła z jakimś przystojniakiem cala studniówkę :D

Kurcze troche daleko :/
Aleksis18
Aleksis18
  25 listopada 2010

ehh wątpie iż znajde go tutaj ale jednak zaryzykuje
szukam partnera na studniówkę :) lublin, lub okolice
chłopak, który potrafi się bawić, zachować przy stole, rozmowny, przystojny ;) więcej na prv :)

Cyprian1987
Posty: 35 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
Cyprian1987
  26 listopada 2010
Możesz sie nie Wpi.....ć w cudze fora.. i bez sensu blokują .....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Damjan
Damjan
  26 listopada 2010
Cyprian1987
Cyprian1987: Możesz sie nie Wpi.....ć w cudze fora.. i bez sensu blokują .....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kultury troche;)
wengor16
doktorekx
doktorekx
  28 listopada 2010

łódź, gdańsk :)

Seksowna19dg
Seksowna19dg
  4 grudnia 2010
Szukam partnera na studniówkę w styczniu .Najlepiej z okolic Dąbrowy Górniczej,Sosnowca lub Katowic,ale nie koniecznie :)

Chętnych zapraszam na PRV ;)

czarny222222
czarny222222
  7 grudnia 2010

:P witam ślicznie :P;s;

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.