Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  21 czerwca 2016 (pierwszy post)

Przez wprowadzenie gestów góra/dół na parę osób dałem "tak" przypadkowo.. no halo, gest "w górę" był cały czas do pokazania szczegółów profilu - szczególnie, że ikonka do tego jest bardzo mała i ekstremalnie blisko "tak" i trafiając w nią też parę razy zdarzyło się zamiast tego zagłosować zamiast zobaczyć szczegóły.. a teraz zamieniając gest zmuszacie do celowania w tę mini ikonkę.. maźnięcie w górę celem zobaczenia szczegółów było o wiele sensowniejsze i byłoby super, gdyby wróciło... a jeśli się uprzecie by to zostawić, to chociaż mocno rozdzielić tak/nie od ikony szczegółów i menu.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

DONEK1002
wpis jest ukryty
Avatar użytkownika mlfs1988plmlfs1988pl
Posty: 218 (po ~219 znaków)
Reputacja: -31 | BluzgometrTM: 369
mlfs1988pl
  22 czerwca 2016

Powinni dać w ustawieniach możliwość włączenia/wyłączenia gestów.

xboxc
xboxc
  23 czerwca 2016

Dokladnie. Te gesty sa niedopracowane. Wystarczy minimalny ruch i juz program zalicza glos. To powinno byc w formie opcji do wlaczenia tymbardziej ze dwa przyciski pozostaly

Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  23 czerwca 2016

Ano, przesuwając fotki w lewo wystarczy lekki ukos palcem by gest zaliczył się jako "maźnięcie 5px w dół" i już głos leci i nawet nie ma jak cofnąć się do danego profilu, bo już widzimy następny bez możliwości powrotu...

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

GRADEK83
GRADEK83
  27 czerwca 2016

Tak gesrt tez mnie podkur.... bez obrazy dla deweloperow ale na cholere te gesrt jak sa przyciski

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  29 czerwca 2016
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Pomysł był dobry, bardzo ułatwia i przyspiesza ocenianie ale tylko po samych zdjęciach, żeby się zapoznać z danymi profilowymi to już gorzej, bo trzeba uważać z tym przeciągnięciem, niby przeciąganie danych działa w każdym miejscu, nie trzeba celować w ikonkę ale ten obszar jest bardzo wąski i parę "Tak" oddałem w ten sposób...
Może by tak dodać możliwość cofnięcia ostatniej oddanej decyzji i powrotu do profilu, lewy górny róg jest na tyle miejsca na ikonkę powrotu :)

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  29 czerwca 2016

Ja już z tuzin tak/nie dałem zupełnym przypadkiem. Szczególnie, że nadal nie poprawiliście skalowania fotek, które zgłaszałem, więc czasem widzę tylko np. drzewo. Klikam by przejść do zoomowania i chcę przewinąć... ale android nie wyczuł mojego kliknięcia, więc nie przeszedł do zoomowania i zamiast przesuwać fotkę, daję głos, profil znika i od razu przechodzi do kolejnego.. strasznie upierdliwe.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.