Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  21 listopada 2013 (pierwszy post)
Plotki i Ploteczki

Zapraszam do dyskusji na tematy niezwiązane z Modą i urodą :)

d83ddc90 26142600 d83cdf34 26f5d83cdf78


Treść dowolna, najważniejsze, żeby była zgodna z zasadami.
Poprzedni temat plotkarski znajdziecie tutaj
Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  27 lutego 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: ja pracuje prawie za darmo(staż), wychowuje i ogólnie czekam już na wiosnę + prawdopodobnie Lewcio będzie miał rodzeństwo w ilości sztuk dwie, przynajmniej na razie


podziwiam za poczucie macierzynstwa, ja sobie dluuuugi jeszcze czas nie wyobrazam sobie miec dzieci:)

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Paulinessa
Paulinessa
  27 lutego 2014

Gratuluję Maryjko :)

Ja studiuję i imprezuję, dalej niedojrzała emocjonalnie do niczego ;)

mmaryja
mmaryja
  27 lutego 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzieci zbyt szybko dorastaja :(

oj tak, zdecydowanie! Twój to już kawaler, niedługo do wzięcia:)
gratulacje dla siostry!

Konto usunięte
Konto usunięte: Bedziesz miala blizniaki

na razie, oficjalnie tak. to dopiero 7 tydzień więc jeszcze wszystko się może zdarzyć. dlatego też dość wcześnie się podzieliliśmy tą wiadomością z rodziną żeby się nacieszyć tą informacją
Prinz
Prinz: podziwiam za poczucie macierzynstwa, ja sobie dluuuugi jeszcze czas nie wyobrazam sobie miec dzieci:)

wiesz, szczerze mówiąc to najczęściej dzieci decydują kiedy się pojawią, a nie rodzice;)
rozmawialiśmy, że jak kolejne dziecko to jakoś teraz, niedługo. póki Lew jest jeszcze będzie kompanem do wspólnych zabaw.
i szybko poszło, jestem chyba megapłodna:and: no i że dwójka od razu to tym bardziej nie było w planach

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja studiuję i imprezuję, dalej niedojrzała emocjonalnie do niczego ;)

dziękuję!
moje życie zniosło już parę nienormalnych imprez, morze alkoholu i takich tam, więc z czystym sumieniem robię za matkę polkę;) choć czasami siadam sobie na tarasie, odpalam skręta i jest czilałt. a mój mąż niańczy bobasa, nie wiem jak to będzie z trójką
mirra20
mirra20
  28 lutego 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: na razie, oficjalnie tak. to dopiero 7 tydzień więc jeszcze wszystko się może zdarzyć. dlatego też dość wcześnie się podzieliliśmy tą wiadomością z rodziną żeby się nacieszyć tą informacją

gratulację
z tego co słyszę dookoła to coraz więcej bliźniaków się chyba rodzi ostatnimi czasy :)
pijana
pijana
  28 lutego 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: ja pracuje prawie za darmo(staż), wychowuje i ogólnie czekam już na wiosnę + prawdopodobnie Lewcio będzie miał rodzeństwo w ilości sztuk dwie, przynajmniej na razie

O kurczę, gratulacje! Jaki ten los przewrotny, do niedawna nie wyobrażałaś sobie posiadania dzieci, a tu trójka na horyzoncie :))

U mnie studia, podszkalanie angielskiego, szukanie pracy lub też stażu/praktyk. Niestety raczej bez przeprowadzki się nie obejdzie, jeśli o to ostatnie chodzi. Akurat wczoraj byłam na rozmowie o praktyki w HR-ze - praca w tej branży bardzo by mnie interesowała. Lecz odpadłam przez odległość dzielącą moje miasto i miasto, w którym by się odbywały. Imprez mi się nie chce, związków też, ale ogólnie nie narzekam :)

Prinz
Prinz:

Gdzie Ty teraz mieszkasz, Książę? :D W lepszym świecie czy Polsza? xD
agoosiaaa
agoosiaaa
  1 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: oj tak, zdecydowanie! Twój to już kawaler, niedługo do wzięcia:)


Juz\ szosty rok mu leci :szok:
Konto usunięte
Konto usunięte: gratulacje dla siostry!


Dzieki!
Konto usunięte
Konto usunięte: na razie, oficjalnie tak. to dopiero 7 tydzień więc jeszcze wszystko się może zdarzyć. dlatego też dość wcześnie się podzieliliśmy tą wiadomością z rodziną żeby się nacieszyć tą informacją


Jejku, gratulacje! Nie wiem dlaczego ale blizniacze ciaze kojarza mi sie jakos tak bardzo pozytywnie xD
Konto usunięte
Konto usunięte: rozmawialiśmy, że jak kolejne dziecko to jakoś teraz, niedługo. póki Lew jest jeszcze będzie kompanem do wspólnych zabaw.


Tak chyba najlepiej niz czekac, zwlaszcza jesli sie wie, czego sie chce :)
agoosiaaa
agoosiaaa
  1 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem dlaczego ale blizniacze ciaze kojarza mi sie jakos tak bardzo pozytywnie xD


no dobra, wiem, w moim wyobrazeniu te dwa bobasy sie ze soba bawia w srodku :rotfl:
Babsy
Babsy
  1 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: agoosiaaa: Dzieci zbyt szybko dorastaja :( oj tak, zdecydowanie! Twój to już kawaler, niedługo do wzięcia:) gratulacje dla siostry!agoosiaaa: Bedziesz miala blizniaki na razie, oficjalnie tak. to dopiero 7 tydzień więc jeszcze wszystko się może zdarzyć. dlatego też dość wcześnie się podzieliliśmy tą wiadomością z rodziną żeby się nacieszyć tą informacjąPrinz: podziwiam za poczucie macierzynstwa, ja sobie dluuuugi jeszcze czas nie wyobrazam sobie miec dzieci:) wiesz, szczerze mówiąc to najczęściej dzieci decydują kiedy się pojawią, a nie rodzice;) rozmawialiśmy, że jak kolejne dziecko to jakoś teraz, niedługo. póki Lew jest jeszcze będzie kompanem do wspólnych zabaw. i szybko poszło, jestem chyba megapłodna no i że dwójka od razu to tym bardziej nie było w planachPaulinessa: Ja studiuję i imprezuję, dalej niedojrzała emocjonalnie do niczego ;) dziękuję! moje życie zniosło już parę nienormalnych imprez, morze alkoholu i takich tam, więc z czystym sumieniem robię za matkę polkę;) choć czasami siadam sobie na tarasie, odpalam skręta i jest czilałt. a mój mąż niańczy bobasa, nie wiem jak to będzie z trójką

jej, Maryjko gratuluje! <3
madzia2143
madzia2143
  6 marca 2014

Mmaryjka nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać. ;)
Życzę zdrowej ciąży, oby maleństwa wytrzymały jak najdłużej w Twoim brzuszku.

P.S w końcu odebrałam poród, tak serio serio :D

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  9 marca 2014

Maryjka, wielkie gratulacje!!!!! :)

btw, jakiś Lew był w the voice of poland, może to Wy :ziober2:

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Rosiczka
Rosiczka
  13 marca 2014

Co tu taka cisza ? :)

PawelSzawara
PawelSzawara
  13 marca 2014

kazdy zyje swoim zyciem prywatnym //

Rosiczka
Rosiczka
  13 marca 2014

Kiepsko.

szadou
szadou
  14 marca 2014

maja mezow,obowiazki
nie sadzisz ze beda siedziec na foteczce i nabijac

Rosiczka
Rosiczka
  14 marca 2014

Sądze.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.