KlapekJ
KlapekJ
  26 maja 2009 (pierwszy post)

Niepozorny oczywicie byl plan wydolnosciowy znaleziony w czeluściach internetu.Oto i ten morderca:
1. Pajacyki
2. Przysiady z wyskokiem
3. Unoszenie kolan do klatki piersiowej
4. Przeskoki w wykroku
5. Wyrzut nogi do tyłu w klęku podpartym
6. Unoszenie nogi na bok w klęku podpartym
7. Chińska pompka
8. Wąska pompka
9. Przenoszenie tułowia w pozycji siedzącej
10. Unoszenie tułowia w leżeniu na brzuchu
11. Spięcia brzucha
3 obwody po 25 powtorzen kazdego cwiczenia bez odpoczynku,odpoczynki miedzy obwodami 2-3 minuty
Jesli ktos ma ochote na sprawdzenie swojej sprawnosci to zachecam i podzielcie sie pozniej wrazeniami:)
Z gory mowie ze bedziecie zdychac tak samo jak ja zresztą.

PannaTalleyrand
Posty: 1657 (po ~81 znaków)
Reputacja: 8 | BluzgometrTM: 11
PannaTalleyrand
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 7. Chińska pompka


Konto usunięte
Konto usunięte: 8. Wąska pompka

wtf ? :wtf:
boję się zapytać co to znaczy, gdy oddychasz.
KlapekJ
KlapekJ
  26 maja 2009

7. Chińska pompka: Rozpocznij w podporze przodem z mocno uniesionymi biodrami. Dłonie rozstawione na szerokość barków, nogi w lekkim rozkroku, wyprostowane. Obniż klatkę piersiową i biodra, przesuwając ciężar ciała do przodu i uginając ramiona, aż będziesz w podporze na przedramionach. Przesuwając tułów do przodu w obniżeniu, a następnie unosząc górną część tułowia, wróć do pozycji wyjściowej.
8. Wąska pompka: Zacznij w podporze przodem, ustawiając dłonie blisko siebie (5-10 cm). Wykonaj zgięcie ramion, utrzymując tułów i nogi w jednej linii

paweldst9090
paweldst9090
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Z gory mowie ze bedziecie zdychac tak samo jak ja zresztą.


codziennie mam na treningach podobnie i jakoś nie zdycham...

Konto usunięte
Konto usunięte: 5. Wyrzut nogi do tyłu w klęku podpartym 6. Unoszenie nogi na bok w klęku podpartym


to nie ma sensu...jak robi się ćwiczenie na jedną nogę organizm odpoczywa...

ale co by nie mówić te ćwiczenia na pewno zmęczą i w sumie dobrze że takie coś tu napisałeś.
KlapekJ
KlapekJ
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: codziennie mam na treningach

trenujesz codziennie wiec Ty dasz rade,ale osoby mające mało wspólnego z siłownia itp nie dadza rady na pewno
paweldst9090
paweldst9090
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: trenujesz codziennie wiec Ty dasz rade,ale osoby mające mało wspólnego z siłownia itp nie dadza rady na pewno


masz rację tak czy siak warto to spróbować.
matedinho
matedinho
  27 maja 2009

trening wydolnosciowy, pewnie mozna wprowadzic raz na jakis czas jako ciekawostke w treningu...
ja bym radzil zmniejszyc do 15 ilosc powtorzen dla osob majacych malo wspolnego ze sportem.

Spitfire0
Spitfire0
  31 maja 2009

tzw:trening komandosa :)
wiem bo tez go robiłem,i uwazam ze warto:)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.