Tuning - moje życie - sprzedam kupie | Fotka.com

Tuning - moje życie

« Wszystkie albumy

sprzedam kupie

Zdjęcie 64 z 100 · 22 January 2012 · 19 komentarzy
Sprzedam VW Golf II. Silnik 2.0 Turbo (200km)

Komentarze (19)

30 September 2012
nigdy nie bylo golffow II cabrio!! to jest jedynka!!!
26 June 2012
2.0 i tylko 200 kucyków szło by wiecej wycisnąć
5 April 2012
2,0 tfsi?
12 March 2012
golf dalej też ma niemiecka rejestracje
11 March 2012
nidalbym nawet 5tys
a ty 20tys chcesz pogrzalo cie
22 February 2012
Widać że Niemiecki tuning. Jak kolega napisał auto nie jest w PL i się z tym zgodzę :D
3 February 2012
a ja wam mowie ze to nawet nie jest w polsce i takiego nikt niema na sprzedaz chyba je jest glupi !!!
23 January 2012
masz go na otomoto.?
23 January 2012
Zaszła mała pomyłka w opisie!!! To jest "Golf 1" !! Silnik pochodzi od Golfa V GTI, Chwilowo auto stoi w garażu ze względu na pogodę
23 January 2012
Licytacja od 20tyś
23 January 2012
przecież to golf 1a nie 2
23 January 2012
i czemu na niemieckich blachach?
23 January 2012
2.0 T? to od czego to silnik?
23 January 2012
ile za to cacuszko bo szukam własnie czegos takiego
23 January 2012
chociaż nie jestem fanem VW , to powiem japier..le zajebista sztuka =o za ile ?? bo dopieszczona na maxa jakbym taka mial to by mnie bolalo jakbym musial sprzedac =(
23 January 2012
< 3
23 January 2012
ile kolego za to cudo?
23 January 2012
klasyk śliczny
23 January 2012
to jest GII ???