UPIORNY
Posty: 5 (po ~580 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 188
UPIORNY
  30 marca 2018 (pierwszy post)

Nie mogę już wytrzymać... 4 dni szukam tej piosenki (jak mi tu nikt nie pomoże, to jutro będzie piąty dzień). Jestem PRAWIE pewien, że pochodzi z jakiegoś filmu. Może wszystko wyjaśnię, chociaż powinienem to olać i po prostu wkleić linka do filmu na YouTube i walić wszystko inne. Znam jednak niepisane zasady internetu wiążące się z wieloma pytaniami itd. Tak, szukałem tego przez kilka godzin po całym YouTube, tak szperałem w Google, korzystałem też z wielu aplikacji, szukałem wielu soundtracków z różnych filmów horrorów, pytałem się na wielu forach (między innymi teraz tutaj). Byłem w stanie przez te 4 dni poświęcić na spokojnie 6 godzin (tak na oko). Nie mam już siły szukać dalej.
Do czego tego tak bardzo potrzebuję? Początkowo miałem sobie to znaleźć na luzie, wrzucić do swojego nowego materiału na YouTube i tyle. W tym momencie jednak jestem "zakochany" w tej piosence i nawet, jeśli nie wykorzystam jej do nowego materiału na kanał to nie spocznę dopóki jej nie znajdę... BŁAGAM! POMOCY!!!

https://www.youtube.com/watch?v=vY2T3KbpTOQ&t=244s

Nieistotne jest to, co robią oni dwaj, wiem co robią... Już miałem parę odpowiedzi trolli, zwracających uwagę na tych dwóch kolesi. NIE CHODZI O NICH, NIEWAŻNE, co robią. Chodzi mi o podkład muzyczny, które Jake Dufner dodał do tego filmu. Koleś nie raczy odpisać NIGDZIE. Na żadnym portalu, gdzie ma konto (twitter i tak dalej, czyli tzw. social media) nie potrafi odpisać...

4 minuta i 4 sekunda...

Ktokolwiek się postara i znajdzie dokładnie tą piosenkę, otrzyma ode mnie "gwiazdę" na miesiąc. Za oszustwo można tutaj dostać bana, także nie ma opcji, że tą osobę oszukam. Gwiazdę dostanie pierwsza osoba, która poda mi linka, albo jakąkolwiek w 100% pewną informację, że to jest dokładnie ta piosenka.

Ban dla mnie, jeśli nie dam pierwszej osobie, która rozwiąże mój problem "Gwiazdy" na miesiąc.

Muuri
Muuri
  30 marca 2018
ZMORA
ZMORA: Nie mogę już wytrzymać... 4 dni szukam tej piosenki (jak mi tu nikt nie pomoże, to jutro będzie piąty dzień). Jestem PRAWIE pewien, że pochodzi z jakiegoś filmu. Może wszystko wyjaśnię, chociaż powinienem to olać i po prostu wkleić linka do filmu na YouTube i walić wszystko inne. Znam jednak niepisane zasady internetu wiążące się z wieloma pytaniami itd. Tak, szukałem tego przez kilka godzin po całym YouTube, tak szperałem w Google, korzystałem też z wielu aplikacji, szukałem wielu soundtracków z różnych filmów horrorów, pytałem się na wielu forach (między innymi teraz tutaj). Byłem w stanie przez te 4 dni poświęcić na spokojnie 6 godzin (tak na oko). Nie mam już siły szukać dalej.


https://fotka.com/forum/muzyka/772168,Szukam_utworutekstup
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.