Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  21 stycznia 2017 (pierwszy post)

1. Czy w życiu codziennym przebywając w gronie swoich znajomych często przeklinacie?
2, Co sądzicie o dziewczynach, które używają łaciny podwórkowej w dużej częstotliwości?
3. Co sądzicie o mężczyznach, którzy tak robią?
4. Ile Chuck Norris zrobił pompek?

Podejmujesz wyzwanie?
CuteNinja
CuteNinja
  24 stycznia 2017
Eldim
Eldim: Ja będę biegł z papierosem w ustach

Nie będę czekać na Ciebie na mecie dłużej niż dwie godziny. Lojalnie uprzedzam :D
fristajla
fristajla: Abonament

Abonament to zapłacić można, posiadacz numeru telefonu to abonent :D
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  24 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie będę czekać na Ciebie na mecie dłużej niż dwie godziny. Lojalnie uprzedzam :D

Nie bądź wredna, ja mniej więcej właśnie tyle będę musiał na Ciebie czekać :D
Podejmujesz wyzwanie?
fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  24 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Abonament to zapłacić można, posiadacz numeru telefonu to abonent :D

Ale to ty chciałaś dzwonić , nie ja ;) więc o co chodzi? o co chodzi? Podobno ninja niczego się nie boi, to po dzwonić od razu pały? ;)

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  25 stycznia 2017
Eldim
Eldim: 1. Czy w życiu codziennym przebywając w gronie swoich znajomych często przeklinacie?


Sporadycznie. Częstotliwość zależy od towarzystwa w jakim jestem.

Eldim
Eldim: 2. Co sądzicie o dziewczynach, które używają łaciny podwórkowej w dużej częstotliwości?


Dziewczyna nie może przeklinać. Jeżeli mocno sobie przeklnie bez większego powodu to jest spalona.Nie powinna też jarać ani mieć nicku siwa.
Eldim
Eldim: 3. Co sądzicie o mężczyznach, którzy tak robią?

Nie uwielbiam tego gdy przyjeżdża ekipa remontowa o 8 rano i od wyjścia z auta panowie gaworzą: kura kure wujem kura pogania. I tak cały dzień.

Eldim
Eldim: 4. Ile Chuck Norris zrobił pompek?


milionpięcsetstodziewięćset
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  25 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie powinna też jarać ani mieć nicku siwa.

Mówisz o szlugach czy o topie? Bo fajki jeszcze zaakceptuję, ale jakby moja dziewczyna zioło jarała to już trochę słabo. Co do nicku to również często wiele potrafi mi powiedzieć. I dlatego wszystkie xXxJpDarruSkaThCxXx omijam łukiem wielkim jak pałac kultury.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie uwielbiam tego gdy przyjeżdża ekipa remontowa o 8 rano i od wyjścia z auta panowie gaworzą: kura kure wujem kura pogania. I tak cały dzień.

Jak robiłem w światłowodach to chyba masz szczęście, że nie byłem u Ciebie założyć Ci szybszego internetu :D
Podejmujesz wyzwanie?
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  25 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Eldim
Eldim: Mówisz o szlugach czy o topie? Bo fajki jeszcze zaakceptuję, ale jakby moja dziewczyna zioło jarała to już trochę słabo.


Ja nie palę tzn. nałogowo bo życiu może ze 3 papierosy łącznie wypaliłem w jakichś głupich sytuacjach. W tym jednego całego bo moja miała ostatniego a twierdziła że nie jest nałogowcem albo przy wychodzeniu przez okno gdy ktoś nie ma rąk wolnych i daje potrzymać.

Ona musiałaby kłamać: "palę tylko 3 dziennie" i wychodzić na korytarz czy palić w oknie na mrozie.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  25 stycznia 2017
Eldim
Eldim: Co do nicku to również często wiele potrafi mi powiedzieć. I dlatego wszystkie xXxJpDarruSkaThCxXx omijam łukiem wielkim jak pałac kultury.


No tak ale nie zawsze. Taka panthera ma ciekawą osobowość a nick na kocicę raczej łóżkowe skojarzenie wywołuje.

Eldim
Eldim: Jak robiłem w światłowodach to chyba masz szczęście, że nie byłem u Ciebie założyć Ci szybszego internetu :D


Zatem jeśli kopałeś rowy pod kable to by mnie nie zdziwiło. Jeśli pracowałeś przy konfigurowaniu sieci to już owszem.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  25 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak patrzę na swój bluzgometr, to mi się poniekąd głupio robi...


Jak do tego doszło? Chyba każdemu który zagaduje odpisujesz żegnaj tylko niezbyt cenzuralnie!
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
CuteNinja
CuteNinja
  25 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak do tego doszło? Chyba każdemu który zagaduje odpisujesz żegnaj tylko niezbyt cenzuralnie!

Wprost przeciwnie, przeklinam tylko wtedy, kiedy czuję się z kimś swobodnie, więc bluzgam jedynie do swoich stałych, ulubionych rozmówców.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  25 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: bluzgam jedynie do swoich stałych, ulubionych rozmówców.


Czyli to jakiś zaszczyt?
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
CuteNinja
CuteNinja
  25 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: zaszczyt?

Nie, to przejaw swobody. Jeden w towarzystwie przyjaciół zarzuca nogi na stół, a inny przeklina. Nic wspólnego z zaszczytem, zaręczam.
XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  25 stycznia 2017

przeklinanie jest złe :D

XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  1 lutego 2017

....

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.