Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
Piszę pamiętnik, dziennik, opowiadania

Piszę pamiętnik, dziennik, opowiadania

Cytuj

I Ursynowski Bieg Chomika Warszawa

Posty: 1,
Zobacz profil Ja0306 na Fotce
Pierwszy post w tym wątku. 21 lipca 2016
I Ursynowski Bieg Chomika Warszawa
https://www.facebook.com/BiegChomika/

Od Początku Lipca, a może od 10.07. dowiedziałem się że Powstaje Inicjatywa Bieg Chomika, ogłoszona na Facebooku i w innych Mediach jak strona Festiwalu Biegowego gdzie to Bieg chyba wchodzi do Ligi Biegów? Na Stronach ursynowskich tez pewnie była informacja bo ludzie wiedzieli nie byli zaskoczeni. Dzięki temu że miałem wolne jednak to postanowiłem Kibicować Biegaczom na tym wydarzeniu.

Jako że mam Plan treningu i Startów to zamieszania nie będę sobie robił, Startuję 29.07 i 30.07 na 5km i na 20km. Płaskie Przełaje.

Tak i po 19:30 wyruszyłem na Imprezę Bieg Chomika zobaczyć jak jest tam. I Edycja i to Blisko, warto to poznać i może wpisać w Kalendarz Co Raz za Edycją Obecność na Każdej?
nawet jak pierwsza tylko jako Kibic. Wyruszyłem i dotarłem, byłem pytany jak to nie raz dlaczego nie biegnę i nie mam zmienionego stroju, otóż tak, Trenowałem Dzisiaj po 11:00, przyklejam się do ławki gdzie na..ane i się odkleić nie mogę, nie mam jakoś tam jeszcze czegoś. Dobra, przybyłem na wydarzenie i zaczynam oglądać Akcję I Bieg Chomika. Sądząc po informacji na stronie myślałem nawet że tutaj uczestnicy będą łapać pokemony, Bieg na Orientację Pokemon GO! Nie, tutaj to jest Zwykły Trasowo Bieg.

Biegacze mieli do pokonania 6 pętli po 1600m średnio każda, a z racji długości pętli 1750m to Start był przy K.Jeżewskiego i pierwszej przecince a Meta za chodnikiem z przecinającą za Kościołem drogą od Parku przy Bażantarni do H.Raabego wschód.

Bieg Wystartował 20:10 i od początku Prowadził Samotnie z Dużą Przewagą jeden zawodnik, na pierwszym kółku prowadzony przez rowerzystę, dalej Znajomi zawodnicy z Biegów druga pozycja i trzecia OPEN, i tak cały czas, różnica nie tak duża jak od 1 do 2 ale spora na razie. Dalej pozostali uczestnicy, naliczyłem 95 osób i potem dopiero zacząłem każdemu kibicować. Co ciekawe niektórzy mieli Numery Imienne z mianem biegu. dalej patrzyłem jak kto biegnie i z oceny postanowiłem Motywować do Szybszego Tempa, Trzymania tempa, Ścigania się czy podawania ile do pokonania ma dana osoba, to przez część czasu zanim poszedłem oglądać końcówkę przy Mecie.

Wyjątkowymi Gośćmi na Biegu była Ekipa Biegowa z Gdyni, Gdynia BiegamyRazem.

Po biegu już gdzieś 21:30 po doczekaniu na ostatniego zawodnika, po rozdaniu medali które były wisiorkami z karmą dla chomika oraz Wymienieniu Kto Walczył w Czołówce Open i Zdobył 1,2,3 Miejsce Pań i Panów przyszło nagradzanie Ciastkiem a to mimo ze nie Puchar czy Medal to Zawsze coś Ciekawego i Wyjątkowego. Po tym jeszcze poczęstunek rozdawany przez jednego z Organizatorów a zrobiony przez Biegającą Jolę. Ciasto pokrojone w limitowanej ilości kawałki na poczęstunek, polane białym lukrem roztopionym i z wzorem koloru jednego z trzech jak barwy sygnalizacji świetlnej. Na dodatek co do nagradzania podam ze dodano kategorię biegającego psa i biegu z hulajnogą, hehe. A i jeszcze wśród 95 Zawodników była jedna Pani w Klasyfikacji Nordic Walking, choć widziałem raz na płd drodze podbieganie, ale czym tu się przejmować.

Na koniec jeszcze wspólne foto za pozwoleniem obecnych w skate parku ćwiczących. Po tym wszystkim tylko czas na powrót, a informacji na temat kolejnego biegu Chomika należy szukać na Facebookowej stronie, ciekawe kiedy ona będzie? Jeżeli termin będzie mi pasował to przyjdę Kibicować albo Nawet Wystartuję na 10km w Parku Przy Bażantarni bo tutaj często trenuje na Bieganie Ulicznych Biegów. Poza tym Organizatorzy Zapraszali na co Sobotni zawsze o 09:00 ParkRUN Warszawa Ursynów w Parku Przy Bażantarni. Aktywne od 21.03.2015
1933
1001
Pisanie na tym forum dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
Posty: 1,