Porter
Porter
  12 stycznia 2017 (pierwszy post)

j.w czy to legalne? i np.pracodawca mi daje aneks na którym jest text że nie dostane kasy za to

MorKi
Posty: 1 (po ~173 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
MorKi
  12 stycznia 2017

Na telefonie nie widze pelnej treści tytułu więc nie wiem za co.
Aneks do umowy musi być podpisany przez Ciebie aby był ważny, możesz się nie zgodzić na podpisanie

GRADEK83
GRADEK83
  12 stycznia 2017

Podpisałeś cyrograf czyli wszytko ok

Porter
Porter
  14 stycznia 2017

tzn to było tzw wczasy pod gruszą:)

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  15 stycznia 2017
Porter
Porter: tzn to było tzw wczasy pod gruszą:)

Nie ma obowiazku swiadcenia wyplacania tzw wczasow pod gruzsa (czyli swiadczenia dodatkowego z tyt. urlopu). Jest to dobra wola pracodawcy ujeta zazwyczaj w regulaminie pracy w danym przedsiebiorstwie.
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
niezalezna
niezalezna
  15 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Porter
Porter: tzn to było tzw wczasy pod gruszą:)


Tzw"wczasy pod gruszą" wypłacane są z innego tytułu i nie są zagwarantowane w umowie o pracę. Wczasy,pracodawca wypłaca Ci z tzw funduszu świadczeń socjalnych i jest to dofinansowanie do Twojego urlopu/wypoczynku, a nie ekwiwalent za urlop.Pod warunkiem też , że takowy fundusz w danym zakładzie istnieje....Urlop musisz wykorzystać w terminie poprzedzającym rozpoczęcie nowego. Chyba, że nie masz możliwości, by takowy w obligatoryjnym terminie wykorzystać, to wtedy może Ci za niego zapłacić
niezalezna
niezalezna
  15 stycznia 2017

Urlop jest urlopem i za te dni masz płacone, a "wczasy" to gotówka do ręki na opłacenie tych wczasów i tego pracodawca dawać Ci nie musi.

Porter
Porter
  15 stycznia 2017

aha, ale kase dostane za dni wolne? ;DDD Bo to nie koliduje?

niezalezna
niezalezna
  15 stycznia 2017
Porter
Porter: aha, ale kase dostane za dni wolne? ;DDD


A ktoś Ci odliczał za dni urlopowe?d83dde02
Porter
Porter
  15 stycznia 2017

jeszcze nie;D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.