Czarny105
Czarny105
  22 lutego 2017 (pierwszy post)

Zablokowalem pewien profil w czoraj a ta osoba dalej mie odwiedza czy ta blokada na fotce dziala w ogóle

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  22 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Zablokowalem pewien profil w czoraj a ta osoba dalej mie odwiedza czy ta blokada na fotce dziala w ogóle

Możliwe że próbuje wejść na Twój profil tylko wyświetla się tej osobie stosowny baner o zablokowaniu CL, a Tobie podglądacz pokaże że ta osoba była. Tak ta osoba może przeglądać Twoje zdjęcia i niektóre dane, po wylogowaniu lub otworzeniu w trybie incognito przeglądarki, może też wejść z dodatkowego konta (dozwolone maks 3 konta).
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Czarny105
Czarny105
  22 lutego 2017

Dzięki za odp miłego wieczorku.

onpogada
onpogada
  23 lutego 2017

w komputerze sie nie da pisze ze Ty jestes na czarnej liscie lub osoba jest na Twojej, z telefonu nie ma problemu wchodzic na takie profile

Natalia1323
Natalia1323
  24 lutego 2017

Jak mozna usunac kogoś z czarnej listy ?

Broker
Posty: 1417 (po ~96 znaków)
Reputacja: 7 | BluzgometrTM: 20
Broker
  24 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak mozna usunac kogoś z czarnej listy ?

Wejdź tutaj: http://fotka.com/ustawienia/czarna_lista po na jechaniu kursorem na avatar wyświetli się "Usuń z czarnej listy"

z CL można usunąć usera/kę po upływie 7 dni od chwili dodania na nią
Natalia1323
Natalia1323
  24 lutego 2017

tak tylko że ja wczoraj zablokowałam jedną osobe i chce go usunąć z czarnej listy czy można inaczej usunąć go z czarnej listy ?

Broker
Posty: 1417 (po ~96 znaków)
Reputacja: 7 | BluzgometrTM: 20
Broker
  24 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: czy można inaczej usunąć go z czarnej listy

Tylko w taki sposób jak pisałem i po 7 dniach.
Natalia1323
Natalia1323
  24 lutego 2017

aha no okej dziękuje :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.