ASZABENE
ASZABENE
  3 marca 2017 (pierwszy post)

Potraficie normalnie funkcjonować bez kawy czy też innego trunku typu energetyk ?

ASZABENE
ASZABENE
  8 marca 2017

Dlatego proponuje robić zapasy kawy na wypadek gdyby słońce zgasło .

Kati1988
Kati1988
  8 marca 2017

Ja jak rano nie wypije kawy,to nie potrafie normalnie funkcjonowac,ale ostatnio ograniczam sie do picia kawy rano,bo chyba mam problemy z sercem i ciezko mi w nocy zasnac jak po poludniu jeszcze jedna kawe wypije

ASZABENE
ASZABENE
  8 marca 2017

Trochę wcześnie na problemy z sercem (chodzi mi o wiek ) . Jedna kawka dziennie raczej do zaburzeń pracy serca nie prowadzi, tak mi się przynajmniej wydaje .

Kati1988
Kati1988
  8 marca 2017

Chodzilo mi o to,ze ja wypije wiecej niz jedna kawe dziennie

ASZABENE
ASZABENE
  8 marca 2017
Kati1988
Kati1988: Chodzilo mi o to,ze ja wypije wiecej niz jedna kawe dziennie

Aha ,opatrznie to zrozumiałem . W sumie jak organizm nie przyzwyczajony do kofeiny to różnie może reagować .
KonradziqOryginal
KonradziqOryginal
  8 marca 2017

Kawy nie piłem, nie piję i pić nie planuję, choć wszyscy się dziwią, jak to, a to tak można? Studia przeżyć bez kawy? Bez energetyków? Sesje? Egzaminy? Pisanie jednej pracy, potem drugiej? I w trakcie trzeciej? Do pracy bez kawy?
Rano śniadanie i 0,5 litra. Wody oczywiście. I nic więcej nie trzeba. Jak ktoś lubi niech pije kawę, ale żeby to musiał być bodziec do funkcjonowania, no to wiedz, że coś się dzieje :ninja: (kto wie, do czego nawiązanie, dostanie ode mnie ciastko! do kawy)

ASZABENE
ASZABENE
  8 marca 2017

A co Ci daje 0,5 litra wody z rana ? Kawy nigdy nie piłeś i stąd brak ciągoty do tego niebianskiego trunku d83dde0a. Kawa jest zwyczajnym nałogiem lub przyzwyczajeniem jak to jedna z osób tutaj określiła . Nie spróbujesz nie wiesz co daje , albo co odbiera . A z zagadką nie wiem o co chodzi .

KonradziqOryginal
KonradziqOryginal
  8 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A co Ci daje 0,5 litra wody z rana ?

Nawodnienie organizmu. Plus wypłukiwanie zbędnych rzeczy. W moim przypadku to wręcz sprawa życia lub śmierci. Ale to nie znaczy, że tylko ja powinienem się dobrze nawadniać. Polecam każdemu :]
Konto usunięte
Konto usunięte: Kawa jest zwyczajnym nałogiem

O właśnie. A ponieważ ja jestem wzorowym obywatelem i od nałogów stronię, to za kawę podziękuję :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: A z zagadką nie wiem o co chodzi .

To ciastka nie dostaniesz :nie:
ASZABENE
ASZABENE
  8 marca 2017

Spoko już cala milke wciagnolem także ciastko mogłoby mnie zmulic już d83dde0a

ASZABENE
ASZABENE
  12 marca 2017

A tak ogólnie są takie dni ,że lepiej byłoby się nie budzić . Zwinąć się w kłębek ,odciąć od wszystkiego i wszystkich ,mieć przynajmniej trzy dni w miesiącu wycięte z życiorysu bez żadnych konsekwencji i zbędnych pytań .

AnnP
Posty: 8 (po ~209 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 18
AnnP
  13 marca 2017

Ja tam nigdy nie pijam kawy. Energetyk tylko gdy w pracy jestem ponad 14 i muszę się ogarnąć xd

Rozbudzam się gdy wstaję z łóżka, bo jak leżę włączę tv itd. to może to trwać nawet kilka godzin.

ASZABENE
ASZABENE
  13 marca 2017
AnnP
AnnP: Ja tam nigdy nie pijam kawy. Energetyk tylko gdy w pracy jestem ponad 14 i muszę się ogarnąć xd Rozbudzam się gdy wstaję z łóżka, bo jak leżę włączę tv itd. to może to trwać nawet kilka godzin.

Najlepszy spsob na wyrwanie się ze snu ,wraz z pierwszymi dźwiękami budzika myk na równe nogi d83dde0a. Pomimo tego w sukur za tym idę parzyć kawkę .
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  13 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Najlepszy spsob na wyrwanie się ze snu ,wraz z pierwszymi dźwiękami budzika myk na równe nogi

Bez wątpienia, lecz taki wyczyn jest poza moim zasięgiem, zwłaszcza gdy jest zimno. Potrzebuję średnio trzech 10ciominutowych drzemek by w końcu podnieść się z łóżka.
Podejmujesz wyzwanie?
ASZABENE
ASZABENE
  14 marca 2017
Eldim
Eldim: ASZABENE: Najlepszy spsob na wyrwanie się ze snu ,wraz z pierwszymi dźwiękami budzika myk na równe nogi Bez wątpienia, lecz taki wyczyn jest poza moim zasięgiem, zwłaszcza gdy jest zimno. Potrzebuję średnio trzech 10ciominutowych drzemek by w końcu podnieść się z łóżka.

I tak to jest jak na koniec dnia czyta się posta Eldima d83dde0a. Dzis rano poszedlem twoim przykladem i do pracy sie spóźniłem.
CuteNinja
CuteNinja
  14 marca 2017
Eldim
Eldim: Potrzebuję średnio trzech 10ciominutowych drzemek by w końcu podnieść się z łóżka.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dzis rano poszedlem twoim przykladem i do pracy sie spóźniłem.

Cóż panowie, wygrałam: nie usłyszałam budzika i nie wstałam W OGÓLE d83dde0f
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.