PanHeisenberg
PanHeisenberg
  7 kwietnia 2012 (pierwszy post)

Witam!

Jak wiadomo w Polsce hokej i wszystkie odłamy tego sportu są w naszym kraju niezbyt popularne.
Chciałbym zebrać ekipę, która byłaby chętna od czasu do czasu spotkać się i pograć w unihokeja we Wrocławiu na boisku kauczukowym(?) na ul. Kołłątaja lub na ul. Ślężnej.
Nie chodzi tutaj o nie wiadomo jakie zawodowstwo. Reguły można nieco pozmieniać, uprościć, przeinaczyć.
Chodzi o to, żeby po prostu trochę się rozerwać i pograć w coś innego niż piłka nożna czy koszykówka.
Możliwe, że ten temat niewiele mi pomoże mi w kompletowaniu ludzi do gry, ale nie zaszkodzi zapytać.

Jeśli chodzi o sprzęt to nie jest to spory koszt. Kij można kupić w decathlonie już za 39,99zł, a jeśli chodzi o ochraniacze to już kwestia indywidualna. Można je mieć lub nie. Nie będziemy się tam przecież zabijać. Osobiście mam tylko ochraniacze na kolana.

Nikt nie jest zapewne zawodowcem w tym sporcie, dlatego nie ma się czego bać i mówić "ja nie umiem". Moja styczność z hokejem zaczyna się na NHL na xboxie a kończy na zagraniu kilkanaście razy na pobliskim, zamarzniętym stawie zimą.

Gdyby ktoś się zdecydował może pisać do mnie na PW. Ustalałoby się jakiś dzień i godzinę i każdy zainteresowany dostałby wcześniej sms-a, że spotykamy się na boisku któregoś tam dnia i może przyjść bądź nie. Nikt mu klamki do głowy nie przykłada, nikt nie zmusza. Chodzi o zabawę.

Stego co wiem amatorskie drużyny hokejowe np. we Wrocławiu tworzyły się właśnie w taki sposób. Kilku/kilkunastu zapaleńców się zbierało i tak się zaangażowali, że kupili stroje, sprzęt i grali z innymi drużynami z innych miast czy nawet z Niemiec.

Zachęcam, Pozdrawiam i czekam na PW.

Jednopośladkowy Ted.

PanHeisenberg
PanHeisenberg
  7 kwietnia 2012
PanHeisenberg
PanHeisenberg: Stego

Z tego*:ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.