MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

Wartościowa lekcja dla Davida De Gei

Po niedzielnym meczu z West Bromwich Albion (2:1) na Davida de Geę spadła kolejna fala krytyki. W obronę młodego bramkarza Manchesteru United postanowił wziąć sir Alex Ferguson.

W spotkaniu na The Hawthorns były bramkarz Atletico Madryt nie popisał się przy bramce Shane'a Longa, kiedy to piłka przeleciała pod jego ręką, choć uderzenie nie było bardzo mocne.

? Przez pierwsze 25 minut graliśmy fantastycznie, piłka znakomicie krążyła pomiędzy zawodnikami. Później jednak zwolniliśmy i wypadliśmy z rytmu ? mówi Sir Alex Ferguson.

? Straciliśmy bramkę, przy której David powinien spisać się lepiej. Nie był skoncentrowany w tej sytuacji. Witamy w angielskim futbolu. W drugiej połowie było już lepiej. Myślę, że sędzia powinien trochę bardziej go chronić. Na pewno była to dla niego wartościowa lekcja ? dodaje Szkot.