xboxc
xboxc
  27 września 2016 (pierwszy post)

W ciagu ostatmich paru dni w telefonie android (program fotka) pojawia mi sie "osoba dodala wiecej info po xalogowaniu". Czyli co mam sie zalogowac?

xboxc
xboxc
  27 września 2016

Screen z tela
NVX
Posty: 83 (po ~92 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 0
NVX
  27 września 2016

Takie informacje nie mg przychodzić z aplikacji fotka mobile gdy nie jesteś zalogowany ;) jedynie może to być email z Aplikacji Gmail

Konto usunięte
Konto usunięte: Lubie te żale wypływające tak szczerze od userów :D to takie motywujące
xboxc
xboxc
  27 września 2016

Ale jak widac na zdjeciu wszystkie profile tak mi sie ukazuja

Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  27 września 2016

NVX znów pisze by pisać. Dedykuję Ci moją stopkę.
A ten problem jest też opisany w sąsiednim wątku.

To co widać, to strona internetowa wyświetlona w aplikacji, więc wygląda, jakby apka przestała przekazywać sesję do strony.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

NVX
Posty: 83 (po ~92 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 0
NVX
  27 września 2016
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Beholder
Beholder: NVX znów pisze by pisać. Dedykuję Ci moją stopkę. A ten problem jest też opisany w sąsiednim wątku. To co widać, to strona internetowa wyświetlona w aplikacji, więc wygląda, jakby apka przestała przekazywać sesję do strony.


Po co zakładać kilka wątków z tym samym problemem ;) sprawdź datę dodania tamtego wątku a tego ;)

Jeżeli macie problemy to zgłosić możecie to do FT(FotkaTeam) www.fotka.com/kontakt
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubie te żale wypływające tak szczerze od userów :D to takie motywujące
Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  27 września 2016

To raczej nie do mnie uwaga, a do autora wątku. To raz.
A dwa, to od tego jest dział Fotka na tym forum by zakładać wątki techniczne. Na Kontakcie nikt nic mądrego nie odpisuje. Tam techniczni nie zaglądają, a obsługa każe wyczyścić cache ;]

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

NVX
Posty: 83 (po ~92 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 0
NVX
  27 września 2016
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Beholder
Beholder: To raczej nie do mnie uwaga, a do autora wątku. To raz. A dwa, to od tego jest dział Fotka na tym forum by zakładać wątki techniczne. Na Kontakcie nikt nic mądrego nie odpisuje. Tam techniczni nie zaglądają, a obsługa każe wyczyścić cache ;]


A tu też raczej pustki ;) czasami odpowiadaja ale to czasami ;)
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubie te żale wypływające tak szczerze od userów :D to takie motywujące
Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  27 września 2016

Ale przynajmniej publicznie większa presja (tak, po 13 latach tutaj nadal sporo we mnie naiwności).

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.