RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  13 lutego 2012 (pierwszy post)
Czwartek

01:00 Pittsburgh Penguins-Anaheim Ducks (H)
01:30 Florida Panthers-Ottawa Senators (H)
02:00 Milwaukee Bucks-New Orleans Hornets (K)
02:30 Dallas Mavericks-Denver Nuggets (K)
19:00 HCM Constanta- St. Petersburg (R)

Piątek

01:00 Philadelphia Flyers- Buffalo Sabres
02:00 Minnesota Wild-Winnipeg Jets (H)
04:30 Portland Trailblazers-Los Angeles Clippers (K)
18:00 MKS Dąbrowa Górnicza - PTPS Piła K (S)
18:00 Bank BPS Muszynianka - Impel Gwardia Wrocław (S)
20:00 Siemianowice Slaskie-TPH Polkowice (futsal)

Sobota

02:00 Houston Rockets- Minnesota Timberwolves (K)
16:15 FC Barcelona- RK Zagreb (R)
18:00 Traveland-Spolem-Zaglebie Lubin (R)
18:00 Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel (S)
19:00 Philadelphia Flyers-Pittsburgh Penguins (H)

Niedziela

04:00 Los Angeles Kings- Calgary Flames (H)
15:30 Bjerringbro/Silkeborg-Kielce Vive (R)
17:30 Wisla Plock- Metalurg Skopje (R)
18:00 Lase-R Riga- Pere Leib Tartu (S)
21:30 Miami Heat- Orlando Magic (K)

TYPOWANIE TRWA DO CZWARTKU 16 LUTY 2012 do Godz. 01:00
Swoje typy oddajemy w tym temacie
*
każdy inny post dodany przed końcem typowania karany będzie banem
*
TYPUJEMY ZASADĄ "1x2"
1- Zwycięstwo gospodarza
x - remis
2- Zwycięstwo gości

*
LEGENDA
( dla ułatwienia )
K- Koszykówka
R - Piłką Ręczna
S - Siatkówka
H - Hokej
*
TYPUJĄ TYLKO OSOBY Z LISTY
AdRianoXX,Gutek909,RexMundi,Enkido,LeonGrande,Renifer,Radomatu11,
kzyhu,wodzu2377,Marek1991BrD,kuba92762,VannillaSky,JestemMistrzu,thomas893. NuTiiiiii,
malyzwierzaczek .egze .Gothiclady.
DarekLowcaSzparek.Patrishia.Maqdalena,MuyBueno, Zludny

...Ignorance is bliss...
Renifer
Renifer
  13 lutego 2012

Czwartek

01:00 Pittsburgh Penguins - Anaheim Ducks (H) 1
01:30 Florida Panthers - Ottawa Senators (H) 1
02:00 Milwaukee Bucks - New Orleans Hornets (K) 1
02:30 Dallas Mavericks - Denver Nuggets (K) 1
19:00 HCM Constanta - St. Petersburg (R) 2

Piątek

01:00 Philadelphia Flyers - Buffalo Sabres 1
02:00 Minnesota Wild - Winnipeg Jets (H) 1
04:30 Portland Trailblazers - Los Angeles Cli ppers (K) 2
18:00 MKS Dąbrowa Górnicza - PTPS Piła K (S) 2
18:00 Bank BPS Muszynianka - Impel Gwardia Wrocław (S) 1
20:00 Siemianowice Slaskie - TPH Polkowice (futsal) 2

Sobota

02:00 Houston Rockets - Minnesota Timberwolves (K) 1
16:15 FC Barcelona - RK Zagreb (R) 1
18:00 Traveland-Spolem - Zaglebie Lubin (R) 2
18:00 Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel (S) 1
19:00 Philadelphia Flyers - Pittsburgh Penguins (H) 1

Niedziela

04:00 Los Angeles Kings - Calgary Flames (H) 1
15:30 Bjerringbro/Silkeborg - Kielce Vive (R) 2
17:30 Wisla Plock - Metalurg Skopje (R) 1
18:00 Lase-R Riga - Pere Leib Tartu (S) 1
21:30 Miami Heat - Orlando Magic (K) 1

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  13 lutego 2012

Czwartek

01:00 Pittsburgh Penguins - Anaheim Ducks (H) - 1
01:30 Florida Panthers - Ottawa Senators (H) - 1
02:00 Milwaukee Bucks - New Orleans Hornets (K) - 1
02:30 Dallas Mavericks - Denver Nuggets (K) - 1
19:00 HCM Constanta - St. Petersburg (R) - 2

Piątek

01:00 Philadelphia Flyers - Buffalo Sabres - 1
02:00 Minnesota Wild - Winnipeg Jets (H) - 1
04:30 Portland Trailblazers - Los Angeles Clippers (K) - 2
18:00 MKS Dąbrowa Górnicza - PTPS Piła K (S) - 1
18:00 Bank BPS Muszynianka - Impel Gwardia Wrocław (S) - 1
20:00 Siemianowice Slaskie - TPH Polkowice (futsal) - 1

Sobota

02:00 Houston Rockets - Minnesota Timberwolves (K) - 1
16:15 FC Barcelona - RK Zagreb (R) - 1
18:00 Traveland-Spolem - Zaglebie Lubin (R) - 2
18:00 Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel (S) - 1
19:00 Philadelphia Flyers - Pittsburgh Penguins (H) - 1

Niedziela

04:00 Los Angeles Kings - Calgary Flames (H) - 1
15:30 Bjerringbro/Silkeborg - Kielce Vive (R) - 2
17:30 Wisla Plock - Metalurg Skopje (R) - 1
18:00 Lase-R Riga - Pere Leib Tartu (S) - 1
21:30 Miami Heat - Orlando Magic (K) - 1

Marek1991BrD
Marek1991BrD
  14 lutego 2012

Czwartek

01:00 Pittsburgh Penguins - Anaheim Ducks (H) 1
01:30 Florida Panthers - Ottawa Senators (H) 1
02:00 Milwaukee Bucks - New Orleans Hornets (K) 1
02:30 Dallas Mavericks - Denver Nuggets (K) 2
19:00 HCM Constanta - St. Petersburg (R) 2

Piątek

01:00 Philadelphia Flyers - Buffalo Sabres 1
02:00 Minnesota Wild - Winnipeg Jets (H) 1
04:30 Portland Trailblazers - Los Angeles Clippers (K) 2
18:00 MKS Dąbrowa Górnicza - PTPS Piła K (S) 2
18:00 Bank BPS Muszynianka - Impel Gwardia Wrocław (S) 1
20:00 Siemianowice Slaskie - TPH Polkowice (futsal) 2

Sobota

02:00 Houston Rockets - Minnesota Timberwolves (K) 2
16:15 FC Barcelona - RK Zagreb (R) 1
18:00 Traveland-Spolem - Zaglebie Lubin (R) 1
18:00 Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel (S) 1
19:00 Philadelphia Flyers - Pittsburgh Penguins (H) 2

Niedziela

04:00 Los Angeles Kings - Calgary Flames (H) 1
15:30 Bjerringbro/Silkeborg - Kielce Vive (R) 2
17:30 Wisla Plock - Metalurg Skopje (R) 1
18:00 Lase-R Riga - Pere Leib Tartu (S) 2
21:30 Miami Heat - Orlando Magic (K) 1

Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 15
Enkido
  14 lutego 2012

Czwartek

01:00 Pittsburgh Penguins - Anaheim Ducks (H) - 1
01:30 Florida Panthers - Ottawa Senators (H) - 1
02:00 Milwaukee Bucks - New Orleans Hornets (K) - 1
02:30 Dallas Mavericks - Denver Nuggets (K) - 1
19:00 HCM Constanta - St. Petersburg (R) - 1

Piątek

01:00 Philadelphia Flyers - Buffalo Sabres (H) - 2
02:00 Minnesota Wild - Winnipeg Jets (H) - X
04:30 Portland Trailblazers - Los Angeles Clippers (K) - 1
18:00 MKS Dąbrowa Górnicza - PTPS Piła K (S) - 1
18:00 Bank BPS Muszynianka - Impel Gwardia Wrocław (S) - 1
20:00 Siemianowice Slaskie - TPH Polkowice (futsal) - 1

Sobota

02:00 Houston Rockets - Minnesota Timberwolves (K) - 1
16:15 FC Barcelona - RK Zagreb (R) - 1
18:00 Traveland-Spolem - Zaglebie Lubin (R) - X
18:00 Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel (S) - 1
19:00 Philadelphia Flyers - Pittsburgh Penguins (H) - 2

Niedziela

04:00 Los Angeles Kings - Calgary Flames (H) - 1
15:30 Bjerringbro/Silkeborg - Kielce Vive (R) - 2
17:30 Wisla Plock - Metalurg Skopje (R) - 1
18:00 Lase-R Riga - Pere Leib Tartu (S) - 2
21:30 Miami Heat - Orlando Magic (K) - 1

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  14 lutego 2012

Czwartek

01:00 Pittsburgh Penguins - Anaheim Ducks (H) 1
01:30 Florida Panthers - Ottawa Senators (H) 2
02:00 Milwaukee Bucks - New Orleans Hornets (K) 1
02:30 Dallas Mavericks - Denver Nuggets (K) 1
19:00 HCM Constanta - St. Petersburg (R) 2

Piątek

01:00 Philadelphia Flyers - Buffalo Sabres 1
02:00 Minnesota Wild - Winnipeg Jets (H) 1
04:30 Portland Trailblazers - Los Angeles Clippers (K) 1
18:00 MKS Dąbrowa Górnicza - PTPS Piła K (S) 1
18:00 Bank BPS Muszynianka - Impel Gwardia Wrocław (S) 1
20:00 Siemianowice Slaskie - TPH Polkowice (futsal) 1

Sobota

02:00 Houston Rockets - Minnesota Timberwolves (K) 1
16:15 FC Barcelona - RK Zagreb (R) 2
18:00 Traveland-Spolem - Zaglebie Lubin (R) 1
18:00 Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel (S) 1
19:00 Philadelphia Flyers - Pittsburgh Penguins (H) 1

Niedziela

04:00 Los Angeles Kings - Calgary Flames (H) 1
15:30 Bjerringbro/Silkeborg - Kielce Vive (R) 2
17:30 Wisla Plock - Metalurg Skopje (R) 1
18:00 Lase-R Riga - Pere Leib Tartu (S) 2
21:30 Miami Heat - Orlando Magic (K) 2

:ziober2:
Zludny
Zludny
  15 lutego 2012

Czwartek

01:00 Pittsburgh Penguins - Anaheim Ducks (H) 1
01:30 Florida Panthers - Ottawa Senators (H) 1
02:00 Milwaukee Bucks - New Orleans Hornets (K) 1
02:30 Dallas Mavericks - Denver Nuggets (K) 1
19:00 HCM Constanta - St. Petersburg (R) 2

Piątek

01:00 Philadelphia Flyers - Buffalo Sabres (H) 1
02:00 Minnesota Wild - Winnipeg Jets (H) 1
04:30 Portland Trailblazers - Los Angeles Cli ppers (K) 2
18:00 MKS Dąbrowa Górnicza - PTPS Piła K (S) 2
18:00 Bank BPS Muszynianka - Impel Gwardia Wrocław (S) 1
20:00 Siemianowice Slaskie - TPH Polkowice (futsal) 2

Sobota

02:00 Houston Rockets - Minnesota Timberwolves (K) 1
16:15 FC Barcelona - RK Zagreb (R) 1
18:00 Traveland-Spolem - Zaglebie Lubin (R) 2
18:00 Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel (S) 1
19:00 Philadelphia Flyers - Pittsburgh Penguins (H) 1

Niedziela

04:00 Los Angeles Kings - Calgary Flames (H) 2
15:30 Bjerringbro/Silkeborg - Kielce Vive (R) 2
17:30 Wisla Plock - Metalurg Skopje (R) 1
18:00 Lase-R Riga - Pere Leib Tartu (S) 1
21:30 Miami Heat - Orlando Magic (K) 1

Gothiclady
Gothiclady
  15 lutego 2012

Czwartek

01:00 Pittsburgh Penguins - Anaheim Ducks (H) 1
01:30 Florida Panthers - Ottawa Senators (H) 1
02:00 Milwaukee Bucks - New Orleans Hornets (K) 2
02:30 Dallas Mavericks - Denver Nuggets (K) 1
19:00 HCM Constanta - St. Petersburg (R) 1

Piątek

01:00 Philadelphia Flyers - Buffalo Sabres 1
02:00 Minnesota Wild - Winnipeg Jets (H) 1
04:30 Portland Trailblazers - Los Angeles Clippers (K) 2
18:00 MKS Dąbrowa Górnicza - PTPS Piła K (S) 2
18:00 Bank BPS Muszynianka - Impel Gwardia Wrocław (S) 1
20:00 Siemianowice Slaskie - TPH Polkowice (futsal) 1

Sobota

02:00 Houston Rockets - Minnesota Timberwolves (K) 1
16:15 FC Barcelona - RK Zagreb (R) 1
18:00 Traveland-Spolem - Zaglebie Lubin (R) 2
18:00 Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel (S) 1
19:00 Philadelphia Flyers - Pittsburgh Penguins (H) 1

Niedziela

04:00 Los Angeles Kings - Calgary Flames (H) 1
15:30 Bjerringbro/Silkeborg - Kielce Vive (R) 2
17:30 Wisla Plock - Metalurg Skopje (R) 1
18:00 Lase-R Riga - Pere Leib Tartu (S) 1
21:30 Miami Heat - Orlando Magic (K) 2

kuba92762
kuba92762
  15 lutego 2012

Czwartek

01:00 Pittsburgh Penguins - Anaheim Ducks (H) 1
01:30 Florida Panthers - Ottawa Senators (H) 1
02:00 Milwaukee Bucks - New Orleans Hornets (K) 1
02:30 Dallas Mavericks - Denver Nuggets (K) 1
19:00 HCM Constanta - St. Petersburg (R) 2

Piątek

01:00 Philadelphia Flyers - Buffalo Sabres 1
02:00 Minnesota Wild - Winnipeg Jets (H) 2
04:30 Portland Trailblazers - Los Angeles Clippers (K) 2
18:00 MKS Dąbrowa Górnicza - PTPS Piła K (S) 1
18:00 Bank BPS Muszynianka - Impel Gwardia Wrocław (S) 1
20:00 Siemianowice Slaskie - TPH Polkowice (futsal) 1

Sobota

02:00 Houston Rockets - Minnesota Timberwolves (K) 1
16:15 FC Barcelona - RK Zagreb (R) 1
18:00 Traveland-Spolem - Zaglebie Lubin (R) 2
18:00 Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel (S) 1
19:00 Philadelphia Flyers - Pittsburgh Penguins (H) 1

Niedziela

04:00 Los Angeles Kings - Calgary Flames (H) 1
15:30 Bjerringbro/Silkeborg - Kielce Vive (R) 2
17:30 Wisla Plock - Metalurg Skopje (R) 1
18:00 Lase-R Riga - Pere Leib Tartu (S) 1
21:30 Miami Heat - Orlando Magic (K) 1

MuyBueno
MuyBueno
  15 lutego 2012

Czwartek

01:00 Pittsburgh Penguins - Anaheim Ducks (H)1
01:30 Florida Panthers - Ottawa Senators (H)1
02:00 Milwaukee Bucks - New Orleans Hornets (K)1
02:30 Dallas Mavericks - Denver Nuggets (K)2
19:00 HCM Constanta - St. Petersburg (R)1

Piątek

01:00 Philadelphia Flyers - Buffalo Sabres1
02:00 Minnesota Wild - Winnipeg Jets (H)2
04:30 Portland Trailblazers - Los Angeles Clippers (K)1
18:00 MKS Dąbrowa Górnicza - PTPS Piła K (S)2
18:00 Bank BPS Muszynianka - Impel Gwardia Wrocław (S)1
20:00 Siemianowice Slaskie - TPH Polkowice (futsal)1

Sobota

02:00 Houston Rockets - Minnesota Timberwolves (K)1
16:15 FC Barcelona - RK Zagreb (R)1
18:00 Traveland-Spolem - Zaglebie Lubin (R)2
18:00 Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel (S)1
19:00 Philadelphia Flyers - Pittsburgh Penguins (H)2

Niedziela

04:00 Los Angeles Kings - Calgary Flames (H)1
15:30 Bjerringbro/Silkeborg - Kielce Vive (R)1
17:30 Wisla Plock - Metalurg Skopje (R)2
18:00 Lase-R Riga - Pere Leib Tartu (S)2
21:30 Miami Heat - Orlando Magic (K)2

RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  15 lutego 2012

Czwartek

01:00 Pittsburgh Penguins - Anaheim Ducks (H) 1
01:30 Florida Panthers - Ottawa Senators (H) 1
02:00 Milwaukee Bucks - New Orleans Hornets (K) 1
02:30 Dallas Mavericks - Denver Nuggets (K) 1
19:00 HCM Constanta - St. Petersburg (R) 1

Piątek

01:00 Philadelphia Flyers - Buffalo Sabres 2
02:00 Minnesota Wild - Winnipeg Jets (H)2
04:30 Portland Trailblazers - Los Angeles Clippers (K) 1
18:00 MKS Dąbrowa Górnicza - PTPS Piła K (S) 1
18:00 Bank BPS Muszynianka - Impel Gwardia Wrocław (S) 1
20:00 Siemianowice Slaskie - TPH Polkowice (futsal) 1

Sobota

02:00 Houston Rockets - Minnesota Timberwolves (K) 1
16:15 FC Barcelona - RK Zagreb (R) 1
18:00 Traveland-Spolem - Zaglebie Lubin (R) 1
18:00 Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel (S) 1
19:00 Philadelphia Flyers - Pittsburgh Penguins (H) 1

Niedziela

04:00 Los Angeles Kings - Calgary Flames (H) 1
15:30 Bjerringbro/Silkeborg - Kielce Vive (R) 2
17:30 Wisla Plock - Metalurg Skopje (R) 1
18:00 Lase-R Riga - Pere Leib Tartu (S) 1
21:30 Miami Heat - Orlando Magic (K) 1

...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 lutego 2012

zwartek

01:00 Pittsburgh Penguins - Anaheim Ducks (H) 1
01:30 Florida Panthers - Ottawa Senators (H) 1
02:00 Milwaukee Bucks - New Orleans Hornets (K) 1
02:30 Dallas Mavericks - Denver Nuggets (K) 1
19:00 HCM Constanta - St. Petersburg (R) 1

Piątek

01:00 Philadelphia Flyers - Buffalo Sabres 1
02:00 Minnesota Wild - Winnipeg Jets (H) 1
04:30 Portland Trailblazers - Los Angeles Clippers (K) 1
18:00 MKS Dąbrowa Górnicza - PTPS Piła K (S) 1
18:00 Bank BPS Muszynianka - Impel Gwardia Wrocław (S) 1
20:00 Siemianowice Slaskie - TPH Polkowice (futsal) 1

Sobota

02:00 Houston Rockets - Minnesota Timberwolves (K) 1
16:15 FC Barcelona - RK Zagreb (R) 1
18:00 Traveland-Spolem - Zaglebie Lubin (R) 2
18:00 Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel (S) 1
19:00 Philadelphia Flyers - Pittsburgh Penguins (H) X

Niedziela

04:00 Los Angeles Kings - Calgary Flames (H) X
15:30 Bjerringbro/Silkeborg - Kielce Vive (R) 2
17:30 Wisla Plock - Metalurg Skopje (R) 1
18:00 Lase-R Riga - Pere Leib Tartu (S) 2
21:30 Miami Heat - Orlando Magic (K) 1

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kzyhu
kzyhu
  15 lutego 2012

Czwartek

01:00 Pittsburgh Penguins - Anaheim Ducks (H) 1
01:30 Florida Panthers - Ottawa Senators (H) X
02:00 Milwaukee Bucks - New Orleans Hornets (K) 1
02:30 Dallas Mavericks - Denver Nuggets (K) 1
19:00 HCM Constanta - St. Petersburg (R) 2

Piątek

01:00 Philadelphia Flyers - Buffalo Sabres 1
02:00 Minnesota Wild - Winnipeg Jets (H) 2
04:30 Portland Trailblazers - Los Angeles Clippers (K) 2
18:00 MKS Dąbrowa Górnicza - PTPS Piła K (S) 1
18:00 Bank BPS Muszynianka - Impel Gwardia Wrocław (S) 1
20:00 Siemianowice Slaskie - TPH Polkowice (futsal)---

Sobota

02:00 Houston Rockets - Minnesota Timberwolves (K) 1
16:15 FC Barcelona - RK Zagreb (R) 1
18:00 Traveland-Spolem - Zaglebie Lubin (R) 1
18:00 Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel (S) 1
19:00 Philadelphia Flyers - Pittsburgh Penguins (H) X

Niedziela

04:00 Los Angeles Kings - Calgary Flames (H) X
15:30 Bjerringbro/Silkeborg - Kielce Vive (R) 2
17:30 Wisla Plock - Metalurg Skopje (R) 1
18:00 Lase-R Riga - Pere Leib Tartu (S) 1
21:30 Miami Heat - Orlando Magic (K) 1

Gutek909
Gutek909
  15 lutego 2012

Czwartek

01:00 Pittsburgh Penguins-Anaheim Ducks (H) 1
01:30 Florida Panthers-Ottawa Senators (H) 2
02:00 Milwaukee Bucks-New Orleans Hornets (K) 1
02:30 Dallas Mavericks-Denver Nuggets (K) 1
19:00 HCM Constanta- St. Petersburg (R) 1

Piątek

01:00 Philadelphia Flyers- Buffalo Sabres 1
02:00 Minnesota Wild-Winnipeg Jets (H) 1
04:30 Portland Trailblazers-Los Angeles Clippers (K) 1
18:00 MKS Dąbrowa Górnicza - PTPS Piła K (S) 1
18:00 Bank BPS Muszynianka - Impel Gwardia Wrocław (S) 1
20:00 Siemianowice Slaskie-TPH Polkowice (futsal) 2

Sobota

02:00 Houston Rockets- Minnesota Timberwolves (K) 1
16:15 FC Barcelona- RK Zagreb (R) 1
18:00 Traveland-Spolem-Zaglebie Lubin (R) 2
18:00 Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel (S) 1
19:00 Philadelphia Flyers-Pittsburgh Penguins (H) 1

Niedziela

04:00 Los Angeles Kings- Calgary Flames (H) 1
15:30 Bjerringbro/Silkeborg-Kielce Vive (R) 2
17:30 Wisla Plock- Metalurg Skopje (R) 1
18:00 Lase-R Riga- Pere Leib Tartu (S) 1
21:30 Miami Heat- Orlando Magic (K) 1

thomas893
Posty: 10977 (po ~132 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 4
thomas893
  15 lutego 2012

Czwartek

01:00 Pittsburgh Penguins - Anaheim Ducks (H) 1
01:30 Florida Panthers - Ottawa Senators (H) 2
02:00 Milwaukee Bucks - New Orleans Hornets (K) 1
02:30 Dallas Mavericks - Denver Nuggets (K) 1
19:00 HCM Constanta - St. Petersburg (R) 2

Piątek

01:00 Philadelphia Flyers - Buffalo Sabres 1
02:00 Minnesota Wild - Winnipeg Jets (H) 2
04:30 Portland Trailblazers - Los Angeles Clippers (K) 2
18:00 MKS Dąbrowa Górnicza - PTPS Piła K (S) 2
18:00 Bank BPS Muszynianka - Impel Gwardia Wrocław (S) 1
20:00 Siemianowice Slaskie - TPH Polkowice (futsal) 2

Sobota

02:00 Houston Rockets - Minnesota Timberwolves (K) 2
16:15 FC Barcelona - RK Zagreb (R) 1
18:00 Traveland-Spolem - Zaglebie Lubin (R) 2
18:00 Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel (S) 1
19:00 Philadelphia Flyers - Pittsburgh Penguins (H) 2

Niedziela

04:00 Los Angeles Kings - Calgary Flames (H) 2
15:30 Bjerringbro/Silkeborg - Kielce Vive (R) 2
17:30 Wisla Plock - Metalurg Skopje (R) 1
18:00 Lase-R Riga - Pere Leib Tartu (S) 2
21:30 Miami Heat - Orlando Magic (K) 1

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.