Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki TV Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
KOCHAMY TELENOWELE- świat latinowoodu bez tajemnic

KOCHAMY TELENOWELE- świat latinowoodu bez tajemnic

Morze Miłości - streszczenie odcinków

 Morze Miłości - streszczenie odcników

 

 

 

2 luty - jutro

Czytając powieść Víctora Manuela, Estrella czuje, że przeżyła rzeczy, o których pisze autor. Zaczyna przypominać sobie poszczególne zdarzenia, aż w końcu całkowicie odzyskuje pamięć. Jest wściekła na Hernana za jego kłamstwa. Oriana idzie się rozmówić z Coral. Ta nie kryje, że przez cały czas manipulowała wszystkimi, z lekarzami włącznie, by uniknąć kary za swoje zbrodnie. Luciana słyszy awanturę Estrelli i Hernana. Każe synowi pozwolić Estrelli odejść i daje dziewczynie pieniądze na bilet do Mexico City. Estrella wita się z rodzicami i chce jak najszybciej jechać do Víctora Manuela. Guillermo dowiaduje się, że Víctor Manuel jest w barze. Kiedy się tam zjawiają, Estrella widzi jak jej ukochany całuje Mercedes i wycofuje się. Estrella uznaje, że tym razem utraciła Víctora Manuela już na zawsze.

 

 

3 luty - pojutrze

Estrella jest zraniona i zawiedziona, że Víctor Manuel tak szybko po jej zniknięciu znalazł pocieszenie u innej kobiety. Santos odchodzi od Oriany, mówiąc, że kocha Coral. Estrella odwiedza w szpitalu Catalinę, która oznajmia jej, że kiedy rozwiedzie się z Víctorem Manuelem zabierze mu wszystko, łącznie z jego apartamentem. Wykorzystując nieuwagę Carmity, Elena porywa synka i ucieka z nim za miasto. Bracho i Salvador ruszają za nimi. Przerażona Elena zauważa, że dziecko ma wysoką gorączkę. Pościg dogania Elenę i jej synek zostaje zabrany prosto do szpitala. Na premierę książki Víctora Manuela wybierają się między innymi Coral, Mercedes i Oriana. Estrella zamierza zjawić się tam niespodziewanie i wyrównać rachunki z pisarzem. Namawia Orianę, by to samo zrobiła z Coral, za to że odbiła jej Santosa.

zbuntowana606
wreszczie estrella odzyska pamięć :)
2 lutego 2011
Konto usunięte
spoko xD
2 lutego 2011
Konto usunięte
jutro będzie fajny odcinek
1 lutego 2011
Konto usunięte
będzie się działo! xD
1 lutego 2011
Konto usunięte
te streszczenia daje dla osób kiedy poprostu nie mogą obejrzeć któregoś odcnika, bo np. mieli dużo nauki, nie było ich w domu, telewizo si popsuł itp. ;)
1 lutego 2011
Konto usunięte
heh wreszcie się wyjaśni parę spraw:)
1 lutego 2011
więcej komentarzy (1)

Grupa

Założona 5 września 2009 przez zbuntowana606.
Grupa publiczna z ręczną akceptacją nowych użytkowników
Kategoria: Fankluby

Aktywność grupy

Ostatnio dodane fotki

Inne posty na blogu KOCHAMY TELENOWELE- świat latinowoodu bez tajemnic