Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki TV Szukaj Urodziny Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
Drogi użytkowniku AdBlocka
Dzięki reklamom podstawowa funkcjonalność serwisu jest bezpłatna.
Staramy się aby nasze reklamy były jak namniej uciążliwe.
Prosimy, wyłącz Adblocka na Fotce. Dowiedz się więcej.
Wyłącz AdBlocka
MiSZgtv
MiSZgtv
  31 lipca 2008 (pierwszy post)

Witam
Mam takie pytanie:] Czy istnieje jakiś adapter USB który można podłączyć pod aux w radyjku samochodowym? Dokładniej chodzi mi o to, aby podłączyć pod wyjście aux kabelek do którego bym mógł podłączyć flasha z mp3 i słuchać je po przestawieniu w radiu na aux. Nie interesują mnie transmitery ani zmieniarki z portami usb:PP Lub czy da się to zrobić innym sposobem. Radio jakie posiadam to sony cdx-m8800. Prosiłbym o konkretne odpowiedzi:]
pozdro

QORDIAN
QORDIAN
  31 lipca 2008
MiSZgtv:
Witam
Mam takie pytanie:] Czy istnieje jakiś adapter USB który można podłączyć pod aux w radyjku samochodowym? Dokładniej chodzi mi o to, aby podłączyć pod wyjście aux kabelek do którego bym mógł podłączyć flasha z mp3 i słuchać je po przestawieniu w radiu na aux. Nie interesują mnie transmitery ani zmieniarki z portami usb:PP Lub czy da się to zrobić innym s

nie da się.
medoc11
medoc11
  31 lipca 2008

nie ma szans

UMR123
UMR123
  31 lipca 2008

Jak to nie ma szans? Ja mam dysk przenośny z WEJŚCIEM usb i wyjściem aux... Co prawda na długo baterie nie wystarczą, ale zawsze coś...

PS. Nie lepiej zmienić radyjko w samochodzie ta takie z portem USB? Albo zamiast pendriva wstawić mp3 i już masz problem z głowy... O ile rozumiem o co chodzi w pytaniu ;)

Pozdrawiam

Jacek80
Reputacja: 30 | BluzgometrTM: 1
Jacek80
  1 sierpnia 2008
MiSZgtv:
podłączyć pod wyjście aux kabelek do którego bym mógł podłączyć flasha z mp3

skoro aux jest w radiu, to podłaczasz MP3kę wyjściem na słuchawki do Auxa w radio... Jeżeli Aux ma gniazdo Chinch to potrzebujesz kabla Chinch - Jack (chyba że masz inne gniazdo)

tylko nie podgłaszaj za bardzo mp3'ki bo dźwięk będzie przesterowany
ghjk56
ghjk56
  1 sierpnia 2008

Ja mam adapter usb - jack

nim raczej podłączysz np ipoda jak masz w radiu wejście usb
i tak go nie używam

MiSZgtv
MiSZgtv
  1 sierpnia 2008
UMR123:
Ja mam dysk przenośny z WEJŚCIEM usb i wyjściem aux.

Dysk przenośny też by mi pasował:D Pokaż dysk taki jaki masz dokładny model:D

UMR123:
Nie lepiej zmienić radyjko w samochodzie ta takie z portem USB?

Nie bo używam soniaka i jestem z niego zadowolony:PP

UMR123:
zamiast pendriva wstawić mp3 i już masz problem z głowy

Nie bo chcę utworami sterować radiem a nie mptrzaską:PP

Wiem, że jest kabel aux na jack, a jakby miał przejściówkę jack na usb to wtedy działałby mi pendrive?

Z radyjka jestem bardzo zadowolony chodzi mi tylko o to czy da się poprowadzić wyjście na usb, aby szybko wrzucać nutę na flasha bo na płytki to troche czasu to zajmuje:PP
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.