ASZABENE
ASZABENE
  3 marca 2017 (pierwszy post)

Potraficie normalnie funkcjonować bez kawy czy też innego trunku typu energetyk ?

ASZABENE
ASZABENE
  3 marca 2017

Sam osobiście ,bez kawy czy też red bula z rana jestem nie do życia . Nim się obudzę ,to słońce już zachodzi d83dde0a

LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  3 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Potraficie normalnie funkcjonować bez kawy czy też innego trunku typu energetyk ?

Tak kawy w ogóle nie piję d83dde01.
CuteNinja
CuteNinja
  3 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Potraficie normalnie funkcjonować bez kawy czy też innego trunku typu energetyk ?

Osiem litrów kawy i jestem świeżutka jak szczypiorek na wiosnę.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  3 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Potraficie normalnie funkcjonować bez kawy czy też innego trunku typu energetyk ?

Ja nic z tych rzeczy. Ale może herbata się też liczy jako doładowanie?
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  3 marca 2017

Raczej nie pijam. Kawa raz na ruski rok, jak ktoś zaproponuje. Energetyki zaś trzy razy na chiński miesiąc, najczęściej przed meczem, choć i tak wiem, że to nic nie daje. Rano herbata, potem papieros i jakoś żyję, póki nie dopadnie mnie rak płuc :D

Podejmujesz wyzwanie?
CuteNinja
CuteNinja
  3 marca 2017

Nie ufam ludziom, którzy nie piją kawy? Skąd Wy czerpiecie energię? d83dde0f

LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  3 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ufam ludziom, którzy nie piją kawy?

d83dde01

Konto usunięte
Konto usunięte: Skąd Wy czerpiecie energię?

Z weekendu d83dde0a
Memory
Memory
  3 marca 2017

Nie pije kawy w ogole, energetykow tym bardziej. Mimo to spokojnie dawalam rade wstawac wczesnie rano i tyrac 10-11h.Moja sila napedowa sa weglowodany czytaj slodycze(batony, cukierki i inne) co z jednej strony daje mi energie no z drugiej wiadomo niezdrowe ale jakas przyjemnosc trzeba miec od zycia wiec na to samo wychodzi co z wasza kawa czy energy drinkami...Od maja wracam do gry ^^

ASZABENE
ASZABENE
  3 marca 2017

Gdy przychodzi wiosenne przesilenie ,bywały dni ze i po 11 red buli się wypijalo i dwie duże milki na głowę zjadalo . Ale ogólnie nie polecam ,po 3 tygodniach ręce bardziej się trzęsą niż po najgorszym przepiciu i żaden magnez nie pomaga

Memory
Memory
  3 marca 2017

Kolega brata jezdzac za granice swoim samochodem tez wypil moze z 5 i tez mu sie trzesly, glupota przeciez mozna zawalu dostac... Pijac to gowno w duzych ilosciach.

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  3 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ufam ludziom, którzy nie piją kawy?

Skąd ten znak zapytania?

Na pobudkę wiadomo najlepszy numerek. Ale skąd go brać? Jak nie przedawkować tego?
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
CuteNinja
CuteNinja
  3 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Skąd ten znak zapytania?

Niechcący. Za późno na edycję, JUŻ POZAMIATANE.
ASZABENE
ASZABENE
  3 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: ASZABENE: Potraficie normalnie funkcjonować bez kawy czy też innego trunku typu energetyk ? Ja nic z tych rzeczy. Ale może herbata się też liczy jako doładowanie?

Jeśli czujesz że dodaje Ci energii i bez niej nie wyobrażasz sobie poranka to liczy się jak najbardziej .d83dde0a
ASZABENE
ASZABENE
  3 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Kolega brata jezdzac za granice swoim samochodem tez wypil moze z 5 i tez mu sie trzesly, glupota przeciez mozna zawalu dostac... Pijac to gowno w duzych ilosciach.

Tańszy energetyk od amfetaminy ,a czasami po prostu nie było wyjścia. Ale to już tylko i wyłącznie moja wina . Niechcialo się dźwigać teczki trzeba robić nadgodzineczki .
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.