Marcinwoj1984
Marcinwoj1984
  11 kwietnia 2017 (pierwszy post)

Jak w temacie co myslicie o facetach po rozwodzie ..
Niezawsze to z winy faceta czasem i Żona pójdzie inna droga..

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  18 kwietnia 2017

Jakoś specjalnie nie robi mi to różnicy ani nie przekreśla mężczyznę w moich oczach.

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
GRADEK83
GRADEK83
  19 kwietnia 2017

Jak to Linda mowil Bo to zła koboeta była... baby to zło XD zwlaszcza te co ubieraja sie w panterke .:ziober2:

Panthera
Panthera
  19 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak to Linda mowil Bo to zła koboeta była... baby to zło XD zwlaszcza te co ubieraja sie w panterke


Aha.
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  19 kwietnia 2017
Panthera
Panthera: zwiazek z dana osoba wymusza na nich pewne zachowania nie zawsze zgodne stricte z ich stylem bycia.

to tzw. korekta życiowa, wspólny kompromis albo kompromitacja

Panthera
Panthera: ci co sie spazyli są ostrożni

to chyba dobrze

Panthera
Panthera: nie dają sie porwać sercu, mniej kochają i mniej okazują uczucie

bzdura do kwadratu

Panthera
Panthera: i wciąż myślą o ex

o, a tu kolejna

Panthera
Panthera: mogą chcieć by kolejny związek przypominał ich poprzedni bo są przyzwyczajeni

powiedz to byłym żonom bądź partnerkom alkoholików, sadystów lub tzw. damskich bokserów

Panthera
Panthera: Kilka lat to dużo, a przyzwyczajen ciezko sie pozbyc nawet jesli zmieniło sie partnera.

nawyki da się okiełznać, ale trzeba nad tym popracować, miłość czyni cuda, potrafi zmienić diametralnie

Panthera
Panthera: Nie chce kogoś tak zużytego

chciałabyś żeby traktowano cię przedmiotowo czy podmiotowo?

Panthera
Panthera: Nie napisałam jednak ze nie zasługują na miłość

"Zużyci " powinni być ci wdzięczni i całować po rekach

Panthera
Panthera: Zasługują, i może nawet na więcej

normalnie łaska pańska, to w tym przypadku to już po stopach, po rękach to za mało

Panthera
Panthera: Ale nie ze mną

dopóki sama nie staniesz się jedną z tych "Zużytych" będziesz dalej pieprzyć te farmazony

Panthera
Panthera: Zawsze mogą sobie tacy rozwodnicy poszukać innej osoby, zamiast mieć pretensje do mnie, ze ich nie chce.

nie musisz,
kawaler, rozwodnik, wdowiec sprawdza się, albo i nie, w tzw. praniu codziennym, a nie w wyimaginowanym świecie

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  19 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy to facet czy to kobieta którzy są po rozwodzie nie dają tyle miłości co taka co się nie sprzyla. Sa mniej uczuciowe i ostrożni. I nie ma co się dziwić

uważaj na stereotypy, skostniałe myślenie to mentalny Alzheimer

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

falowod
Posty: 64 (po ~726 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 1
falowod
  20 kwietnia 2017

Masz sporo racji, ale to tez jest twoj osobisty wybor i to ty poniesiesz konsekwencje , a nie ci rozwodnicy ktorych " odtracisz".;)

Przez" lata leca" mialem na mysli ze nasza psychika sie zmienia , a z nia i punkt widzenia.To nieuniknione.Dzis jestesmy stanowczy ,ale za 10 lat juz moze sie okazac ze zmieniamy nasze stanowisko na biegunowo inne.

Mysle ze rozwod jest sporym szokiem dla obu stron.Pytanie tylko jakie wnioski obie strony wyciagna ?
Nie chce cie przekonywac do wiazania sie z rozwodnikami , uwazam tylko ze kazdy zwiazek to jest jak ksiazka. Zawsze jest w niej cos nowego i to od nas zalezy czy spodoba sie nam czy nie.Jesli zaczniemy ja czytac ,ale juz z uprzedzeniami ,to po pierwszej strony wyrzucimy do kata.
Znalazlem pewne badania z ktorych wynika ze po 100 dniach znajomosci ludzie juz przestaja "kreowac sie" i pokazuja prawdziwe cechy charakteru czy7li tacy jacy sa naprawde.Mysle ze warto poswiecic te 100-150 dni aby miec zdanie czy partner nam odpowiada .Po 2 latach znajomosci zas obje wiedza czy chca kontynuowac zwiazek czy nie i wtedy jest czas na podjecie decyzji czy sformalizowac zwiazek i zalozyc rodzine czy rozejsc sie .Moze sie okazac ze komunikacja jest tak dobra ze oboje zapragan byc ze soba ,bo to wlasnie umiejetnosc komunikacji i kompromisow decyduje czy zwiazek sie uklada czy jest wstrzasany non-stop nieporozumieniami.
Moja znajoma niedawno poznala goscia- rozwodnika , ona tez rozwodka , z ktorym od poczatku nie mogla sie dogadac.On swoje , ona swoje ! Zadalem jej proste pytanie : co ty z tym facetem robisz? Rzuc go ! a ona - zostane sama!
Jak tak sie podchodzi,to kazdy zwizek bedzie raczej "korona cierniowa " a nie fajna relacja :) ktora dodaje nam skrzydel do zycia.
Trzeba w tym wzgledzie wiedziec czego sie szuka i trzymac tego. Tu akurat popieram cie w twojej decyzji,.Widze jedynie w tej strategii ze tych fajnych facetow ubywa a pozostaje tzw " poslad"( oznacza te gorsza czesc zboza , po odsianiu )

Panthera
Panthera
  20 kwietnia 2017
falowod
falowod: Widze jedynie w tej strategii ze tych fajnych facetow ubywa a pozostaje tzw " poslad"(


trudno, najwyzej wezme sie za tych o kilka lat mlodszych, nie musze za rownolatkow czy za starszych, ale za tych co jeszcze tego nie przezyli :)
no chyba ze sama bede rozwodka, wtedy i ja moge wziac rozwodnika
ale nie gdy jeszcze nie mialam slubu.
KokoRoko2014
KokoRoko2014
  22 kwietnia 2017

No to wam powiem drogie panie ze 99% dziewczyn.jak widzi ,,dzieci juz mam'' wrzuca od razu w jeden worek.zero odpisywania i zainteresowania.Wiem bo nie raz sprawdzilem zw tym wpisem i bez na powalonym bado np.różne sa przypadki ze facet zostaje sam...ale cóż.na szczescie na tych portalach jestem z czystej ciekawosci co tu sie dzieje bo jak bym desperacko szukal jakiejs pani na tych portalach to moglbym juz zyly ciąć hahaha

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  22 kwietnia 2017
falowod
falowod: ,.Widze jedynie w tej strategii ze tych fajnych facetow ubywa a pozostaje tzw " poslad"( oznacza te gorsza czesc zboza , po odsianiu )

Lolu, wystąp z odezwą do narodu Forum, tak mniej więcej w ten deseń

Drogie Panie,
jest p/Wami Wielkie Branie
bardzo szybko czas upływa,
a więc pora już na żniwa.
Proszę sie nie opitalać
zaraz w pole zapier...(ups korekta) szybko chodu
bo zostanie wam za młodu
tylko waszych chęci ślad
zamiast ziarna sam poślad.
Kurcgalopkiem jazda w pole
poodgrywać swoje role,
ustawiajcie chłopki w snopki
w imię forumowej szopki.

Panthera
Panthera: trudno, najwyzej wezme sie za tych o kilka lat mlodszych, nie musze za rownolatkow czy za starszych, ale za tych co jeszcze tego nie przezyli :)

jako tzw.pani nauczycielka wprowadzająca w tajniki z zakresu wiedzy o anatomii człowieka?
może w ramach gry wstępnej zaproponuj zabawę w doktora?

Panthera
Panthera: no chyba ze sama bede rozwodka, wtedy i ja moge wziac rozwodnika

wiesz jako zużyta, nie możesz stawiać warunków, musisz brać co dają, nie wybrzydzaj bo zostaniesz na lodzie,
przestrzegaj zasad Lola

Panthera
Panthera: ale nie gdy jeszcze nie mialam slubu.

p/ślubem działasz jako zapieczętowana więc oczekujesz też pieczęci u samca, amen, jak najbardziej po bożemu

Konto usunięte
Konto usunięte: No to wam powiem drogie panie ze 99% dziewczyn.jak widzi ,,dzieci juz mam'' wrzuca od razu w jeden worek.zero odpisywania i zainteresowania.Wiem bo nie raz sprawdzilem zw tym wpisem i bez na powalonym bado np.różne sa przypadki ze facet zostaje sam...ale cóż.na szczescie na tych portalach jestem z czystej ciekawosci co tu sie dzieje bo jak bym desperacko szukal jakiejs pani na tych portalach to moglbym juz zyly ciąć hahaha

współczujemy ci Rokoko, ale nie trać wiary i nadziei

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

AgaFeel
wpis jest ukryty
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  23 kwietnia 2017

Nie ma to dla mnie żadnego znaczenia.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.