MysteriousBoy
MysteriousBoy
  17 września 2016 (pierwszy post)

Witam, dlaczego strona mobilna (z której aktualnie piszę) jest odzwierciedleniem strony na komputery stacjonarne i jest lepsza niż aplikacja na iOS?
Dlaczego nikt nic z tym nie robi?
Brak jakichkolwiek rewolucyjnych zmian względem androida, totalna jak dla mnie porażka.
Od dłuższego czasu nic się nie zmieniło, wszystko tak mało stabilne że masakra.
Braki i błędy jakich doświadczyłem:
1. Brak możliwości czatowania oraz nadawania na kamerkach.
2. Niestabilny "Ranking".
3. Niemożliwość wyszukiwania osoby po nicku, oraz po mieście.
4. Brak czatu.
5. Ustawienia profilu bardzo okrojone.

Można byłoby wymieniać jeszcze sporo niedociągnięć.
Powiem inaczej, jak rok temu napisalem recenzję waszej aplikacji w AppStore to żaden wasz programista nie raczył się wytłumaczyć dlaczego jest tak jak nie inaczej i czy wreszcie to poprawicie.
Wypuściliście bubla którego wszyscy sie boją pobrać. Poszedł bym na to by wyświetlano mi drobne reklamy w zamian za stabilną aplikację godną iOS.
Aż się dziwię że Apple na to poszło…

NVX
Posty: 83 (po ~92 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 0
NVX
  17 września 2016

Bo mało kto ma iOS IPhone w Polsce
Większą popularność mają fony z systemem Android ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Lubie te żale wypływające tak szczerze od userów :D to takie motywujące
IHSI
IHSI
  17 września 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego nikt nic z tym nie robi?

Oprogramowanie jest systematycznie rozwijane.
MysteriousBoy
MysteriousBoy
  17 września 2016
NVX
NVX: Bo mało kto ma iOS IPhone w Polsce Większą popularność mają fony z systemem Android ;)


Też racja, mało kto korzysta z iOS'a.
Ale jak już robią apke na ten system, to niech się przykładają.
Wypuścili gunwo którego nikt nie aktualizuje.
Z powodu jednej apki nie będę kupował srajdroida. Ale teraz mogę śmiało korzystać z mobilnej wersji, bo jak dla mnie, odpalana w safari jest dobra.
Nie zmienia to jednak faktu że wypadało by nad tym pracować skoro już się wypuściło aplikację na tak stabilny system.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.