Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  8 stycznia 2017

Ja sie spodziewalem takiej reakcji panienek. Teraz moda na pstrykanie fotek doslownie w kazdym lustrze to nie znaczy, ze i ja mam miec na profilu 100 zdjec. Rozumiesz to Wisienko na torcie?

XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Tym lepiej dla tych, które przyjdą po mnie :)


nie bardzo rozumiem możesz rozwinąć swoją wypowiedz ?? chociaż do 2 zdan :))
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  8 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
BartekI987
BartekI987: Teraz moda na pstrykanie fotek doslownie w kazdym lustrze to nie znaczy, ze i ja mam miec na profilu 100 zdjec.Rozumiesz to Wisienko na torcie?


Nie tłumacz się. Prawdziwa i szczera odpowiedź jest jedna. Niektórych twarzy po prostu nie warto uwieczniać.
Tajra
Tajra
  8 stycznia 2017

Mam określoną regulaminem liczbę znaków :) więcej zdradzić nie mogę

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  8 stycznia 2017

BRAWO BRAWO jedyne konkretne pytanie :) kłaniam się nisko :P
Wrzucanie wszystkich do jednej szuflady to tak jak wrzucanie brudnych skarpetek razem z czystymid83dde12

CuteNinja
CuteNinja
  8 stycznia 2017
BartekI987
BartekI987: Ja sie spodziewalem takiej reakcji panienek

Nostradamus.
XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  8 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: Nie tłumacz się. Prawdziwa i szczera odpowiedź jest jedna. Niektórych twarzy po prostu nie warto uwieczniać.

A ja wychodzę z założenia ,że każdą twarz warto pokazać nawet taką po której przejechał czołg na wstecznym biegu ( czytaj, np. moja twarz)... samo krytyka ważna jest w życiu :P
a tak na prawdę liczy się to co ma się w środku (nie nie mam na myśli wątroby, śledzony itp. )
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: BartekI987: Ja sie spodziewalem takiej reakcji panienek Nostradamus.

Mistrzowie strategid83dde02, a później płaczą ze nie myśleli głową tylko czymś innymd83dde09
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nie zaznaczyłam, bo najzwyczajniej w świecie nie jestem całuśna ;)


Dobra, dobra ale dokumentów na to nie masz ;)
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: Chętnie podzielę się takimi informacjami z osobami prywatnie, które sobie sama wybiorę i znajdziemy nić porozumienia. Ty do takich osób nie należysz.


OK

A a podobał mi się Twój profil bo zdjęcia są ciekawe. Jak dla fotografa to było na co popatrzeć.

Konto usunięte
Konto usunięte: Rozwijając twoja wypowiedź.... jesteś gejem bo pewien procent facetów lubi takie hece?


Nie no koleżanko, wmawianie komuś, że jest gejem bo tak wynika z Twojej statystyki... !
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Wrzucanie wszystkich do jednej szuflady to tak jak wrzucanie brudnych skarpetek razem z czystymi

(y) (y) gratuluję myślenia ( nie pisze tego złośliwie )
Tajra
Tajra
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: WisienkaNaTorcie: Nie tłumacz się. Prawdziwa i szczera odpowiedź jest jedna. Niektórych twarzy po prostu nie warto uwieczniać. A ja wychodzę z założenia ,że każdą twarz warto pokazać nawet taką po której przejechał czołg na wstecznym biegu ( czytaj, np. moja twarz)... samo krytyka ważna jest w życiu :P a tak na prawdę liczy się to co ma się w środku (nie nie mam na myśli wątroby, śledzony itp. )


Nie słuchaj go, bo szybko to wykorzystają d83dde0a
XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam określoną regulaminem liczbę znaków :) więcej zdradzić nie mogę


jak pech to pech koleżanko :)
Tajra
Tajra
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: jak pech to pech koleżanko :)


Nie jestem Twoją koleżanką i nigdy nie będę d83dde0a
XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie słuchaj go, bo szybko to wykorzystają

co wykorzystają :) możesz mi zdradzić swój tok myslenia ??
XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie jestem Twoją koleżanką i nigdy nie będę

dobrze proszę Pani :) tylko nie wiem czy tak mogę pisać bo na to tez trzeba zasłużyć :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.