Gutek909
Gutek909
  28 marca 2012 (pierwszy post)

Próba reaktywacji zabawy, która kiedyś cieszyła się dość dużym zaangażowaniem forumowiczów, ale niestety później wszystko upadło..

Więc tak, większość wie o co chodzi w tej zabawie. Opisujemy jakiegoś zawodnika z różnych dyscyplin sportowych ( piłka nożna, siatkówka, koszykówka, ręczna, skoki, nie pamiętam co tam jeszcze było, bez jakiś tam dyscyplin mało znanych ;d )
Kto zgadnie o kogo chodzi zadaje następny, jeśli jest się naprawdę pewnym to nie trzeba czekać na potwierdzenie czy to dobra odpowiedź.

Piłka nożna:

na początek bardzo prosta zagadka.
Zawodnik, który grał na pozycji pomocnika. Prawie całą swoją karierę spędził w barwach Los Blancos. Wielokrotny reprezentant Hiszpani. Obecnie trener silnej hiszpańskiej drużyny.
Banalna zagadka ;)

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  10 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Pantelis Kafes?

Zgadza się, zadajesz.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

symer16
symer16
  10 kwietnia 2012

Coś prostego.

Soccer
Były portugalski piłkarz grający na pozycji obrońcy. Grał między innymi we Włoszech, Turcji, Anglii, a nawet w USA. Dziwne fryzury były jego znakiem rozpoznawczym :afro:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Soccer Były portugalski piłkarz grający na pozycji obrońcy. Grał między innymi we Włoszech, Turcji, Anglii, a nawet w USA. Dziwne fryzury były jego znakiem rozpoznawczym

Abel Xavier

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

xxElSiete
xxElSiete
  10 kwietnia 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Abel Xavier

jak jesteś pewien to zadawaj następną zagadkę ;d
symer16
symer16
  11 kwietnia 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Abel Xavier


Oczywiście, że tak. Wybaczcie, nie było mnie cały dzień w domu :tak:
Gutek909
Gutek909
  11 kwietnia 2012

dobra Nuti się nie kwapi to ja zadam

piłka nożna:
Brazylijski obrońca grający w Hiszpanii, były zawodnik Fluminense. Mimo swojego młodego wieku jest już 3 kapitanem swojego zespołu.

proste ;)

puupets
Posty: 13 (po ~253 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
puupets
  12 kwietnia 2012

Jest to Marcelo z Realu Madryt.

puupets
Posty: 13 (po ~253 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
puupets
  12 kwietnia 2012

Z innej beczki
Człowiek łączy bieganie z inną pasją. Jego chyba największe osiągniecie to rekordy na słynnym tryptyku alpejskim ( na jednej już nie ma rekordu). Chodzi głownie samotnie. Jest rekordzistą jeśli chodzi o wejście na ośmiotysiecznik z bazy na szczyt pon 11h. Kim jest ta postać? Człowiek dla którego północna ściana Mattenhornu to bieg poniżej 2h

Gutek909
Gutek909
  12 kwietnia 2012
puupets
puupets: Z innej beczki Człowiek łączy bieganie z inną pasją. Jego chyba największe osiągniecie to rekordy na słynnym tryptyku alpejskim ( na jednej już nie ma rekordu). Chodzi głownie samotnie. Jest rekordzistą jeśli chodzi o wejście na ośmiotysiecznik z bazy na szczyt pon 11h. Kim jest ta postać? Człowiek dla którego północna ściana Mattenhornu to bieg poniżej 2h

:wtf: lol

nie zadajemy takich zagadek, a jeśli już to najpierw podaj dyscyplinę sportu, bo ja kompletnie nie mam pojęcia.
kzyhu
kzyhu
  12 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a jeśli już to najpierw podaj dyscyplinę sportu, bo ja kompletnie nie mam pojęcia.


chyba o jakiegoś himalaistę chodzi :woot: ale o kogo konkretnie to nie mam pojęcia
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  12 kwietnia 2012
puupets
puupets: Człowiek łączy bieganie z inną pasją. Jego chyba największe osiągniecie to rekordy na słynnym tryptyku alpejskim ( na jednej już nie ma rekordu). Chodzi głownie samotnie. Jest rekordzistą jeśli chodzi o wejście na ośmiotysiecznik z bazy na szczyt pon 11h. Kim jest ta postać? Człowiek dla którego północna ściana Mattenhornu to bieg poniżej 2h

Ueli Steck?

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  12 kwietnia 2012
puupets
puupets: Z innej beczki Człowiek łączy bieganie z inną pasją. Jego chyba największe osiągniecie to rekordy na słynnym tryptyku alpejskim ( na jednej już nie ma rekordu). Chodzi głownie samotnie. Jest rekordzistą jeśli chodzi o wejście na ośmiotysiecznik z bazy na szczyt pon 11h. Kim jest ta postać? Człowiek dla którego północna ściana Mattenhornu to bieg poniżej 2h


Usain Bolt , nie wiem strzał, po prostu polaczylem fakt biegania i 2h wbiegniecia na Mattenhorn.
kzyhu
kzyhu
  12 kwietnia 2012

Enkido nie gadaj , że znałes odpowiedź bez google :szok:

Gutek909
Gutek909
  13 kwietnia 2012

no, ale takich zagadek nie ma sensu zadawać, ale jeśli Enkido odgadł to niech da następną.

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  13 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Enkido nie gadaj , że znałes odpowiedź bez google

Głupiś. 2 min. szukania w wujaszku i znalazłem :D http://wspinanie.pl/serwis/200901/21steck_matterhorn_rekord.php

Jak to nie on to nie wiem kto :P

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.