Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki TV Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
Rozrywka i nie tylko

Rozrywka i nie tylko

Triumf Miłości (triunfo del amor) odcinki

Triumf Miłości Odcinek 1

Meksyk. Klęcząca przed kościelnym ołtarzem Victoria zwierza się Bogu, że jest głęboko zakochana w Juanie Pablo. Wie, że choć jej miłość jest wielka, to jest zarazem niemożliwa. Tymczasem w domu Bernarda dzieli się z synem dumą jaką napełnia ją świadomość, że niebawem on wstąpi do seminarium i zostanie duchownym. Uważa, iż Juan Pablo jest idealnym kandydatem i ma prawdziwe powołanie.
Juan Pablo prosi Jezusa, żeby dodał mu sił i nie zwiódł na złą drogę. Victoria także zanosi swoje prośby do Matki Boskiej i błaga, żeby pomogła jej wyrwać z serca zakazaną miłość i uczyniła z Juana Pabla znakomitego księdza.
Bernarda organizuje przyjęcie pożegnalne dla syna. Zgromadzeni przyjaciele rodziny wnoszą toast za przyszłego księdza. Zapada noc. Po zakończonym przyjęciu Victoria chce wręczyć Juanowi kupiony na rynku krzyż. Ponieważ nie zastaje go w jego pokoju, zostawia prezent i smutna wraca do siebie. Juan Pablo znajduje ją zapłakaną i wyznaje, że dzięki niej poczuł coś, czego nigdy wcześniej nie doznał. Ich dłonie splatają się, a usta zbliżają do delikatnego pocałunku.

Triumf Miłości Odcinek 2

Victoria i Juan Pablo dają się ponieść rozpalającym ich od wewnątrz namiętnościom i pozwalają, żeby pierwszy i niewinny pocałunek poprowadził do zbliżenia cielesnego. Kochają się. Juana zaczynają dręczyć wyrzuty sumienia i idzie do kościoła się wyspowiadać. Berbarda odkrywa, że jej syn spędził noc ze służącą i czyni mu wyrzuty przypominając o przysiędze służenia Bogu. Juan Pablo okazuje skruszenie i jest bliski zrezygnowania z objętej drogi kapłaństwa.
Krótko potem Juan Pablo wstępuje do seminarium łamiąc serce zakochanej Victorii, która ze łzami w oczach przygląda się jak on opuszcza rodzinny dom.
Mija wiele lat. Victoria z ubogiej kuchty staje się zamożną właścicielką domu mody. Jest właśnie w trakcie prezentowania nowej kolekcji. W pracy dzielnie wspiera ją przyjaciółka Antonieta.
Juan Pablo wraca do domu. Podczas wspólnego posiłku z Bernardą pyta służącą o Victorię. Ona sugeruje mu, by zadał to pytanie matce. Bernarda obrzuca syna piorunującym spojrzeniem.

Triumf Miłości Odcinek 3

Victoria wraca wspomnieniami do dnia, w którym Bernarda wyrzuciła ją ze swojego domu po tym, jak odkryła, że spodziewa się dziecka Juana Pabla.
Maximiliano, syn Osvalda, pracujący obecnie razem z macochą w domu mody, rozprawia z przyjacielem o pięknych kobietach. Przejeżdżając później swoim luksusowym samochodem po mieście dostrzega grupkę rabusiów napadających na staruszkę i spieszy jej z pomocą. Rozprawiwszy się z gagatkami zwraca starszej kobiecie jej rzeczy.
Juan Pablo, który powrócił do rodzinnego domu pragnąc spędzić kilka dni z matką, rozmawia z Tomasą. Kobieta chce mu wyznać coś ważnego, co ma związek z Victorią, dawną służącą.
Podczas pokazu mody Victoria poznaje Maríę. Dziewczyna jest uradowania spotkaniem z kobietą i już w pierwszej chwili ją przytula. Victoria jest zaskoczona ciepłym uściskiem i odczuwa niezrozumiałą bliskość do sieroty.

Triumf Miłości Odcinek 4

Dom mody Victorii. Antonieta pyta Victorię czy wciąż rozmyśla o zaginionej córce. Victoria z przerażoną twarzą odpowiada, że nie ma chwili, by o niej nie myślała. Wyraz twarzy Victorii zmienia się, gdy Antonieta ? wracając jeszcze na moment do przeszłości ? pyta ją o Juana Pabla. Victoria deklaruje, że kiedyś żywiła do niego ogromną miłość, jednak teraz to uczucie przerodziło się w nienawiść tak wielką, że pragnęłaby widzieć go martwego.
Podczas pokazu mody María Desamparada poznaje Osvalda, męża Victorii. Dziewczyna jest oszołomiona spotkaniem z gwiazdą telewizji.
Po zakończonym pokazie zebrana publika nagradza Victorię gromkimi brawami gratulując świetnej pracy. María nie spuszcza wzroku z przystojnego Maximiliana, który także nie może przestać na nią patrzeć i posyła jej swój radosny uśmiech.
W rezydencji Bernardy gaśnie światło. Gdy Tomasa przynosi jej świeczkę w kobiecie zaczynają odżywać złe wspomnienia z przeszłości związane z pożarem i nakazuje jej ją odstawić.

Triumf Miłości Odcinek 5

Maximiliano biegnie za Maríą z nadzieją, że uda mu się zamienić z nią kilka słów. Niestety María odjeżdża z powrotem do sierocińca.
Don Napo rozmawia z Juanjo o kobietach. Ten pierwszy woli się trzymać z dala od nich. Juanjo wręcz przeciwnie i mówi, że jemu bardzo się one podobają. Don Napo z grymasem pyta, co chce przez to powiedzieć.
Wieczorem Maximiliano wychodzi razem z sekretarką. Kobieta próbuje go uwieść i proponuje, żeby udali się do jego mieszkania.
Bernardę dręczą koszmary z przeszłości związane z ukochanym mężczyzną, który porzucił ją i ożenił się z inną, a którego ona w zemście spaliła żywcem razem z jego nową żoną.
W sierocińcu María myśli o Maxie. Powtarza sama do siebie, że musi o nim zapomnieć, bo na pewno nigdy więcej go nie ujrzy. W tym momencie Max także wraca pamięcią do pięknej Maríi i zamierza odszukać ją w sierocińcu.

Triumf Miłości Odcinek 6

Bernarda dalej dręczy się wspomnieniami. Tym razem wraca do momentu, w którym podała Octaviowi szklankę wody z dużą ilością rozpuszczonych leków, aby go otruć. Kiedy ten dostał zawału, ona zamiast mu pomóc pozwoliła mu umrzeć.
María obchodzi urodziny. Zakonnice i pozostałe dzieci budzą ją śpiewając ?ma?anitas?. Szczęśliwa dziewczyna otwiera oczy i jest gotowa uczcić swoje ostatnie urodziny w sierocińcu.
Juan Pablo zostaje przeniesiony do nowej parafii. Spotyka w niej modlącą się kobietę, do której zbliża się powolnym krokiem. Ku jego zaskoczeniu oddaną modlitwie nieznajomą jest Victoria. Na widok Juana Pabla kobieta wstaje i obrzuca go wzrokiem pełnym żalu i nienawiści.

Triumf Miłości Odcinek 7

Bernarda mówi synowi, że ojciec nie daje jej spać, że wciąż jej się śni i, że nigdy nie wyzbędzie się bólu po jego stracie. W tym momencie przyznaje się także, że zabiła męża. Juan Pablo spogląda na nią zszokowany wyznaniem.
Maximiliano szuka Marii w sierocińcu. Tym razem udaje mu się z nią zobaczyć. Ona natychmiast przypomina go sobie z pokazu mody. Max uwodzi ją mówiąc, że wzbudziła w nim zainteresowanie i proponuje, żeby się lepiej poznali. María nie wie co odpowiedzieć.
Osvaldo idzie do kościoła, w którym służy Juan Pablo. Znalazłszy go deklaruje, że od dawna chciał się do czegoś przyznać. Ksiądz zgadza się go wysłuchać.

Triumf Miłości Odcinek 8

María opuszcza sierociniec i wprowadza się do mieszkania. Jako, że nie stać jej na opłacenie czynszu w całości publikuje ogłoszenie, w którym informuje, iż szuka współlokatorek. Nie musi długo czekać na odpowiedź. Szybko zjawiają się dwie kandydatki chętne zamieszkać w wynajętym pomieszczeniu. María jest zaskoczona natychmiastową reakcją.
Juanjo i don Napo wyruszają na akcję gaszenia stojącego w płomieniach budynku. Podczas pracy don Napo zauważa, że Juanjo zostaje uwięziony wewnątrz niego i chce mu pomóc, ale jego koledzy go powstrzymują.
Osvaldo spowiada się ojcu Juanowi. Wyznaje, że kocha swoją rodzinę, ale brakuje mu odwagi, by przyznać się do swoich grzeszków.

Triumf Miłości Odcinek 9

Linda idzie sama do teatru. Usiadłszy na jednym z miejsc na sali zostaje wyproszona przez kobietę, która wytyka jej, iż zajęła nieswoje siedzenie. Zauroczony urodą Lindy Osvaldo oferuje jej miejsce tuż obok swojego.
Bernarda kłóci się z Tomasą. Uważa bowiem, że postąpiła sprawiedliwie z Victorią i nie interesuje ją ani los jej, ani dziecka. Tomasa jest zaskoczona dowiedziawszy się, że Victoria miała córkę.
María zaczyna poznawać swoje współlokatorki. Wtem rozlega się dźwięk dzwonka. Za drzwiami stoi Maximiliano z bukietem kwiatów. María jest poruszona.

Triumf Miłości Odcinek 10

Maximiliano w końcu znajduje Maríę w jej nowym mieszkaniu i odwiedza ją z bukietem kwiatów. Wzruszona dziewczyna zaprasza go do środka.
Bernarda, tuż przed pójściem do łóżka, wspomina dzień, w którym spotkała Victorię trzymającą córeczkę na ulicy i zagroziła, że odbierze ją jej, czy tego chce czy nie.
Milagros chwali syna przed jedną z przyjaciółek Marii.
Maximiliano zwierza się Fabiánowi, że poznał wyjątkową dziewczynę. Ten uprzedza go, iż kiedy zdobędzie Maríę, przestanie dla niego cokolwiek znaczyć, tak jak wszystkie inne, które już uwiódł.
Victoria mówi Oscarowi, że ufa mężowi, który ją kocha i szanuje, podczas gdy Osvaldo uwodzi Lindę proponując jej wyjście w bardziej intymne miejsce.

Triumf Miłości Odcinek 11

Victoria ze smutkiem wspomina dzień, w którym została potrącana i straciła swoją córkę, Maríę. Przy okazji napływają wspomnienia nienawiści do szefa warsztatu krawieckiego, który ją zgwałcił.
María Desamparada zapewnia Naty i Lindę, że nadszedł moment, by wykorzystać rekomendacje, jakie dał jej Osvaldo Sandoval i zwrócić się do Victorii z prośbą o prace w sławnym domu mody.
Victoria zaprasza Maríę do swojego gabinetu. Gdy dziewczyna zjawia się na umówione spotkanie, Victoria pyta ją o jej relacje z Osvaldem. María czuje się zraniona bezpodstawnymi oskarżeniami i opuszcza gabinet ze łzami w oczach. Wychodząc spotyka na swojej drodze Maximiliana.

Triumf Miłości Odcinek 12

Dom mody Victorii. María Desamparada, która otrzymała już szansę pracy w charakterze modelki, zanosi dokumenty do gabinetu Victorii nie spostrzegłszy, że jest w nim także Fernanda. Fernanda krzyczy na Maríę; pyta ją dlaczego im przeszkadza i następne poniża.
Maximiliano prosi Pipina, by dał mu klucze do swojego mieszkania. Początkowo Pipino odmawia, ale w końcu jednak ulega namowom Maxa. Zaciekawiony pyta przystojnego pasierba Victorii o tożsamość dziewczyny, którą ma zamiar zaprosić. Max nie chce mu niczego zdradzać i pozostawia go z wątpliwościami.
Później Maximiliano zabiera Maríę do wypożyczonego mieszkania. Dziewczyna jest przestraszona, ale Max pomaga jej się zrelaksować i próbuje uwieść ją swoim spojrzeniem. Maríi trudno jest się oprzeć jego zagrywkom i pozwala się pocałować.

Triumf Miłości Odcinek 13

Osvaldo przygotowuje romantyczną kolację dla Victorii. Rozmawiając z żoną przyznaje się, że zdarza mu się od niej oddalić. Victoria podejrzewa, że Osvaldo może mieć chrapkę na inne kobiety.
María Desamparada zachodzi do kościoła, aby się modlić. Dręczą ją wyrzuty sumienia po tym, co zaszło między nią, a Maximilianem. Juan Pablo zbliża się do niej, aby ją pocieszyć. Spojrzawszy na niego dziewczyna odczuwa pewną ulgę.
Linda zamierza ponownie porozmawiać z Osvaldem. Udaje się do jego biura, aby umówić się na spotkanie. Victoria znajduje w portfelu męża telefon do jakiejś kobiety.

Triumf Miłości Odcinek 14

María Desamparada bardzo podekscytowana przyznaje się Natty, że ona i Maximiliano są już parą.
Victoria jest zła na Osvalda. Pokazuje mu artykuł prasowy dotyczący jego intymnych relacji. Zirytowany Osvaldo proponuje, by się rozwiedli i wychodzi szukać pocieszenia u Lindy. Zabiera ją na spacer, podczas którego namiętnie się całują.
W domu mody, Victoriia ze łzami w oczach zwraca się o pomoc do Antoniety. Mówi jej, że miała nieprzyjemne spotkanie z Padillą, mężczyzną, który zgwałcił ją przed laty.

Triumf Miłości Odcinek 15

Małżeństwo Victorii i Osvalda przechodzi kryzys. Podczas jednej z kłótni Osvaldo proponuje żonie, by się rozwiedli skoro jest już nim znudzona. Victoria jest zaskoczona i smutna słysząc propozycję męża.
Victoria i Antonieta są w gabinecie tej pierwszej. Niespodziewanie zjawia się w nim María, której look szokuje je obie.
Obsesja Lindy na punkcie Osvalda sięga coraz dalej. Linda ponownie go szuka, co zdaje się podobać Osvaldowi, który wita ją z uśmiechem, a następnie pozwala jej się uwieść.
María Desamparada była przekonana, że jej zmiana wizerunku spodoba się Victorii. Stało się dokładnie na odwrót. Zdenerwowana Victoria obraża ją; krzyczy, że nie zatrudniła pajaca, szarpie ją i próbuje zmyć z jej twarzy szpetny makijaż. Antonieta błaga Victorię, by się pohamowała.

źródło:www.swiatelenowel.fora.pl

Grupa

Założona 25 marca 2011 przez Velaphia.
Moderatorzy: Sandersowa

Inne posty na blogu Rozrywka i nie tylko