Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki TV Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Życzenia dla babci

Życzenia dla Babci


Żyj nam Babciu, lat ze dwieście, boś najlepsza w całym mieście. Gdy za bardzo rozrabiamy, pod Twe skrzydła uciekamy. Ty nas zawsze wytłumaczysz, wszystkie błędy nam wybaczysz. Bądź więc zdrowa, uśmiechnięta. Tego życzą Ci wnuczęta.


W dniu Twojego święta, chcę Ci złożyć najszczersze życzonka, uśmiechu i słonka. Szczęścia wielkiego i wszystkiego dobrego.Cóż mam życzyć, Babciu droga? To co serce czuje... A więc zdrowia, pomyślności, dzisiaj Ci winszuję. Lecz wiesz Babciu, te życzenia powtarzam codziennie i trwać będą w moim sercu - zawsze i niezmiennie.


Wesołe słońce wesoło patrzy i ciepły uśmiech posyła babci. I ja też, Babciu, mam dziś dla Ciebie uśmiech jak słonko jasne na niebie.Moja Babcia ukochana, bardzo pyszne robi dania. Od rosołu aż po ciasta - zawsze smaczne są i basta!Kochana Babciu w dniu Twojego święta, składam Ci najlepsze życzenia od Twojego wnuczęcia, a kiedy już będzie mówić umiała, sama Ci będzie życzenia składała.Gdy Ją widzę tak zmęczoną, szkoda mi Jej wszystkich łez. Lecz niedługo Ją przytulę - tą osobą ma wspaniała babcia jest.


Kocham Cię moja Babuniu i kochać zawsze będę i nigdy z serca Twojego nie odejdę.


Babuniu moja kochana, weź mnie na swoje kolana. Przytul mnie pod serduszkiem, jam Ci jest dobrym duszkiem. Przyjmij przeprosiny płynące z głębi winy, że Cię nigdy nie zdenerwuję i mocno Cię ucałuję.


Babcie są rozmaite, lecz właściwie czują zupełnie tak samo. To samo je cieszy, to samo raduje - nasz pocałunek, uśmiech i słówko - "dziękuję". Teraz razem wołajmy - Niech nam żyją babcie!Babciu, babciu coś Ci dam - moje serce, które mam. A w tym sercu róży kwiat. Babciu, babciu żyj 100 lat!


Babciu moja ukochana, nie bądź nigdy zatroskana. Żebyś smutna nie była, tylko wesoło żyła.Cóż mam życzyć, Babciu droga? Chyba tylko tego, co serce czuje.


Babcie bywają różne, lecz każda pamięta, że jednakowo zawsze kochają wnuczęta. To samo je cieszy, to samo raduje, nasz pocałunek, uśmiech i słowo.Obyś jak najdłużej żyła, ze swych wnuków się cieszyła. Bo jesteś super i basta, i pieczesz najlepsze ciasta!
Dzień babci mamy, więc życzenia składamy. Z okazji dnia tego - wszystkiego najlepszego.Tak wiele mnie nauczyłaś, tak wiele uśmiechu mi dałaś, na spacery ze mną chodziłaś, kiedy byłam jeszcze mała. Do snu nuciłaś piosenki, byłaś zawsze blisko mnie, więc podziękować Ci Babciu, za to wszystko chcę. Żyj długo w spokoju i uśmiechaj się, bo uśmiech jest najważniejszy i to, że kocham Cię.


Nieraz gdy sen skrzydła uniósł, Ciebie widziałem Babuniu, jak swą delikatną ręką w śnie, okrywasz mnie kołderką i codziennie widzę stale, jak się troszczysz mną wytrwale, więc ode mnie przyjm w wdzięczności, zapewnienie mej miłości.Babciu nasza ukochana, nie bądź nigdy zatroskana, niechaj wdzięcznych wnucząt koło, zawsze widzi Cię wesołą! Niechaj w zdrowiu długie lata, dni Twe płyną w pomyślności, niech Twe chwile radość splata, pośród wnucząt swych miłości!Kochana Babciu! Jesteś najlepszym lekiem na depresję i chciałabym, żeby każdy dzień był taki jak dziś - pełen radości, ciepła, pachnącego ciasta i opiekuńczych ramion.

źródło: http://www.zycze.pl/zyczenia,dzien-babci,32.html


Grupa

Założona 4 stycznia 2012 przez olbo1.
Kategoria: Kultura i Sztuka

Ostatnio na forum