AdRianoXX
AdRianoXX
  19 stycznia 2012 (pierwszy post)
W lidze udział biorą tylko osoby z poniższej listy:
LeonGrande
Gutek909
Enkido
egze
Qbkens
AdRianoXX
josemourinho/jr
RexMundi



Nie ma zrobionego terminarza i dogadujemy się sami między sobą, mecze rozgrywamy od piątku do niedzieli, MAX 2 spotkania w weekend, tutaj piszecie wyniki (frejmy jak i małe punkty).
Mecze rewanżowe rozgrywamy dopiero po rozegraniu 7 spotkań, do następnego etapu awansują 4 najlepsze osoby.
Zaczynamy od jutra :)
Połamania kijów :)
Gutek909
Gutek909
  25 stycznia 2012

dawaj Wrocław

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  25 stycznia 2012

Gutek - Jose 3:1

52-67; 75-39; 62-48; 47-46.

dvnvksnvdnsvk :zly:

Gutek909
Gutek909
  25 stycznia 2012
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Gutek - Jose 3:1 52-67; 75-39; 62-48; 47-46.

mistrz powrócił, ma się zdrów :mrgreen:

4 mecze, 4 zwycięstwa ;D
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  26 stycznia 2012

Enkido - RexMundi 3:0
72-44
71-43
71-20 (poddane)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

AdRianoXX
AdRianoXX
  26 stycznia 2012
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Gutek - Jose 3:1 52-67; 75-39; 62-48; 47-46.

oczywiście jak wiecie to spotkanie nie będzie brane pod uwagę podczas ligi snookera tylko rozumiem je jako sparing ?? :)
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  26 stycznia 2012
AdRianoXX
AdRianoXX: oczywiście jak wiecie to spotkanie nie będzie brane pod uwagę podczas ligi snookera tylko rozumiem je jako sparing ?? :)

A z jakiej paki? :woot:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

AdRianoXX
AdRianoXX
  26 stycznia 2012
Enkido
Enkido: A z jakiej paki?


AdRianoXX
AdRianoXX: mecze rozgrywamy od piątku do niedzieli, MAX 2 spotkania w weekend

takiej^

Enkido Twoje wyniki akceptuje bo mi pisałeś na priv że nie będzie Cię w jakiś weekend i byśmy czekali tylko na Ciebie, więc spoko :)
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  26 stycznia 2012
AdRianoXX
AdRianoXX: Enkido Twoje wyniki akceptuje bo mi pisałeś na priv że nie będzie Cię w jakiś weekend i byśmy czekali tylko na Ciebie, więc spoko :)

No nie ma mnie ani w ten ani w następny weekend.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

AdRianoXX
AdRianoXX
  26 stycznia 2012
Enkido
Enkido: No nie ma mnie ani w ten ani w następny weekend.

wiem bo pisałeś dlatego twoje spotkania zostają tak jak jest, ale poprzednie spotkanie o którym mowa traktuje jako sparing
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  26 stycznia 2012
AdRianoXX
AdRianoXX: wiem bo pisałeś dlatego twoje spotkania zostają tak jak jest, ale poprzednie spotkanie o którym mowa traktuje jako sparing

Jak możesz to zrób jakąś tabelę i wykaz rozegranych już spotkań.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

AdRianoXX
AdRianoXX
  26 stycznia 2012
Enkido
Enkido: Jak możesz to zrób jakąś tabelę i wykaz rozegranych już spotkań.


dokończę jeść i się tylko ogarnę bo niedawno z pracy wróciłem i to zrobię :)
AdRianoXX
AdRianoXX
  26 stycznia 2012
AdRianoXX
AdRianoXX
  26 stycznia 2012

nie wiem czemu takie duże ale niech jest

Gutek909
Gutek909
  26 stycznia 2012
AdRianoXX
AdRianoXX: oczywiście jak wiecie to spotkanie nie będzie brane pod uwagę podczas ligi snookera tylko rozumiem je jako sparing ?? :)

ej no Adriano bez przesady, ja meczu powtarzać już nie bd, a poza tym mogę ten sam wynik wpisać w piątek, tylko inaczej punkty w poszczególnych frejmach.
AdRianoXX
AdRianoXX
  26 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ej no Adriano bez przesady, ja meczu powtarzać już nie bd, a poza tym mogę ten sam wynik wpisać w piątek, tylko inaczej punkty w poszczególnych frejmach.

ale jest wyraźnie napisane kiedy gramy i od samego początku jak powstał pomysł ligi snookera jest mowa tylko o weekendach to po co gracie w ciągu tygodnia?? no skoro chcesz oszukiwać to prosze bardzo, możecie grać i to prowadzić sami tylko mnie wypiszcie i tyle :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.