tgchan
tgchan
  21 lutego 2017 (pierwszy post)

Witam,

Czy opcja kolorystyki tla oraz czcionki nie bedzie juz dostepna? Nie ukrywam, ze mi jej strasznie brakuje i to byla jedna z fajniejszych rzeczy dla osob z kontem gwiazd.

Opcja dopasowywania wygladu swojego profilu, byla praktycznie glowna przyczyna dla ktorej kupowalem "gwiazde".

Mam nadzieje, ze to tylko jakas wersja przejsciowa i opcja gdzie bedzie mozna ponownie dopasowyac kolorystyke swojego profilu wroci.

--
tgchan.com

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 658
esquilo
  21 lutego 2017

Hej, możliwość dopasowywania tła powinna być wciąż dostępna, proszę wejdź na swój profil i zobacz czy masz "kropeczki" (opcje) jak na scr:


;>

tgchan
tgchan
  21 lutego 2017

Dziekuje za szybka odp.

"Aby zmienić tło, należy kliknąć przycisk "Opcje", który znajduje się na pasku nad profilem. Zmiana koloru napisów nie jest już dostępna. "

Niestety, ale wyglada na to, ze wlasna kolorystyka profilu nie wroci szybko...

SZKODAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA bo dzieki temu mozna bylo stworzyc oryginalna karte swojego profilu. Bez tego konto typu gwiazda znacznie traci na wartosci ;(

--
tgchan.com

djkierowca
djkierowca
  21 lutego 2017

Mnie się podoba nowy wygląd fotki :)

IHSI
IHSI
  21 lutego 2017

Wygład fajny i szybki do połapania :) d83ddc4d

tgchan
tgchan
  21 lutego 2017

Mnie tez sie podoba, ale jakby nie patrzec jedna z opcji premium posiadaczy klubu gwiazd zostala zabrana. To byl jeden z glownych powodow dla ktorych kupowalem premium (mozliwosc stworzenia wyjatkowej kolorystyki wlasnego profilu).

Malo kto chyba oprocz mnie za tym teskni, bo nie widac postow innych ludzi :)
--
tgchan.com

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  22 lutego 2017
tgchan
tgchan: Niestety, ale wyglada na to, ze wlasna kolorystyka profilu nie wroci szybko...

Szkoda bo ta biel jest okropna, opcja była fajna czasem ktoś przesadzał z kolorami i utrudniał czytelność danych jednak mogliby jakieś dać chociaż do wyboru odcienie tego samego tła :)

Wielkie jakieś zmiany ku lepszemu się nie podziały, wręcz przeciwnie bo teraz żeby zobaczyć opis zdjęcia, datę dodania, czy tam czy jest skomentowane, to trzeba najechać na każde z osobna zdjęcie. Na własnym profilu nie podoba mi się umiejscowienie odnośnika do listy osób co nas dodały do ulubionych, jak już to musi być tam, to dajcie powyżej Kontakty - znajomi i ulubieni. Nie podoba mi się też link do strony www, na RWD i aplikacji jest na niebiesko, a tutaj na szaro wszystko.

Dziwne imię


Nie mieści się nazwisko, nie ma możliwości go przeczytania
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
marturdrow
marturdrow
  22 lutego 2017

Dla wszystkich co krytykują dla mnie szata graficzna jest wspaniała teraz dodali fajną czcionkę jestem za nie odnoszę jakiegoś złego wrażenie do umiejscowienia odnośników do określonych pod stron na profilu zwyczajnie zdaje mi się , że dopiero co wrzucili na serwer nową szate graficzną a muszą troche podłubać z umiejscowieniem odnościków to nie trwa jeden dzień owszem jak by na komputerach jednego dnia pracowało , ze 100 osób informatyków to by to ogarneli jak dla mnie wszystko idzie ku lepszemu szata graficzna na plus i to wielki z mojej strony poprawcie sprawność wyświetlania wiadomości prywatnych czasami będy wyskakują i nie można przejść do rozmów i jeszcze jedno , ale usprawnijcie serwery nie ważne czy mam gwiazde czy nie czy ktoś ma czy nie strona powinna płynnie chodzić ja rozumiem , że to nie twitter , ale odrzucacie użytkowniów tym , że coś się załadować nie może mimo iż ktoś ma dobry internet pozdrawiam !

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.