Egoista
Egoista
  3 sierpnia 2016 (pierwszy post)

Piszę w kierunku Fotka Teamu, mianowicie na jakich podstawach można zamykać tematy?
nie ma tego napisanego w regulaminie więc pytam
Jedyne co jest napisane po zamknięciu tematu to "Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku."

Otóż problem leży w tym, że często tematy są zamykane po minucie. Dyskusja nawet się dobrze nie zacznie, a już ktoś uważa ją za zakończoną :):)
A więc-> czy to jest nadużycie funkcji fotka przyjaciela?
Czy istnieją zapisy w regulaminie niewidoczne dla userów?
A może Fp mają problemy z kalendarzami?

O co w końcu chodzi z zamykaniem tematów? Czy można je zamykać na zawołanie, czy tylko jeśli w 30 dni nikt tam sie nie wypowie bądź dyskusja sie zakończy?

Pozdrawiam, Egoista
Fotka User :):)

Egoista
Egoista
  3 sierpnia 2016

jeśli jest to na zawołanie to proszę o zamknięcie wszystkich tematów, bo mi przeszkadzają :)

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  3 sierpnia 2016

oddaj mój laptop cwaniaku co

IHSI
IHSI
  3 sierpnia 2016
Egoista
Egoista: Otóż problem leży w tym, że często tematy są zamykane po minucie. Dyskusja nawet się dobrze nie zacznie, a już ktoś uważa ją za zakończoną :):)
Egoista
Egoista: O co w końcu chodzi z zamykaniem tematów?
Ja myślę że Jeżeli dany temat łamie zasady serwisu Fotka.com:) to wydaje mi się że moderator ma prawo aby zamknąć go zaraz po założeniu tak moja opinia osobista :)
IHSI
IHSI
  3 sierpnia 2016
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Egoista
Egoista: Otóż problem leży w tym, że często tematy są zamykane po minucie. Dyskusja nawet się dobrze nie zacznie, a już ktoś uważa ją za zakończoną :):)
Egoista
Egoista: O co w końcu chodzi z zamykaniem tematów?
Ja myślę że Jeżeli dany temat łamie zasady serwisu Fotka.com:) to wydaje mi się że moderator ma prawo aby zamknąć go zaraz po założeniu tak moja opinia osobista :)
AmongUs
AmongUs: oddaj mój laptop cwaniaku co
Pisz na temat tego wątku a nie nabijanie postu :zonk:

A sorki za 2 posta błąd wyskoczył przy do daniu :)
Egoista
Egoista
  3 sierpnia 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja myślę że Jeżeli dany temat łamie zasady serwisu Fotka.com:) to wydaje mi się że moderator ma prawo aby zamknąć go zaraz po założeniu tak moja opinia osobista :)


jakby łamał, to znikłby post i wtedy rozumiem
ale jak nie łamie? :D
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 577
esquilo
  4 sierpnia 2016

Tematy zamykane są, kiedy zostaną uznane za nic nie wnoszące w życie danego działu, ich treści (większość postów jak i założenie wątku) naruszają regulamin/y lub nikt nie bierze udziału w dyskusji od długiego czasu.

Egoista
Egoista: nie ma tego napisanego w regulaminie więc pytam

W regulaminie działu Fotka zawarte jest stosowne info, podobnie w hydeparkowym.
Jeżeli user uważa, że temat został niesłusznie zamknięty może się "odwołać" poprzez pw do FP/FT - formularz.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.