Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki TV Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
Fotka.pl poleca filmy, gry, książki i... konkursy!

Fotka.pl poleca filmy, gry, książki i... konkursy!

Monster High. Upiorna szkoła

W środę 4 maja 2011 r. odbędzie się premiera pierwszego tomu serii MONSTER HIGH. Perypetie nastoletnich potomków słynnych potworów, które próbują sobie radzić w normalnej szkole wśród zwyczajnych rówieśników, opisała popularna autorka Lisi Harrison. MONSTER HIGH szturmem zdobyła listy bestsellerów, utrzymując się przez 5 tygodni w zestawieniu najlepiej sprzedających się książek "New York Timesa". Prawa do publikacji książki w błyskawicznym tempie zakupiło 25 krajów.
 
O serii:
Seria MONSTER HIGH to nowe, zaskakujące spojrzenie na życie nastolatków - upiorną codzienność szkoły, napawające grozą pierwsze randki, horror rywalizacji i konieczności dopasowywania się do innych. MONSTER HIGH to nie tylko cykl powieści ? to cały nowy świat stworzony przez firmę Mattel. Przebojowa piosenka, aktywna strona internetowa, filmiki przedstawiające przygody bohaterów, gry on-line, cała gama zabawek i gadżetów. Aby wejść do tego świata, najlepiej najpierw przeczytać książkę!


Tom 1: Upiorna szkoła
Każda szkoła jest upiorna, ale czy w każdej uczą się potwory? Czy dzięki nowym uczennicom, piętnastodniowej Frankie Stein (córce wiadomo kogo) oraz przybyłej z Beverly Hills Melody Carver zapanuje w niej moda na inność? Czy "normalsi" są na nią gotowi? Pierwszy tom serii MONSTER HIGH sprawi, że pokochacie potwory i zapragniecie wyróżnić się z tłumu!

 

 

Tytuł: Monster High Upiorna Szkoła
Autor: Harrison Lisi
Wydawca: Bukowy Las
Numer wydania: I
Data premiery: 2011-05-04
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Ilość stron: 280
Tłumaczenie: Pater Ewa


O autorce

Lisi Harrison, amerykańska autorka powieści młodzieżowych, m.in. serii "Elita" i "Alfy", karierę zawodową rozpoczęła w Nowym Jorku, gdzie tworzyła i produkowała programy dla MTV. Obecnie mieszka w Kalifornii i skupia się na pracy nad kolejnymi częściami MONSTER HIGH.

 
 

Zapraszamy też na stronę internetową www.monsterhigh.pl

Konto usunięte
:mrgreen:
1 maja 2011
Konto usunięte
może być fajne
30 kwietnia 2011
Konto usunięte
:D mi też ;)
30 kwietnia 2011
Konto usunięte
Podoba mi się!:)
29 kwietnia 2011
więcej komentarzy (-1)