Panthera
Panthera
  2 marca 2017 (pierwszy post)

Ze kobiety nie maja pasji ani zainteresowan oraz ze sa nudne, a sami maja "mnostwo zainteresowan" i "prawdziww pasje"? Przeciez to nie zalezy od plci.

Panthera
Panthera
  30 marca 2017
Sarna
Sarna: myślenie analityczne u nich występuje.


ja tez mysle analitycznie a jestem kobietą.

Sarna
Sarna: mężczyźni nie są tak podatni na innych jak kobiety, którymi często można manipulować


tez nie jestem podatna.

skoro sa kobiety niepodatne na manipulacje i takie myslace analitycznie to jak natura ma wplyw?
inaczej wszystkie kobiety bylyby jednakowe.
duza czesc zdolnosci wynika z ich rozwijania i trenowania poprzez np zabawe. A jak wiadomo dziewczynkom z gory kupuje sie lalki a chlopcom autka. Jak chlopiec bawi sie lalkami a dziewczynki samochodzikami budzi to niepokoj u rodzicow i pedagogow.

Sarna
Sarna: dlaczego wolą mężczyzn szkolić?


bo sa szowinistami.
nie sprawdza czy dana kobieta ma zdolnosci i sie nadaje, z gory wola wziac faceta nawet tego co sie nie nadaje niz kobiete bo kieruja sie stereotypem. To seksizm wywolany uprzedzeniami.

Sarna
Sarna: Pasje mają to do tego, ze nawet w takich zainteresowaniach mężczyzna przywiązuje bardziej wagę na swój rozwój


a kobieta nie?

pozatym co ma manipulacja i analityczne myslenie do kwestii posiadania pasji przez kobiety, skoro te pasje moga byc zwiazane np z kulturystyka i sportem?

wiele kobiet przeklada swe pasje na zawod. Pasja moze byc np pomaganie ludziom - i juz mamy zawody: Pielegniarka, lekarka.
pasja moze byc matematyka - i mamy zawody nauczycielka.
pasja moze byc przyroda - i mamy zawody: Ornitolog, zoolog, weterynarz.

ja tylko twierdze ze kobiety maja pasje i nie sa wcale wyjatkami. Zas kobiet z zainteresowaniami (niekoniecznie pasjami, bo jednak czas i pieniadze to kosztuje) jest tyle samo co facetow.

nie ma co kierowac sie stereotypami i jeszcze powolywac sie na nature jak to nie ma nic do rzeczy.

zainteresowania jak i gust filmowo/muzyczny od plci nie zalezy.

i po co ta agresja?
Panthera
Panthera
  30 marca 2017
Sarna
Sarna: Nie trzeba go zmuszać, wyobraź sobie, ze są faceci którzy potrafią docenić to ze kobieta prócz pracy i dziecka chce o siebie zadbać, lub się rozwijać, wtedy nie kłótnią a rozmową ustalają sobie zasady. Przecież w związku chodzi o zrozumienie a nie tylko o niewolnictwo.


jakos trudno na takiego faceta trafic
wiekszosc uwaza ze sa panami a kobieta ma im sluzyc bo tak ich mama wychowala.
ci cl tacy nie sa juz dawno sa zajeci.
Sarna
Sarna
  30 marca 2017
Panthera
Panthera: ja tez mysle analitycznie a jestem kobietą

zapewne.
Panthera
Panthera: skoro sa kobiety niepodatne na manipulacje i takie myslace analitycznie to jak natura ma wplyw?

są kobiety które nie dają sobą manipulować ale jest ich garstka, reszta kobiet da się omotać.
Panthera
Panthera: bo sa szowinistami

Nie, bo mało która kobieta nie kieruje się dobrym serduszkiem i niestety w firmie gdzie liczone są pieniadze, nie ma miejsca na sentymenty.
Inaczej ktoś ponad dobro firmy będzie dążył do dobra ludzi w firmie, a człowiek(często mężczyzna) ma wpajane na szkoleniach że ma tak manipulować ludźmi żeby oni myśleli ze ktoś chce do ich jak najlepiej, ze prezes to super gość do którego można się poskarżyć.
Zaobserwowałam to na przykładach u mnie w firmie, koleżanka ciagle marudziła jak to ją wykorzystują w pracy, poszła do kierownika, wyszła z uśmiechem z biura, bo powiedział jej że będzie miała szkolenia TWI- (to takie szkolenie żeby mogła wdrążać nowych pracowników)
Ucieszyła się tak z tego, ze zapomiała zapytać czy coś więcej będzie z tego miała, dostanie więcej obowiązków na zatkanie ust, zadowolona ze firma w nią inwestuje, rozwija, bo będzie lvl wyżej ale za te same pieniądze.
Takich sztuczek można mnóstwo podawać, mało która osoba widzi korporacyjne pranie mózgu.
Panthera
Panthera: po co ta agresja


bo się nie dogadamy.
Panthera
Panthera: wiele kobiet przeklada swe pasje na zawod. Pasja moze byc np pomaganie ludziom - i juz mamy zawody: Pielegniarka, lekarka. pasja moze byc matematyka - i mamy zawody nauczycielka. pasja moze byc przyroda - i mamy zawody: Ornitolog, zoolog, weterynarz


Pewnie, jeżeli będziesz pracowała w tym zawodzie o którym marzyłaś, ale tak szczerze ilu ludzi jest takich?
większość ludzi pracuje bo to daje im pieniądz, bo praca jest blisko, bo w miarę dobrze płacą.
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  30 marca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Panthera
Panthera: jakos trudno na takiego faceta trafic wiekszosc uwaza ze sa panami a kobieta ma im sluzyc bo tak ich mama wychowala.

Wyłącz internet i wyjdź na dwór. Gwarantuję, że podczas godzinnego spaceru miniesz dwucyfrową liczbę takich facetów nawet o tym nie wiedząc. Swoją drogą, ciekawi mnie na podstawie jakiej próbki statystycznej formułujesz swoje liczne, antymęskie teorie.
Podejmujesz wyzwanie?
Sarna
Sarna
  30 marca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

a dupa

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  30 marca 2017

Myślałem, że mój post wyląduje bezpośrednio pod Pantherą, dlatego początkowo nie cytowałem d83dde04

Podejmujesz wyzwanie?
Panthera
Panthera
  30 marca 2017
Sarna
Sarna: Nie, bo mało która kobieta nie kieruje się dobrym serduszkiem i niestety w firmie gdzie liczone są pieniadze, nie ma miejsca na sentymenty. Inaczej ktoś ponad dobro firmy będzie dążył do dobra ludzi w firmie, a człowiek(często mężczyzna) ma wpajane na szkoleniach że ma tak manipulować ludźmi żeby oni myśleli ze ktoś chce do ich jak najlepiej, ze prezes to super gość do którego można się poskarżyć.


jak kobieta pojdzie ja takie szkolenie tez bedzie miala wpojone.
skad ty bierzesz takie teorie? Sama tak postepujesz?
jako kobieta wystepujesz przeciwko nim.

to przykre ze kobiety sa obrazane przez facetow za to jakie sa niektore kobiety i przez to obrywa sie pozostalym z powodu stereotypow czy uprzedzen, sa z gory traktowane jak uposledzone, i nikt o to pretensji nie ma, a jak buz jakas kobieta ma, to nie tylko faceci ale i kobiety taką atakują... Broniac facetow. I pozwalajac im na generalizacje i obrazanie.
Sarna
Sarna
  30 marca 2017
Eldim
Eldim: Myślałem, że mój post wyląduje bezpośrednio pod Pantherą, dlatego początkowo nie cytowałem


pomijając to całe zamieszanie forumowe, powiedz idzie sobie jakiś status ustawić na profilu, czy tego już nie ma?
Panthera
Panthera
  30 marca 2017
Eldim
Eldim: Wyłącz internet i wyjdź na dwór. Gwarantuję, że podczas godzinnego spaceru miniesz dwucyfrową liczbę takich facetów nawet o tym nie wiedząc. Swoją drogą, ciekawi mnie na podstawie jakiej próbki statystycznej formułujesz swoje liczne, antymęskie teorie.


chodze na spacery - niemal pustki na ulicach poza starymi babami.

a mnke ciekawi na jakiej probie tak wielu facetow glosi swoje antykobiece teorie. Malo tego, ze sa kobiety ktore sa przeciw kobietom pozwalajac facetom na obrazanie kobiet, atakukąc kobiety broniace sie przed takimk facetami... Przeciez ci faceci o nich samych tez mysla same najgorsze rzeczy.
przeciw meskim teoriom byc nie mozna, zaraz jest atak kobiet i facetow. A na kobiety mozna wrzucac, same kobiety beda przeciw kobietom.
co za swiat.
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  30 marca 2017
Sarna
Sarna: idzie sobie jakiś status ustawić na profilu, czy tego już nie ma?
Obok swojego imienia masz opcję "edytuj" i na dole możesz wpisać opis. Chyba, że chodziło Ci o coś innego.
Podejmujesz wyzwanie?
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 662
esquilo
  30 marca 2017
Sarna
Sarna: a dupa

Cześć Madziu d83dde0f
Sarna
Sarna
  30 marca 2017
Panthera
Panthera: jak kobieta pojdzie ja takie szkolenie tez bedzie miala wpojone. skad ty bierzesz takie teorie? Sama tak postepujesz? jako kobieta wystepujesz przeciwko nim.


nie postępuję tak, bo ja się na takim stanowisku nie widzę, bo nawet mając takie teorie nie potrafiłabym tak okłamywać ludzi na każdym kroku.

Panthera
Panthera: jak kobieta pojdzie ja takie szkolenie tez bedzie miala wpojone


nie biorą na szkolenia pierwszą lepsza kobietę z firmy, taka babka musi być kilka lat żeby mogli ocenić czy się nadaję, bo 99% kobiet się do tego nie nadaje.
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  30 marca 2017

Prezydenta zaproście do dyskusji :)

Sarna
Sarna
  30 marca 2017
Eldim
Eldim: Obok swojego imienia masz opcję "edytuj" i na dole możesz wpisać opis. Chyba, że chodziło Ci o coś innego.


aa dzięki.
Panthera
Panthera: ce


selekcja lepszych, gorszych, słabszych, silniejszych jest na każdym kroku, ale my nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy często pod jakim względem jesteśmy oceniani, i nie mówię tu o ocenach fotkowych.
esquilo
esquilo: Cześć Madziu


hejka.
Panthera
Panthera
  30 marca 2017
Sarna
Sarna: nawet mając takie teorie nie potrafiłabym tak okłamywać ludzi na każdym kroku.


ja nikogo nie oklamuje.

wedlug ciebie lepiej jest powiedziec ze wszystkie nie maja pasji i zainteresowan czy tylko czesc?

Sarna
Sarna: nie biorą na szkolenia pierwszą lepsza kobietę z firmy, taka babka musi być kilka lat żeby mogli ocenić czy się nadaję,


a faceta to biora od razu, bo facet?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.