Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  10 kwietnia 2012 (pierwszy post)
SOBOTA
13:45 Norwich City - Manchester City
15:30 1. FC Kaiserslautern - 1. FC Nuernberg
15:30 Bayer Leverkusen - Hertha Berlin
16:00 Swansea City - Blackburn Rovers
16:00 West Bromwich Albion - Queens Park Rangers
17:00 Zenit Sankt Petersburg - CSKA Moskwa
18:00 AC Milan - Genoa CFC

NIEDZIELA
12:30 FC Groningen - Roda JC Kerkrade
15:00 FK Jablonec - Dukla Praga
15:00 US Citta di Palermo - Parma FC
16:00 Austria Wiedeń - Rapid Wiedeń
16:00 Malaga CF - Real Sociedad
16:00 Real Saragossa - Granada CF
17:00 AS Nancy - Girondins Bordeaux
17:00 FC Sochaux - Dijon FCO
17:00 Valenciennes FC - Evian Thonon Gaillard
17:30 SC Freiburg - TSG 1899 Hoffenheim
18:00 Fenerbahce Stambuł - Trabzonspor SK
20:45 AS Roma - ACF Fiorentina
21:30 Rayo Vallecano - Atletico Madryt

REZERWOWE
SOBOTA 20:00 RAEC Mons - KSC Lokeren
NIEDZIELA 16:00 Lyngby BK - Sonderjysk Elitesport

TYPOWANIE TRWA DO SOBOTY 14 KWIETNIA DO GODZINY 13:45!!!

TYPY ODDAJEMY DO MNIE NA PW
w przypadku mojego awansu Renifer/Gutek909 i Enkido - swoje typy oddadzą do daenerys



Renifer/Gutek909 - Enkido/kuba92762
wojtecky/DarekLowcaSzparek - mus10/LeonGrande

JOKERA oznaczamy poprzez umieszczenie tuż za typowanym wynikiem słowa JOKER!!!

TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY
AdRianoXX, Alucard, DarekLowcaSzparek, daenerys, egze, Enkido, FejkiemJestem, golden18, Goniec, Gothiclady, Gutek909, kuba92762, kzyhu, LeonGrande, Maqdalena, Marek1991BrD, mus10, MuyBueno, NuTiiiiii, Radomatu11, Renifer, RexMundi, thomas893, wodzu2377, wojtecky, WueRZet, xNumber1x, xyz

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  15 kwietnia 2012

Po 16 spotkaniach

Renifer - kuba92762 9-7
mus10 - DarekLowcaSzparek 6-10

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  15 kwietnia 2012
Enkido
Enkido: Nie możesz. Pocieszę Cię, że żadnemu z półfinalistów zmieniony Joker nie wszedł nawet za 2 pkt, więc moim zdaniem rywalizacja będzie sprawiedliwa :)

bezsens
...Ignorance is bliss...
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  15 kwietnia 2012
RexMundi
RexMundi: bezsens

Czemu tak twierdzisz? Miał mieć Jokera na ostatnie spotkanie?

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

mus10
Posty: 9482 (po ~80 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
mus10
  15 kwietnia 2012

@Enkido:
W rewanżu będzie 21 spotkań ?

Wszystko co dostałem od życia to piłka nożna ...

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  15 kwietnia 2012
mus10
mus10: W rewanżu będzie 21 spotkań ?

Tak, i 4 rezerwowe tak w razie czego :mrgreen:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  15 kwietnia 2012
Enkido
Enkido: Czemu tak twierdzisz? Miał mieć Jokera na ostatnie spotkanie?

uczciwiej - brak jokerów w tej kolejce i rewanżu

równie dobrze mogło kogos nie być przez weekend i nie było możliwości zmiany , a że są to półfinały to dość odważna decyzja - jednym uznac innym nie
no i nie możesz tłumaczyc się tym żer nikt nie trafił - bo może własnie Renifer trafiłby 6 pkt

plus - zmienił tylko mus10 , Kuba już dziś już w trakcie 1 spotkania , Darek w ogóle , Renifer - zaproponował anulowanie

4 półfinalistów - 4 różne opcje

nie można iść jednym na rękę
...Ignorance is bliss...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  15 kwietnia 2012

Trafiłem jokera, jupi :zabawa:

CASANOVAzUCIECHOWA
CASANOVAzUCIECHOWA
  15 kwietnia 2012
Enkido
Enkido: Tak, i 4 rezerwowe tak w razie czego

Nie może być 21 spotkań. Musi być tak jak w tej kolejce 19, bo przecież w wypadku równej liczby puntków, liczą się punkty zdobyte na "wyjeździe", więc jakby w jakieś parze trafił się remis, to byłoby to nieuczciwe. :)

RexMundi
RexMundi: Darek w ogóle

Napisałem na PW, żeby Mus nie widział. :D
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  15 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie może być 21 spotkań. Musi być tak jak w tej kolejce 19, bo przecież w wypadku równej liczby puntków, liczą się punkty zdobyte na "wyjeździe", więc jakby w jakieś parze trafił się remis, to byłoby to nieuczciwe. :)

kręcą wałki jak zawsze :tak: :D
mnie oszukali w finale z egze
...Ignorance is bliss...
mus10
Posty: 9482 (po ~80 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
mus10
  15 kwietnia 2012
RexMundi
RexMundi: równie dobrze mogło kogos nie być przez weekend i nie było możliwości zmiany , a że są to półfinały to dość odważna decyzja - jednym uznac innym nie no i nie możesz tłumaczyc się tym żer nikt nie trafił - bo może własnie Renifer trafiłby 6 pkt

to jest też element gry, że ktoś śledzi mecze i jest na bieżąco z newsami fototypera. Ja wczoraj przerwałem romantyczny wieczór, żeby na chwilę wejść i sprawdzić co tu słychać. Dlatego gówno mnie obchodzi że kogos nie ma przez weekend i zaglada tu tylko na oddanie typów i w poniedziałek na ich ogłoszenie. Bieżące intersowanie sie fototyperem powinno być traktowane jako bonus i być traktowano priortytetowo w stosunku do błędnie pojmowanej sprawiedliwości.

Wszystko co dostałem od życia to piłka nożna ...

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  15 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie może być 21 spotkań. Musi być tak jak w tej kolejce 19, bo przecież w wypadku równej liczby puntków, liczą się punkty zdobyte na "wyjeździe", więc jakby w jakieś parze trafił się remis, to byłoby to nieuczciwe. :)

Tu masz rację Darek. Więc będzie 19 w następnej kolejce :)

Co do Jokerów przeanalizowałem całą sprawę i żeby było równo dla wszystkich to Jokerów tej kolejce są anulowane, a w rewanżu po prostu ich nie będzie. Wrócą na finał i mecz o 3 msc.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

mus10
Posty: 9482 (po ~80 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
mus10
  15 kwietnia 2012
Enkido
Enkido: Co do Jokerów przeanalizowałem całą sprawę i żeby było równo dla wszystkich to Jokerów tej kolejce są anulowane, a w rewanżu po prostu ich nie będzie. Wrócą na finał i mecz o 3 msc.

Mam wrażenie że to nie jest suwerenna decyzja, tylko wyraz populizmu wobec tłumu

Wszystko co dostałem od życia to piłka nożna ...

Renifer
Renifer
  15 kwietnia 2012
Enkido
Enkido: Tak, i 4 rezerwowe tak w razie czego

Powinno być 19 spotkań do typowania.
Trzymając się zasady że na wyjeździe punkty liczone są podwójnie ja mam do typowania 19 spotkań x2 przy remisie i w druga stronę Kuba ma do typowania 21 spotkań x2.

RexMundi
RexMundi: równie dobrze mogło kogos nie być przez weekend i nie było możliwości zmiany , a że są to półfinały to dość odważna decyzja - jednym uznac innym nie

Napisałem wieczorem rano siedziałem jeszcze chwile i odpowiedź była 43 minuty po tym jak wróciłem z meczu, czyli tak jak by mnie nie było :ziober2:.

Jestem za tym by dżokery liczyły się tylko dla grupowego, pucharowicze grają bez dżokerów w rewanżu tak jak w pierwszym spotkaniu jest 19 meczów do typowania.
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  15 kwietnia 2012
mus10
mus10: Mam wrażenie że to nie jest suwerenna decyzja, tylko wyraz populizmu wobec tłumu

Nie wypowiem się na ten temat, bo nie chcę sobie niepotrzebnie ciśnienia podnosić.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

kuba92762
kuba92762
  15 kwietnia 2012
Enkido
Enkido: mecz o 3 msc.

To jeszcze jest szansa na medal :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.