Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  21 września 2016 (pierwszy post)
Kiedy zamierzacie czy w ogóle zamierzacie odświeżyć i uaktualnić zakładkę Pomoc?

Już długi okres czasu minął od większych zmian w serwisie, a ta zakładka ma nadal dziwne kwiatki typu jak usunąć 1 lub 2 :D
Przydałoby się uaktualnienie i najlepiej też wizualnie obrazkowo, na pewno nadal spora liczba użytkowników korzysta z tradycyjnej wersji serwisu i czasem potrzebują pomocy. Nie każdy ma zamiar pisać o jakimś banalnym problemie, np. wytłumaczeniu zasad działania Tak/Nie, Rankingu, czy tam jeszcze braku dawnej skali ocen, a po szukaniu w tej zakładce może dostać mętliku...

Albo całkowicie usuńcie tą zakładkę i dodajcie tam ewentualnie odnośnik na dział forum Fotka, Kamerki i Czat, użytkownicy chętnie pomogą w każdym problemie i zrozumieniu działania...

35. Jak usunąć otrzymaną ocenę 1 lub 2?
37. Możliwość oddawania i otrzymywania oceny 11.
19. Dlaczego zdjęcie zostało przeniesione z albumu "Ja" do innego?

A tutaj brak przykładowego zdjęcia weryfikacyjnego http://fotka.com/kontakt#help_195 nie wyświetla się.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
przemytnikslomy
przemytnikslomy
  21 września 2016

Jaki jest sens usunąć coś co wkrótce znów powrócić ?
Jedyneczki i Dwójeczki powracajcie

IHSI
IHSI
  21 września 2016
gregbond
gregbond: Albo całkowicie usuńcie tą zakładkę i dodajcie tam ewentualnie odnośnik na dział forum Fotka, Kamerki i Czat, użytkownicy chętnie pomogą w każdym problemie i zrozumieniu działania...
Myślę że to by było najlepsze rozwiązanie tego :)
gregbond
gregbond: a ta zakładka ma nadal dziwne kwiatki typu jak usunąć 1 lub 2 :D
I dodam również to " 13. Jak wyłączyć wysyłanie zaczepek z mojego profilu?" :)
UNDERCOVER33
UNDERCOVER33
  23 września 2016

mamy sporo nowych profili i jestem rękami i nogami za tym aby jak najwięcej im pomagać ( o kultórze osobistej na forum nie piszę , bo nie chce mi się języka strzępić :) )

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.