NeoSun
NeoSun
  12 marca 2017 (pierwszy post)

Czy przyjazni bez zaangażowania emocjonalnego miedzy kobieta a mezczyzna jest mozliwa?

ksawiera
ksawiera
  16 kwietnia 2017

Granica między przyjaźnią i wrogością, jest u nas cienka jak włos. Na przyszłość, nie radzę ci jej przekraczać, bo z bycia "cosiem"szybko staniesz trollu "nicosiem"

falowod
Posty: 64 (po ~726 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 1
falowod
  16 kwietnia 2017
BabaxJaga
BabaxJaga: falowod: Chwilowo, czyli jakis czas jest mozliwa. o, to współczujefalowod: Niestety tak jestesmy psychologicznie uwarunkowani, ze Natura zawsze pcha obie plci do skrzyzowania genow i predzej, czy pozniej jakies formy przyciagania seksualnego "moga" zaistniec , wbrew czasem intencjom stron. mogą, co nie znaczy, że musząfalowod: Rzecz w tym ze nasza psychika nie jest "constans" i wciaz ulega roznym bodzcom.Tak nas zbudowala Natura aby wciaz krzyzowac geny i przekazywac zycie w nastepny cykl zycia -smierci. w takim samym stopniu działa u nas popęd jak u pozostałych naczelnych? pomijamy patologiczne osobniki homo sapiensfalowod: Dzis facet wydaje sie aseksualnym przyjacielem a jutro nagle odkrywamy w nim to " cos" co nas bardzo do niego pociaga i juz mamy ochote na cos wiecej niz tylko aseksualny kontakt nas? ty na pewno jesteś samcem?ooo (po 3-kroć zakrzyknijmy pełnym cycem) Wielki! Znawco!! Natury Kobiecej!!! już taki jeden nam się tu na Forum objawił, może to twój brat? samiec wypowiadający się w imieniu kobiet, wiedzący, w którym momencie, my kobiety odkryjemy w facetach tego "cosia", który tak bardzo nas w nich pociąga, że zaraz przyjdzie nam ochota na coś więcej niż tylko na aseksualny kontakt Chłopy strzeżcie się bab, bo jak nam przyjdzie ochota to nic nie zostanie z chłopa.falowod: Ogolnie przyjazn to jest cos w rodzaju przedsionka do czegos bardziej glebokiego.Taka przechowalnia emocji :)Mozna w niej byc cale zycie, a mozna tylko 5 min. a więc do kropek p1 niezakoniecznie p2 jak solidna to niech przechowuje p3 obie opcje dopuszczalne
falowod
Posty: 64 (po ~726 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 1
falowod
  16 kwietnia 2017

Mialem nosa ze jestes hejterka ! LOL
Mam prawo wyglaszac swe opinie tak samo jak ty i wcale nie sa one gorsze od twoich !

To ze nie masz w glowie bigos w sprawie co jest istota zycia wcale nie znaczy ze twoj punkt widzenia jest tylko jedynie sluszny !
Pieprzysz sie, bo co ? bo lubisz ? bo jestes czlowiekiem ? Haha ! W kazdym z nas jest az 98% zwierzecia .Te twoje tzw emocje sa wtorne do popedu rozmnazania sie i maja jedynie ulatwic zblizenie sie obu plci w celu prokreacji czyli pieprzenia sie.!
. Mamy takie same organy, psychike , popedy i tzw uczucia co np malpy .Od szympasa roznimy sie tyko dwoma genami i zapewniam cie ze na poziomie seksu niczym sie nie roznimy od zwierzat. One tez maja tzw emocje:) I co z tego wynika? Nic ! .Szympanse Bonobo uczynily seks egulatorem integracji grupy. Jak samiec robi sie agresywny to najblizsza samica nadstawia mu tylka!
Co nas odroznia od zwierzat to kultura(!) ,ktora wytworzylismy pieprzac sie promiskuistycznie w epoce zbieractwa.
Bez promiskuizmu w grupie nie byloby mowy, religii, tradycji itd. Kazdy facet chcac zdobyc partnerke do seksu MUSIAL(!) jakos ja zainteresowac soba.Ona zas aby miec opieke musiala miec kilku samcow za partnerow aby w czasie ciazy sie nia opiekowali. a pozniej pomagali w wychowaniu potomka .Do dzis sa slady takich zwyczajaow w puszczy Amazonii.To zmuszalo ich do interacji z ktorych zrodzila sie mowa ,a potem kultura.
Pora wydoroslec i zastanowc sie, po co masz te " swoje" emocje?! z ktorych jestes tak dumna.! LOL

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  17 kwietnia 2017
falowod
falowod: LOL

terapeuta-antropolog?
Lolu wszystko się zgadza, z tymi szympansami, ale pominąłeś taki jeden, maleńki szczegół, nie jesteśmy już w epoce kamienia łupanego i nie tworzymy struktur pierwotnych, ewoluowaliśmy i poszliśmy nieco do przodu, więc skąd u ciebie ten atawizm?

dlaczego cytujesz mój post, a w swoim ustosunkowujesz się do wypowiedzi Lodzi?

falowod
falowod: Mam prawo wyglaszac swe opinie tak samo jak ty i wcale nie sa one gorsze od twoich !


w którym momencie sugerowałam, że nie masz prawa i oceniłam je jako te gorsze?

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  17 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Granica między przyjaźnią i wrogością, jest u nas cienka jak włos. Na przyszłość, nie radzę ci jej przekraczać, bo z bycia "cosiem"szybko staniesz trollu "nicosiem"

do boju "siostro" do boju, z kuchni do pokoju

PS widzę podwójne zmartwychwstanie, córuś i matuś?
PS2 jak długo pociągniecie forumowego żywota, dociągniecie chociaż do końca tygodnia?
PS3 krótkoterminowe czy długoterminowe kagańce? mam się jeszcze dziś logować? proszę o info na pw

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  17 kwietnia 2017

@ksawiera
@dywersantka
wredne babusy, byłam na 1 i 2 profilu, jedna zgaga się logowała, ale nie napisała na ile ma kaganiec na pysku,
idę dalej lać, wyschłam więc mogę kontynuować, obfitego dyngusa "siostrzyce"

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

dywersantka
dywersantka
  17 kwietnia 2017

Nie można zabić kogoś, kto od dawna nie żyje. Ty jak nie masz realnego wroga, to go sobie poszukasz, stworzysz. Niedługo pozostanie ci tylko ten w lustrze. Nieźle kombinujesz tym samym przyznając się do błędu i oceny książki po okładce. Mnie wystarczająco uprzykrzyłeś trollu pobyt tutaj, by mieć ochotę na dalsze poznawanie tego portalu i was. Swoją drogą, to nie spotkałam jeszcze tak wrogo nastawionej wobec użytkownika moderacji, która zamiast zachęcać do logowania, tak skutecznie ich tłamsi i zniechęca. Nie pisz więcej w moim kierunku, bo mam odruch wymiotny i boję się zarazić (pomimo odległości) twoją "mądrością"

RobertUbraniak
RobertUbraniak
  18 kwietnia 2017

Wlasnie jest i to bardzo czesto

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  18 kwietnia 2017

podwójny pochówek? smutno mi boże, a tobie boże "toże"?
rychłe zmartwychwstanie racz im dać panie

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie można zabić kogoś, kto od dawna nie żyje.

wcale się nie dziwię, takiej ilości zmartwychwstań, żaden zmarły by nie wytrzymał

Konto usunięte
Konto usunięte: Ty jak nie masz realnego wroga, to go sobie poszukasz, stworzysz

rozczaruję cię "siostro", nie mam wrogów tylko paru nieprzyjaciół, ty jesteś jednym z nich.
Śpij spokojnie i oddychaj głęboko, nie jesteś moim wrogiem.

Konto usunięte
Konto usunięte: Niedługo pozostanie ci tylko ten w lustrze

znasz to z autopsji?

Konto usunięte
Konto usunięte: Nieźle kombinujesz tym samym przyznając się do błędu i oceny książki po okładce

nie oceniam człowieka, oceniam jego postawę

Konto usunięte
Konto usunięte: Mnie wystarczająco uprzykrzyłeś trollu pobyt tutaj, by mieć ochotę na dalsze poznawanie tego portalu i was

no cóż karma wraca, nie chcesz kogoś pozdrowić?

Konto usunięte
Konto usunięte: Swoją drogą, to nie spotkałam jeszcze tak wrogo nastawionej wobec użytkownika moderacji, która zamiast zachęcać do logowania, tak skutecznie ich tłamsi i zniechęca.

swoja drogą owa moderacja wykazywała momentami wb ciebie i tak zbyt daleko posuniętą pobłażliwośc,
ja nie miałam takiego szczęścia

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie pisz więcej w moim kierunku, bo mam odruch wymiotny i boję się zarazić (pomimo odległości) twoją "mądrością"

wytrzymaj do końca tygodnia

PS jak gówno wpadnie w wentylator to atmosfera robi się śmierdząca dookoła i gdzie się człowiek nie ruszy zapach idzie za nim,
doceń moją lojalność, w końcu komunikat jest szyfrowany, przekaz rozumieją tylko znający temat

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

AgaFeel
wpis jest ukryty
sexx
sexx
  24 kwietnia 2017

Nie ma o nie bedze zaws

CamBeck
Posty: 9 (po ~257 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 14
CamBeck
  27 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma*

Jesteś w błędzie.Wystarczy być dojrzałym emocjonalnie,wiedzieć czego się chce.Określić jasno swoje relacje i trzymać się tego.
AniaJezyna
Posty: 4 (po ~32 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
AniaJezyna
  28 kwietnia 2017

Przyjażń miedzy kobietą a meszczyzną jest możliwa

Sarna
Sarna
  28 kwietnia 2017
AniaJezyna
AniaJezyna: Przyjażń miedzy kobietą a meszczyzną jest możliwa

jest możliwa jeżeli są wolni i nawet jakby coś więcej między nimi zaiskrzyło nikomu to nie zaszkodzi, ale jak kobita ma swojego faceta i szuka przyjaciela w innym mężczyźnie to jest coś nie halo, przyjaciela powinna mieć w swoim wybranku, po to między innymi są razem.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.