NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  22 lutego 2012 (pierwszy post)
Kolejna gala KSW już w sobotę 25 lutego w Orlen Arenie w Płocku.




Po 1 jest zmiana rywala Błachowicza bo Amerykanin otrzymał zakaz opuszczania USA.
W jego miejsce wejdzie Mario Miranda, zawodnik Black House Academy - posiadacz czarnego pasa brazylijskiego jiu jitsu, uczestnik prestiżowych zawodów ADCC i były reprezentant Brazylii w zapasach. W formule MMA Miranda stoczył szesnaście pojedynków z czego trzynaście wygrał.

===

Jak oceniacie szanse Polaków?
Która walka najciekawsza, gdzie wieje nudą?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  26 lutego 2012

uuu ale porażka w walce wieczoru

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kzyhu
kzyhu
  26 lutego 2012

ehhhh co za szybko skończyła się ta walka wieczoru

kuba92762
kuba92762
  26 lutego 2012

Nie wiem o czym Ty w ogole Nuti mówisz:)
Przeciez Adamek(ktory mnie mega zawiodl zreszta) obilby Hucka jak tylko by chcial. Juz na sparingach go obil jak chcial, a Huckic nic sie nie nauczyl przez cale te lata i ciagle jest bandyta o mordzie pedofila.W takiej formie powietkina chyba tez by obil.

JEdna z gorszych walk jaka widzialem w wadze ciezkiej.wole ogladac nudnego Wladimira, ktory uprawia boks niz Huckica ktory zostal wziety z ulicy.To nie byl boks, a sedzia ktory to sedziowal to jakis kretyn jest.Jezeli on nie odejmuje punktow Huckicowi ktory w kazdej rundzie fauluje to rzeczywiscie szwaby musialy mu dobrze zaplacic.Wyrazne zwyciestwo Powietkina i nie ma co sie sugerowac ciosami ktore byly po sciaganiu rywala w dol.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  26 lutego 2012

Róża to się nadaje do extrafightów a nie do walki wieczoru
ogólnie słaba gala, dobra tylko walka Bedorfa i z udziałem Sowińskiego

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kzyhu
kzyhu
  26 lutego 2012

kiedy nastepne KSW ? na jesień ?

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  26 lutego 2012

Kuba już lecę, ale wg mnie wcale źle Huck nie boksował - prawda, że faulował ale wyprowadził więcej celniejszych ciosów i gdyby miał petardę w rękawicach Powietkin by leżał co nie zmienia faktu, że kibicowałem Rosjaninowi
do marca zdania o Adamku nie zmienię :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  26 lutego 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Kuba już lecę, ale wg mnie wcale źle Huck nie boksował - prawda, że faulował ale wyprowadził więcej celniejszych ciosów i gdyby miał petardę w rękawicach Powietkin by leżał co nie zmienia faktu, że kibicowałem Rosjaninowi do marca zdania o Adamku nie zmienię

No własnie Powietkin trafial z wieksza czestotliwoscia, Huck trafil okolo 20 razy czysto na twarz z czego z 14 po faulach.
Gdyby sedzia byl ogarniety i mial jakikolwiek papier na sedziowanie a nie byl przekabaconym patalachem to na pewno odjalby nie jeden punkt.

No kto by nie przegral z Witalijem, po prostu Adamek ma slabego trenera, ale nawet przy nim nie mialby wiekszego problemu z Huckicem.
KorasPL
KorasPL
  26 lutego 2012

Podsumowaniem walki niech bedzie twarz Hucka. Byal kompletnie rozbita.Koles ktory wali cepami w tyl glowy i nie ma pojecia o jakiejkolwiek defensywie nie moze byc wybitnym bokserem.Prawda jest taka ze Powietkin dal srednia walke a Bosniak jest typowym drewniakiem ktory poluje na jeden cios.
Co do walki Adamek -Huck to mysle ze po paru wpuszczeniach w liny Hucka przez Adamka odechcialoby mu sie walczyc i Polak wypunktowalby go podobnie jak innych srednich bokserow w wadze ciezkiej.

kuba92762
kuba92762
  26 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Podsumowaniem walki niech bedzie twarz Hucka. Byal kompletnie rozbita.Koles ktory wali cepami w tyl glowy i nie ma pojecia o jakiejkolwiek defensywie nie moze byc wybitnym bokserem.Prawda jest taka ze Powietkin dal srednia walke a Bosniak jest typowym drewniakiem ktory poluje na jeden cios.

No zgadzam sie.Przeciez Powietkina te ciosy w tyl glowy zamroczyly, chociaz nie twierdze, ze nie zostal tam 3 razy trafiony w glowe, ale to juz od Czagajewa mocniejsze ciosy dosawal.

Konto usunięte
Konto usunięte: Co do walki Adamek -Huck to mysle ze po paru wpuszczeniach w liny Hucka przez Adamka odechcialoby mu sie walczyc i Polak wypunktowalby go podobnie jak innych srednich bokserow w wadze ciezkiej.

Tam nie byloby decyzji puntkowe.Prawda jest taka, ze Adamek by posadzil na deski w wadze ciezkiej Hucka jak tylko by chcial.Cunnignham zamiatal ring Huckiem to jakim cudem Adamek by tego nie zrobil?Powietkin zostal oslabiony faulami, zabraklo Atlasa w narozniku i tyle.Chociaz sam twierdze, ze Powietkin jest slabym mistrzem.
A kto mowi, ze Huck by wygral z Adamkiem to po prostu chyba niewiele walk kiedykolwiek ogladal.Badzmy obiektywni.
ogarniamtemat
Posty: 347 (po ~145 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 10
ogarniamtemat
  26 lutego 2012

Słaba gala w sumie podobała mi się walka z udziałem Kornika no i może Jewtuszko. Reszta tak sobie.

Konto usunięte
Konto usunięte: kiedy nastepne KSW ? na jesień ?


jeszcze przed wakacjami

?

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  26 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No własnie Powietkin trafial z wieksza czestotliwoscia, Huck trafil okolo 20 razy czysto na twarz z czego z 14 po faulach. Gdyby sedzia byl ogarniety i mial jakikolwiek papier na sedziowanie a nie byl przekabaconym patalachem to na pewno odjalby nie jeden punkt.

Racja, że Huck ściągał i chciał zakończyć pojedynek prawym cepem. Dziwiło mnie, że nic z tym nie robił Powietkin, nawet z narożnika nie było reakcji na takie zachowanie, w ogóle Rosjanin taktycznie słabo przygotował sie na ten pojedynek co sam potem przyznał.
Huck twierdzi, że to on wygrał i chce rewanżu.

=
Na gali obecny był Chisora, ciekawe czy teraz poluje na Powietkina ;)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  26 lutego 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Racja, że Huck ściągał i chciał zakończyć pojedynek prawym cepem. Dziwiło mnie, że nic z tym nie robił Powietkin, nawet z narożnika nie było reakcji na takie zachowanie, w ogóle Rosjanin taktycznie słabo przygotował sie na ten pojedynek co sam potem przyznał. Huck twierdzi, że to on wygrał i chce rewanżu.

Sędziemu wyraźnie zapłacili, zeby tegonie widzial, to najwiekszy idiota sedzia obok joe corteza jakiego widzialem.odejmowac powinien mu co runde punkty, a w koncu zdyskwalifikowac.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Na gali obecny był Chisora, ciekawe czy teraz poluje na Powietkina ;)

Ani jeden, ani drugi nie mialby szans z Chisora:)
Chudy
Chudy
  26 lutego 2012

nie ogladalem bo szkoda czasu na ta pseudo federacje ale wynik sprawdzilem i widzialem ze Rozalski przegral , apogeum beki osiagnalem po przeczytaniu tego co powiedzial po walce
"- Walczę dla najlepszej federacji w Europie i jednej z najlepszych na świecie. "

HAHAHA :crylol:

tyle w temacie

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  1 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: W federacji KSW postanowili zrobić krok do przodu. Podczas następnej gali będą walczyły kobiety. Marta Chojnoska, Paulina Suska, Paulina Bońkowska i Paulina Raszewska staną oko w oko na ringu. I to nie po raz pierwszy.


No prosze prosze, Paulina ktora pisala rok, dwa lata temu na Hyde bedzie walczyc na KSW :ziober2:
kzyhu
kzyhu
  2 marca 2012
LeonGrande
LeonGrande: No prosze prosze, Paulina ktora pisala rok, dwa lata temu na Hyde bedzie walczyc na KSW


a nawet wczesniej niz 2 lata temu chyba tez juz pisała bo kojarze ją z hyde , no jestem ciekaw tych pojedynków :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.