Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

atarii
atarii
  8 lutego 2017

Nie wymagajcie tylko od kobiet i zacznijcie wreszcie wymagać czegokolwiek od siebie, bo w tym temacie zeszliście do poziomu listwy przypodłogowej. I nie tylko w tym....

Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 lutego 2017

A czemu ty nie masz zdjęcia ? Wiesz jak Ja to odbieram ... Że ty sama nie czujesz się godna by się pokazać na światło dzienne ... Czyli masz kompleksy związane z nadwagą na co jest dość spora nagonka , w dobie promocji zdrowego stylu życia , a ty masz złe nawyki które doprowadziły cię do ukrywania się ,więc czemu sądzisz że kulturalny facet żyjący zdrowo i świadomie chciałby się z tobą spotkać , jak powiedziałem krytykują najbardzuej dziewczyny z marginesu których najbardziej się to tyczy .

Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 lutego 2017

I już obrażasz szczempie

Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 lutego 2017

Nawet nie zdajesz sobie sprawy ilu facetów nad sobą pracuje ... I właśnie z racji tego nie mamy ochoty na obcowanie z takimi egoistycznymi szczepami życiowymi co tylko potrafią powiedzieć faceci zmienuajcie ....

Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 lutego 2017

A sama tkwisz w miejscu jak kółek w koziej dupie ...

atarii
atarii
  8 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
DarekRiddle
DarekRiddle: A czemu ty nie masz zdjęcia ? Wiesz jak Ja to odbieram ... Że ty sama nie czujesz się godna by się pokazać na światło dzienne ... Czyli masz kompleksy związane z nadwagą na co jest dość spora nagonka , w dobie promocji zdrowego stylu życia , a ty masz złe nawyki które doprowadziły cię do ukrywania się ,więc czemu sądzisz że kulturalny facet żyjący zdrowo i świadomie chciałby się z tobą spotkać , jak powiedziałem krytykują najbardzuej dziewczyny z marginesu których najbardziej się to tyczy .


Bo przez takich "mężczyzn" jak pan mogę stracić dużo więcej jak wizerunek na fotce. Coś na czy zanleży mi znacznie bardziej jak na tego rodzaju mężczyznach. Powodzenie i więcej zrozumienia i rozumu, bo póki co to się pan nie wykazał żadną z tych "cnót"
atarii
atarii
  8 lutego 2017

żaden portal i żaden ""mężczyzna" zwłaszcza taki jak pan i kilku innych tutaj.... nie jest tego wart. Istnieją różne hierarchie wartości a pański penis i próba przypodobania się komuś takiemu jak pan, jest najniżej na mojej liście wartości

Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 lutego 2017

Podzieliłem sie tu swoimi ,spostrzeżeniami i poglądami by dać do zrozumienia płytkim panienką gdzie tkwi przyczyna waszych a przy okazji naszych problemow , bo wszystko bierze się z waszej próżności , bo myślicie ze jak się ,,wymalujecie" i to dosłownie bo to co większość z was robi to nie make-up tylko malarstwo i renowacja ,która tworzy zupełnie inną osobę jaką nie jesteście i myślicie ze super wyglądacie i nie musicie już nic robić tylko wyglądać a facet ma za was odwalać całą robotę a wy tylko się będziecie bawić ... a Jak facet was ubiegnie i zaczyna się bawić to płacz i lament jak to zostałyście wykorzystane , a jak wy wykorzystacie faceta to rozpiera was duma jaką to jesteście niezależną ,sprytną i silną kobietą .....Żaden facet nie idzie na spotkanie z myslą by wykorzystać czy zaliczyć dziewczynę ,ale jak dziewczyna ma nieczyste zamiary to cóż korzystamy z przewagi jaka dała nam natura w postaci bardziej rozwiniętego mózgu i wyprzedzamy wasz krok , wykorzystując was pierwsi ,oto cały schemat .... więc jasno i wyraźnie widać gdzie tkwi źródło problemu .

Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 lutego 2017
atarii
atarii: żaden portal i żaden ""mężczyzna" zwłaszcza taki jak pan i kilku innych tutaj.... nie jest tego wart. Istnieją różne hierarchie wartości a pański penis i próba przypodobania się komuś takiemu jak pan, jest najniżej na mojej liście wartości


dla kogoś ,dla kogo w hierarchii na 1wszym miejscu są pączki wcale się nie dziwie :)
atarii
atarii
  8 lutego 2017

W temacie "pantery" napisałam jaki jest mój stosunek do tego typu "wyzwolonych" kobiet i nie zamierzam się powtarzać.Rzeczą naturalną dla mnie jest to, że kobieta się maluje, chce ładnie i elegancko wyglądać itd. W końcu dla nas i z myślą o nas najlepsze marki tworzą kolejne produkty.

atarii
atarii
  8 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
DarekRiddle
DarekRiddle: dla kogoś ,dla kogo w hierarchii na 1wszym miejscu są pączki wcale się nie dziwie :)


Staram się z panem pisać normalnie i nie radzę schodzić poniżej wyznaczonego przeze mnie poziomu. Może pan przywykł do kobiet które nie mają własnego zdania i tylko panu grzecznie się kłaniają, ale ja do nich nie należę i należeć nie będę. P
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 lutego 2017
atarii
atarii: żaden portal i żaden ""mężczyzna" zwłaszcza taki jak pan i kilku innych tutaj.... nie jest tego wart. Istnieją różne hierarchie wartości a pański penis i próba przypodobania się komuś takiemu jak pan, jest najniżej na mojej liście wartości


a Mój penis ma się bardzo dobrze i nie muszę się z nim publicznie obnosić ani malować by podkreślić swoją męskość bo liczą się czyny a nie tak jak u was piękne puste słowa :) a co do penisa to doskonale widać ,że głodnemu chleb na myśli ;)
atarii
atarii
  8 lutego 2017

Cieszę się, ale proszę uprzejmości nie mylić z przyzwoleniem na chamstwo którym się pan co rusz tutaj wykazuje. Może jest gro "kobiet" którym to imponuje, ale znów ja do nich nie należę

Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 lutego 2017
atarii
atarii: W temacie "pantery" napisałam jaki jest mój stosunek do tego typu "wyzwolonych" kobiet i nie zamierzam się powtarzać.Rzeczą naturalną dla mnie jest to, że kobieta się maluje, chce ładnie i elegancko wyglądać itd. W końcu dla nas i z myślą o nas najlepsze marki tworzą kolejne produkty.


ale to faceci je tworzą ... dla tych kobiet nie obdarzonych naturalnym pięknem by nas nie straszyły :)
atarii
atarii
  8 lutego 2017

Megalomania w pańskim wydaniu jest doprawdy zdumiewająca

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.