RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  27 grudnia 2011 (pierwszy post)


Temat powstał by przeprowadzić badania publiczne na forum sport
czego wam brakuje na forum
Jakie macie propozycje odnośnie : zabaw, konkursów, tematów

Przed chwilą w burzy mózgów narodził się pomysł Typera - który dotyczyłby różnych dyscyplin sportowych
Ciekaw jestem waszych opinii - sugestii , propozycji dyscyplin ?





Są także zamiary utworzenia ligi w Snookera

za, przeciw , pomysły - propozycje ?

Temat o ogólnej dyskusji i burz mózgów
...Ignorance is bliss...
Gutek909
Gutek909
  28 grudnia 2011
Enkido
Enkido: którzy tylko na piłce się tu znają

:szok:

ja bardziej się znam na siatce :mrgreen:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  28 grudnia 2011
egze
egze: Ja np. ostatnio często pogrywam sobie w pokera na pokerstars, tam można bez problemu założyć pokój i rozgrywać turnieje towarzyskie/rankingowe (oczywiście po uprzednim ściągnięciu oprogramowania i zarejestrowaniu się), jak by się znaleźli chętni to można by zorganizować bez problemu jakąś pokerową ligę czy coś tego pokroju.

a jak z wymaganiami ? sprzętu i netu ?
bo raz sciągałem Poker Star i w sumie nie wiem dlaczego nie zainstalowałem :woot:
jak mi przywrócą transfer normalny to zobacze jeszcze raz
a grasz w Pokera na WP ;>
...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 grudnia 2011

Ej a pomysł z makao na kurniku, do 3 zwycięstw. Gra się moment i każdy ma możliwość.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Renifer
Renifer
  28 grudnia 2011

Jeżeli znajdą się chętni którzy grają w hattricka można zorganizować puchar fotki :ziober2:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  28 grudnia 2011

na razie to widze tylko rzucane pomysły , a czy ktoś coś popiera ?

...Ignorance is bliss...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  28 grudnia 2011
RexMundi
RexMundi: a czy ktoś coś popiera ?


RexMundi
RexMundi: pomysł Typera - który dotyczyłby różnych dyscyplin sportowych Ciekaw jestem waszych opinii - sugestii , propozycji dyscyplin ?

Jestem na tak, koszykowka, hokej, siatkowka, pilka reczna (juz pod koniec styczna mistrzostwa, takze warto byloby sie pospieszyc by spotkania z tej imprezy znalazly sie w typerze).

RexMundi
RexMundi: Są także zamiary utworzenia ligi w Snookera za, przeciw , pomysły - propozycje ?

Jestem na tak, liga dowolna ilosc graczy, 1 etap ligi kazdy z kazdym po 1 meczu do 3 wygranych frejmów, 2 etap po rozegraniu rundy, najlepsza 4ka (lub 8ka zalezy od liczby uczestnikow) zagra play offy o znalezienie sie w finale.

Reszta pomyslów mnie nie obchodzi, popieram jedynie te wyzej w ktorych zamierzam brac udzial :ziober2:
egze
egze
  28 grudnia 2011
RexMundi
RexMundi: a jak z wymaganiami ? sprzętu i netu ? bo raz sciągałem Poker Star i w sumie nie wiem dlaczego nie zainstalowałem jak mi przywrócą transfer normalny to zobacze jeszcze raz a grasz w Pokera na WP ;>


to znaczy dokładnie nie orientuję się jak jest z wymaganiami, ale nie jest chyba zbyt źle z tym, skoro na swoim starym komputerku też mogę pogrywać.

Na wp też grywam ale tam się w sumie gra, przynajmniej mnie, dużo gorzej. Na pokerstars praktycznie co godzinę można dostać 3x1000 wirtualnej gotówki do wykorzystania. Co prawda jak się gra normalnie na stołach towarzyskich to to łatwo przegrać, no ale jak się ma swój własny klub, to organizujesz turniej z wpisowym załóżmy 1, i każdy zaczyna z sumą ustaloną przez organizatora, stawki minimalne są podnoszone w takim tempie jaki się chce.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  29 grudnia 2011

Więc w weekend ( chyba) odpale temat z zapisami do typera
w trakcie się ustali zasady :P

egze
egze: to organizujesz turniej z wpisowym załóżmy 1, i każdy zaczyna z sumą ustaloną przez organizatora, stawki minimalne są podnoszone w takim tempie jaki się chce.

w to czesto gram na WP - tylko wkurza mnie ze tam często siedzą tak jakby konta widmo - nie uczestniczą w grze a wygrywa chyba 5 :zonk:

no nic, poczekamdo nowego roku i zobaczymy PokerStar
...Ignorance is bliss...
kzyhu
kzyhu
  29 grudnia 2011
RexMundi
RexMundi: a czy ktoś coś popiera ?


oczywiscie jestem za mega typerem :tak:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  29 grudnia 2011
egze
egze: egze

już po instalacji
faktycznie nie ma problemów
ugrałem wczoraj w nocy jeaszcze 10k :D
teraz musze to jakoś ogarnąć - poszukac polskich stołów ;p
może masz jakieś linki gdzie najlepiej grać lub w ogóle jakieś porady :)
...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.