Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 15
Enkido
  27 lutego 2012 (pierwszy post)
SOBOTA
13:00 CSKA Moskwa - Zenit Sankt Petersburg
15:30 1. FC Kaiserslautern - VfL Wolfsburg
15:30 Bayer Leverkusen - Bayern Monachium
16:00 Blackburn Rovers - Aston Villa FC
16:00 West Bromwich Albion - Chelsea Londyn
18:00 Alki Larnaca - Apollon Limassol
19:00 AS Nancy - Olympique Lyon
21:00 Girondins Bordeaux - OGC Nice
22:00 Sevilla FC - Atletico Madryt

NIEDZIELA
12:00 Real Saragossa - Villarreal CF
13:00 Newcastle United - Sunderland AFC
15:00 AC Siena - Cagliari Calcio
15:00 AS Roma - Lazio Rzym
15:00 Bologna FC - Novara Calcio
16:00 FC Basel - FC Luzern
17:00 SM Caen - Stade Brestois 29
17:30 TSG 1899 Hoffenheim - 1. FC Koeln
18:00 Besiktas Stambuł - Trabzonspor SK
20:15 Vitoria Guimaraes - Maritimo Funchal
21:30 Real Madryt - RCD Espanyol

REZERWOWE
SOBOTA 20:00 RAEC Mons - Germinal Beerschot
NIEDZIELA 17:30 Tawrija Symferopol - Metałurh Donieck

TYPOWANIE TRWA DO SOBOTY 3 MARCA DO GODZINY 13:00!!!

TYPY ODDAJEMY W TYM TEMACIE, KAŻDY ZBĘDNY POST DO CZASU ZAKOŃCZENIA TYPOWANIA = BAN

JOKERA oznaczamy poprzez umieszczenie tuż za typowanym wynikiem słowa JOKER!!!

TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY
AdRianoXX, Alucard, DarekLowcaSzparek, egze, Enkido, FejkiemJestem, golden18, Goniec, Gothiclady, Gutek909, kuba92762, kzyhu, LeonGrande, Maqdalena, Marek1991BrD, mus10, MuyBueno, NuTiiiiii, Radomatu11, Renifer, RexMundi, thomas893, Winterfell, wodzu2377, wojtecky, WueRZet, xNumber1x, Zludny

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Radomatu11
Posty: 1193 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  28 lutego 2012

SOBOTA
13:00 CSKA Moskwa - Zenit Sankt Petersburg 1:2
15:30 1. FC Kaiserslautern - VfL Wolfsburg 1:1
15:30 Bayer Leverkusen - Bayern Monachium 2:1
16:00 Blackburn Rovers - Aston Villa FC 2:2
16:00 West Bromwich Albion - Chelsea Londyn 0:2
18:00 Alki Larnaca - Apollon Limassol 0:0
19:00 AS Nancy - Olympique Lyon 1:2
21:00 Girondins Bordeaux - OGC Nice 2:0
22:00 Sevilla FC - Atletico Madryt 2:2

NIEDZIELA
12:00 Real Saragossa - Villarreal CF 2:1
13:00 Newcastle United - Sunderland AFC 2:1
15:00 AC Siena - Cagliari Calcio 1:1
15:00 AS Roma - Lazio Rzym 2:0 Joker
15:00 Bologna FC - Novara Calcio 2:0
16:00 FC Basel - FC Luzern 2:0
17:00 SM Caen - Stade Brestois 29 0:0
17:30 TSG 1899 Hoffenheim - 1. FC Koeln 2:0
18:00 Besiktas Stambuł - Trabzonspor SK 2:1
20:15 Vitoria Guimaraes - Maritimo Funchal 2:0
21:30 Real Madryt - RCD Espanyol 3:0

REZERWOWE
SOBOTA 20:00 RAEC Mons - Germinal Beerschot 3:1
NIEDZIELA 17:30 Tawrija Symferopol - Metałurh Donieck 2:1

Alucard
Alucard
  28 lutego 2012

SOBOTA
13:00 CSKA Moskwa - Zenit Sankt Petersburg 2;1
15:30 1. FC Kaiserslautern - VfL Wolfsburg 1;1
15:30 Bayer Leverkusen - Bayern Monachium 0;2
16:00 Blackburn Rovers - Aston Villa FC 1;1
16:00 West Bromwich Albion - Chelsea Londyn 0;2
18:00 Alki Larnaca - Apollon Limassol 0;0
19:00 AS Nancy - Olympique Lyon 0;2
21:00 Girondins Bordeaux - OGC Nice 2;2
22:00 Sevilla FC - Atletico Madryt 1;1

NIEDZIELA
12:00 Real Saragossa - Villarreal CF 2;1
13:00 Newcastle United - Sunderland AFC 3;0
15:00 AC Siena - Cagliari Calcio 1;1
15:00 AS Roma - Lazio Rzym 0;2
15:00 Bologna FC - Novara Calcio 0;0
16:00 FC Basel - FC Luzern 1;0
17:00 SM Caen - Stade Brestois 29 2;0
17:30 TSG 1899 Hoffenheim - 1. FC Koeln 0;2
18:00 Besiktas Stambuł - Trabzonspor SK 2;0
20:15 Vitoria Guimaraes - Maritimo Funchal 1;1
21:30 Real Madryt - RCD Espanyol 4;0 JOKER

REZERWOWE
SOBOTA 20:00 RAEC Mons - Germinal Beerschot 1;1
NIEDZIELA 17:30 Tawrija Symferopol - Metałurh Donieck 0;2

wojtecky
wojtecky
  29 lutego 2012

SOBOTA
13:00 CSKA Moskwa - Zenit Sankt Petersburg 2:0
15:30 1. FC Kaiserslautern - VfL Wolfsburg 0:1
15:30 Bayer Leverkusen - Bayern Monachium 1:1
16:00 Blackburn Rovers - Aston Villa FC1:2
16:00 West Bromwich Albion - Chelsea Londyn 1:2
18:00 Alki Larnaca - Apollon Limassol 1:1
19:00 AS Nancy - Olympique Lyon 0:2
21:00 Girondins Bordeaux - OGC Nice 2:0
22:00 Sevilla FC - Atletico Madryt 2:1

NIEDZIELA
12:00 Real Saragossa - Villarreal CF 0:2
13:00 Newcastle United - Sunderland AFC 2:0
15:00 AC Siena - Cagliari Calcio 2:1
15:00 AS Roma - Lazio Rzym 2:0
15:00 Bologna FC - Novara Calcio 3:1
16:00 FC Basel - FC Luzern 2:0
17:00 SM Caen - Stade Brestois 29 1:0
17:30 TSG 1899 Hoffenheim - 1. FC Koeln 2:1
18:00 Besiktas Stambuł - Trabzonspor SK 2:1
20:15 Vitoria Guimaraes - Maritimo Funchal 1:0
21:30 Real Madryt - RCD Espanyol 3:0 JOKER

REZERWOWE
SOBOTA 20:00 RAEC Mons - Germinal Beerschot 1:1
NIEDZIELA 17:30 Tawrija Symferopol - Metałurh Donieck 0:1

MuyBueno
MuyBueno
  29 lutego 2012

13:00 CSKA Moskwa - Zenit Sankt Petersburg 1-0
15:30 1. FC Kaiserslautern - VfL Wolfsburg 1-0
15:30 Bayer Leverkusen - Bayern Monachium 2-0
16:00 Blackburn Rovers - Aston Villa FC 0-1
16:00 West Bromwich Albion - Chelsea Londyn 0-2
18:00 Alki Larnaca - Apollon Limassol 1-0
19:00 AS Nancy - Olympique Lyon 0-1
21:00 Girondins Bordeaux - OGC Nice 1-0
22:00 Sevilla FC - Atletico Madryt 0-1

NIEDZIELA
12:00 Real Saragossa - Villarreal CF 0-1
13:00 Newcastle United - Sunderland AFC 1-0
15:00 AC Siena - Cagliari Calcio 0-1
15:00 AS Roma - Lazio Rzym 0-1
15:00 Bologna FC - Novara Calcio 1-0
16:00 FC Basel - FC Luzern 1-0
17:00 SM Caen - Stade Brestois 29 1-0
17:30 TSG 1899 Hoffenheim - 1. FC Koeln 0-1
18:00 Besiktas Stambuł - Trabzonspor SK 1-0
20:15 Vitoria Guimaraes - Maritimo Funchal 1-0
21:30 Real Madryt - RCD Espanyol 3-0 Joker

REZERWOWE
SOBOTA 20:00 RAEC Mons - Germinal Beerschot 1-0
NIEDZIELA 17:30 Tawrija Symferopol - Metałurh Donieck 1-0

Zludny
Zludny
  29 lutego 2012

13:00 CSKA Moskwa - Zenit Sankt Petersburg 1-0
15:30 1. FC Kaiserslautern - VfL Wolfsburg 0-2
15:30 Bayer Leverkusen - Bayern Monachium 0-1
16:00 Blackburn Rovers - Aston Villa FC 0-1
16:00 West Bromwich Albion - Chelsea Londyn 1-2
18:00 Alki Larnaca - Apollon Limassol 1-0
19:00 AS Nancy - Olympique Lyon 0-2
21:00 Girondins Bordeaux - OGC Nice 2-0
22:00 Sevilla FC - Atletico Madryt 0-1

NIEDZIELA
12:00 Real Saragossa - Villarreal CF 0-1
13:00 Newcastle United - Sunderland AFC 1-0
15:00 AC Siena - Cagliari Calcio 0-2
15:00 AS Roma - Lazio Rzym 1-1
15:00 Bologna FC - Novara Calcio 1-0
16:00 FC Basel - FC Luzern 2-0
17:00 SM Caen - Stade Brestois 29 1-0
17:30 TSG 1899 Hoffenheim - 1. FC Koeln 0-0
18:00 Besiktas Stambuł - Trabzonspor SK 2-0
20:15 Vitoria Guimaraes - Maritimo Funchal 1-0
21:30 Real Madryt - RCD Espanyol 4-0 Joker

REZERWOWE
SOBOTA 20:00 RAEC Mons - Germinal Beerschot 1-0
NIEDZIELA 17:30 Tawrija Symferopol - Metałurh Donieck 0-2

Marek1991BrD
Marek1991BrD
  1 marca 2012

SOBOTA
13:00 CSKA Moskwa - Zenit Sankt Petersburg 2:1
15:30 1. FC Kaiserslautern - VfL Wolfsburg 0:1
15:30 Bayer Leverkusen - Bayern Monachium 2:1
16:00 Blackburn Rovers - Aston Villa FC 1:2
16:00 West Bromwich Albion - Chelsea Londyn 0:2
18:00 Alki Larnaca - Apollon Limassol 1:0
19:00 AS Nancy - Olympique Lyon 0:1
21:00 Girondins Bordeaux - OGC Nice 2:0
22:00 Sevilla FC - Atletico Madryt 2:1

NIEDZIELA
12:00 Real Saragossa - Villarreal CF 0:1
13:00 Newcastle United - Sunderland AFC 2:0
15:00 AC Siena - Cagliari Calcio 1:1
15:00 AS Roma - Lazio Rzym 2:0
15:00 Bologna FC - Novara Calcio 2:0
16:00 FC Basel - FC Luzern 2:1
17:00 SM Caen - Stade Brestois 29 1:1
17:30 TSG 1899 Hoffenheim - 1. FC Koeln 2:1
18:00 Besiktas Stambuł - Trabzonspor SK 2:1
20:15 Vitoria Guimaraes - Maritimo Funchal 1:0
21:30 Real Madryt - RCD Espanyol 3:0 JOKER

REZERWOWE
SOBOTA 20:00 RAEC Mons - Germinal Beerschot 1:0
NIEDZIELA 17:30 Tawrija Symferopol - Metałurh Donieck 0:2

Gothiclady
Gothiclady
  1 marca 2012

SOBOTA
13:00 CSKA Moskwa - Zenit Sankt Petersburg 2:1
15:30 1. FC Kaiserslautern - VfL Wolfsburg 1:2
15:30 Bayer Leverkusen - Bayern Monachium 2:2
16:00 Blackburn Rovers - Aston Villa FC 1:2
16:00 West Bromwich Albion - Chelsea Londyn 1:3
18:00 Alki Larnaca - Apollon Limassol 2:2
19:00 AS Nancy - Olympique Lyon 1:2
21:00 Girondins Bordeaux - OGC Nice 2:1
22:00 Sevilla FC - Atletico Madryt 0:1

NIEDZIELA
12:00 Real Saragossa - Villarreal CF 2:2
13:00 Newcastle United - Sunderland AFC 1:0
15:00 AC Siena - Cagliari Calcio 1:2
15:00 AS Roma - Lazio Rzym 2:2
15:00 Bologna FC - Novara Calcio 1:1
16:00 FC Basel - FC Luzern 2:0
17:00 SM Caen - Stade Brestois 29 1:0
17:30 TSG 1899 Hoffenheim - 1. FC Koeln 1:1
18:00 Besiktas Stambuł - Trabzonspor SK 3:1
20:15 Vitoria Guimaraes - Maritimo Funchal 1:0
21:30 Real Madryt - RCD Espanyol 5:1 Jocker

REZERWOWE
SOBOTA 20:00 RAEC Mons - Germinal Beerschot 2:1
NIEDZIELA 17:30 Tawrija Symferopol - Metałurh Donieck 1:2

egze
egze
  1 marca 2012

13:00 CSKA Moskwa - Zenit Sankt Petersburg 2-1
15:30 1. FC Kaiserslautern - VfL Wolfsburg 1-1
15:30 Bayer Leverkusen - Bayern Monachium 1-2
16:00 Blackburn Rovers - Aston Villa FC 0-1
16:00 West Bromwich Albion - Chelsea Londyn 0-2
18:00 Alki Larnaca - Apollon Limassol 0-0
19:00 AS Nancy - Olympique Lyon 1-3
21:00 Girondins Bordeaux - OGC Nice 2-0
22:00 Sevilla FC - Atletico Madryt 2-0

NIEDZIELA
12:00 Real Saragossa - Villarreal CF 0-0
13:00 Newcastle United - Sunderland AFC 2-0
15:00 AC Siena - Cagliari Calcio 1-1
15:00 AS Roma - Lazio Rzym 2-0
15:00 Bologna FC - Novara Calcio 2-0
16:00 FC Basel - FC Luzern 3-0 joker
17:00 SM Caen - Stade Brestois 29 0-0
17:30 TSG 1899 Hoffenheim - 1. FC Koeln 2-0
18:00 Besiktas Stambuł - Trabzonspor SK 2-1
20:15 Vitoria Guimaraes - Maritimo Funchal 2-1
21:30 Real Madryt - RCD Espanyol 3-0

REZERWOWE
SOBOTA 20:00 RAEC Mons - Germinal Beerschot 0-0
NIEDZIELA 17:30 Tawrija Symferopol - Metałurh Donieck 1-4

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  1 marca 2012

SOBOTA
13:00 CSKA Moskwa - Zenit Sankt Petersburg 2:1
15:30 1. FC Kaiserslautern - VfL Wolfsburg 0:2
15:30 Bayer Leverkusen - Bayern Monachium 1:1
16:00 Blackburn Rovers - Aston Villa FC 1:1
16:00 West Bromwich Albion - Chelsea Londyn 1:2
18:00 Alki Larnaca - Apollon Limassol 0:0
19:00 AS Nancy - Olympique Lyon 0:2
21:00 Girondins Bordeaux - OGC Nice 1:0
22:00 Sevilla FC - Atletico Madryt 2:2

NIEDZIELA
12:00 Real Saragossa - Villarreal CF 1:0
13:00 Newcastle United - Sunderland AFC 1:0
15:00 AC Siena - Cagliari Calcio 2:1
15:00 AS Roma - Lazio Rzym 2:1
15:00 Bologna FC - Novara Calcio 2:0
16:00 FC Basel - FC Luzern 2:0
17:00 SM Caen - Stade Brestois 29 1:0
17:30 TSG 1899 Hoffenheim - 1. FC Koeln 1:1
18:00 Besiktas Stambuł - Trabzonspor SK 2:1
20:15 Vitoria Guimaraes - Maritimo Funchal 0:0
21:30 Real Madryt - RCD Espanyol 3:1 JOKER

REZERWOWE
SOBOTA 20:00 RAEC Mons - Germinal Beerschot 0:0
NIEDZIELA 17:30 Tawrija Symferopol - Metałurh Donieck 0:2

thomas893
Posty: 10977 (po ~132 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 4
thomas893
  1 marca 2012

SOBOTA
13:00 CSKA Moskwa - Zenit Sankt Petersburg 1:0
15:30 1. FC Kaiserslautern - VfL Wolfsburg 2:1
15:30 Bayer Leverkusen - Bayern Monachium 1:3
16:00 Blackburn Rovers - Aston Villa FC 0:1
16:00 West Bromwich Albion - Chelsea Londyn 0:2
18:00 Alki Larnaca - Apollon Limassol 2:1
19:00 AS Nancy - Olympique Lyon 0:1
21:00 Girondins Bordeaux - OGC Nice 2:1
22:00 Sevilla FC - Atletico Madryt 2:2

NIEDZIELA
12:00 Real Saragossa - Villarreal CF 0:2
13:00 Newcastle United - Sunderland AFC 2:0
15:00 AC Siena - Cagliari Calcio 1:2
15:00 AS Roma - Lazio Rzym 2:1
15:00 Bologna FC - Novara Calcio 2:0
16:00 FC Basel - FC Luzern 1:1
17:00 SM Caen - Stade Brestois 29 2:0
17:30 TSG 1899 Hoffenheim - 1. FC Koeln 2;1
18:00 Besiktas Stambuł - Trabzonspor SK 2:0
20:15 Vitoria Guimaraes - Maritimo Funchal 2:0
21:30 Real Madryt - RCD Espanyol 3:1 JOKER

REZERWOWE
SOBOTA 20:00 RAEC Mons - Germinal Beerschot 2:1
NIEDZIELA 17:30 Tawrija Symferopol - Metałurh Donieck 0:3

wodzu2377
Posty: 2482 (po ~135 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 3
wodzu2377
  1 marca 2012

SOBOTA
13:00 CSKA Moskwa - Zenit Sankt Petersburg 1:1
15:30 1. FC Kaiserslautern - VfL Wolfsburg 1:2
15:30 Bayer Leverkusen - Bayern Monachium 0:2 JOKER
16:00 Blackburn Rovers - Aston Villa FC 0:1
16:00 West Bromwich Albion - Chelsea Londyn 1:2
18:00 Alki Larnaca - Apollon Limassol 0:1
19:00 AS Nancy - Olympique Lyon 1:2
21:00 Girondins Bordeaux - OGC Nice 3:0
22:00 Sevilla FC - Atletico Madryt 1:1

NIEDZIELA
12:00 Real Saragossa - Villarreal CF 1:1
13:00 Newcastle United - Sunderland AFC 2:1
15:00 AC Siena - Cagliari Calcio 0:2
15:00 AS Roma - Lazio Rzym 1:1
15:00 Bologna FC - Novara Calcio 2:1
16:00 FC Basel - FC Luzern 2:0
17:00 SM Caen - Stade Brestois 29 2:1
17:30 TSG 1899 Hoffenheim - 1. FC Koeln 2:1
18:00 Besiktas Stambuł - Trabzonspor SK 1:1
20:15 Vitoria Guimaraes - Maritimo Funchal 1:2
21:30 Real Madryt - RCD Espanyol 1:0

REZERWOWE
SOBOTA 20:00 RAEC Mons - Germinal Beerschot 2:2
NIEDZIELA 17:30 Tawrija Symferopol - Metałurh Donieck 0:3

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  1 marca 2012

SOBOTA
13:00 CSKA Moskwa - Zenit Sankt Petersburg 2:1
15:30 1. FC Kaiserslautern - VfL Wolfsburg 2:1
15:30 Bayer Leverkusen - Bayern Monachium 1:2
16:00 Blackburn Rovers - Aston Villa FC 2:1
16:00 West Bromwich Albion - Chelsea Londyn 0:2
18:00 Alki Larnaca - Apollon Limassol 1:2
19:00 AS Nancy - Olympique Lyon 1:2
21:00 Girondins Bordeaux - OGC Nice 2:1
22:00 Sevilla FC - Atletico Madryt 1:1

NIEDZIELA
12:00 Real Saragossa - Villarreal CF 1:2
13:00 Newcastle United - Sunderland AFC 2:1
15:00 AC Siena - Cagliari Calcio 2:0
15:00 AS Roma - Lazio Rzym 1:0
15:00 Bologna FC - Novara Calcio 2:1
16:00 FC Basel - FC Luzern 2:0
17:00 SM Caen - Stade Brestois 29 2:1
17:30 TSG 1899 Hoffenheim - 1. FC Koeln 2:0
18:00 Besiktas Stambuł - Trabzonspor SK 2:1
20:15 Vitoria Guimaraes - Maritimo Funchal 2:0
21:30 Real Madryt - RCD Espanyol 3:1 [JOKER]

REZERWOWE
SOBOTA 20:00 RAEC Mons - Germinal Beerschot 1:0
NIEDZIELA 17:30 Tawrija Symferopol - Metałurh Donieck 2:1

Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 15
Enkido
  2 marca 2012

SOBOTA
13:00 CSKA Moskwa - Zenit Sankt Petersburg 1:2
15:30 1. FC Kaiserslautern - VfL Wolfsburg 1:0
15:30 Bayer Leverkusen - Bayern Monachium 1:2 - JOKER
16:00 Blackburn Rovers - Aston Villa FC 2:2
16:00 West Bromwich Albion - Chelsea Londyn 1:3
18:00 Alki Larnaca - Apollon Limassol 2:3
19:00 AS Nancy - Olympique Lyon 0:2
21:00 Girondins Bordeaux - OGC Nice 3:0
22:00 Sevilla FC - Atletico Madryt 2:1

NIEDZIELA
12:00 Real Saragossa - Villarreal CF 1:2
13:00 Newcastle United - Sunderland AFC 2:0
15:00 AC Siena - Cagliari Calcio 2:1
15:00 AS Roma - Lazio Rzym 2:1
15:00 Bologna FC - Novara Calcio 2:0
16:00 FC Basel - FC Luzern 1:0
17:00 SM Caen - Stade Brestois 29 1:1
17:30 TSG 1899 Hoffenheim - 1. FC Koeln 1:0
18:00 Besiktas Stambuł - Trabzonspor SK 3:2
20:15 Vitoria Guimaraes - Maritimo Funchal 0:1
21:30 Real Madryt - RCD Espanyol 4:1

REZERWOWE
SOBOTA 20:00 RAEC Mons - Germinal Beerschot 2:1
NIEDZIELA 17:30 Tawrija Symferopol - Metałurh Donieck 1:0

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Winterfell
Winterfell
  2 marca 2012

SOBOTA
13:00 CSKA Moskwa - Zenit Sankt Petersburg 2:1
15:30 1. FC Kaiserslautern - VfL Wolfsburg 1:1
15:30 Bayer Leverkusen - Bayern Monachium 1:2
16:00 Blackburn Rovers - Aston Villa FC 0:1
16:00 West Bromwich Albion - Chelsea Londyn 0:2
18:00 Alki Larnaca - Apollon Limassol 0:1
19:00 AS Nancy - Olympique Lyon 0:2
21:00 Girondins Bordeaux - OGC Nice 2:1
22:00 Sevilla FC - Atletico Madryt 2:2

NIEDZIELA
12:00 Real Saragossa - Villarreal CF 0:1
13:00 Newcastle United - Sunderland AFC 2:0
15:00 AC Siena - Cagliari Calcio 2:1
15:00 AS Roma - Lazio Rzym 2:1
15:00 Bologna FC - Novara Calcio 2:0
16:00 FC Basel - FC Luzern 2:0
17:00 SM Caen - Stade Brestois 29 1:0
17:30 TSG 1899 Hoffenheim - 1. FC Koeln 2:1
18:00 Besiktas Stambuł - Trabzonspor SK 2:1
20:15 Vitoria Guimaraes - Maritimo Funchal 1:0
21:30 Real Madryt - RCD Espanyol 3:1 Joker

REZERWOWE
SOBOTA 20:00 RAEC Mons - Germinal Beerschot 2:1
NIEDZIELA 17:30 Tawrija Symferopol - Metałurh Donieck 1:2

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.