RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  21 listopada 2011 (pierwszy post)
SOBOTA

15:30 Hertha-Leverkusen
16:00 Celtic-St. Mirren
16:00 Norwich-QPR
16:00 Manchester Utd-Newcastle
18:00 Lecce-Catania
18:00 Novara-Parma
18:30 Hannover-Hamburger
19:00 St. Etienne-Ajaccio
21:00 Lille-Brest
22:00 Getafe-Barcelona

NIEDZIELA

12:00 Neman-Zhodino
12:30 Oleksandriya-Zorya
14:30 Swansea-Aston Villa
15:00 Siena-Inter
15:30 Bremen-Stuttgart
17:00 Auxerre-Lyon
17:00 Lech Poznań-Widzew Łódź
18:00 Gent-Genk
19:45 Ath. Bilbao-Granada
19:50 M. Tel Aviv-H. Tel Aviv

REZERWOWE

Sobota - 21:15 Benfica-Sporting
Niedziela - 15:00 Sturm-Admira

FINAŁ

LeonGrande - AdRianoXX (11:9)

0 3 Miejsce

Renifer - RexMundi ( 12:8)

TYPOWANIE TRWA DO SOBOTY 26 LISTOPAD DO GODZINY 15:30!!!
TYPY ODDAJEMY DO MNIE NA PW
( Renifer i RexMundi - swoje typy oddadzą do Enkido

JOKERA
oznaczamy poprzez umieszczenie tuż za typowanym wynikiem słowa "JOKER"!!!



Spotkania rezerwowe nie są uwzględniane gdy odbędą się wszystkie planowane 20 spotkań
W razie gdy nie odbędzie się jakieś spotkanie wtedy z to miejsce wchodzi odpowiedni mecz rezerwowy

Gdy mecz który zostaje odwołany jest Jokerem - Joker przechodzi na mecz rezerwowy

Zapoznajcie się z sytuacją w drużynach
- czy osoby które odpadły chcą grać dalej czy nie
- podzielcie się spotkaniami żeby później nie było strat

Każdy oprócz podania swoich typów indywidualnych MUSI podać także
spotkania które będzie typować w drużynie
( już z wynikami )
- można to dodać jednocześnie z oddawanymi typami indywidualnymi lub później
jednak przed upływem terminu

Kapitan może dodać typy drużyny po upływie czasu
( ale wszyscy z drużyny muszą wypisać swoje typy do ustalonego terminu )
Później dla ułatwienia w liczeniu pkt kapitan może wkleić typy drużyny

UWAGA - Uważajcie jakie spotkania wybieracie - aby nie powtarzać tych samych spotkań
UWAGA - W sytuacjach kiedy gracz nie oddaje typów ani w indywidualnym ani w drużynowym,
by nie tracić przez takiego kogoś pkt można podzielić spotkania na resztę graczy lub KAPITAN sam wytypuję brakujące spotkania
- ALE - w takiej sytuacji typy wysyła mi na PW przed upływem terminu
( na wypadek gdyby jakaś "Śpiąca królewna" nie oddała swoich typów minutę przed końcem )

ZAZNACZAJĄC SWOJE TYPY (PREMIOWANE)
SYMBOLEM " C " PRZY TYPIE
- TYLKO 5 SPOTKAŃ -



TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY:

LeonGrande, AdRianoXX, Renifer, RexMundi
...Ignorance is bliss...
Gothiclady
Gothiclady
  24 listopada 2011

podbijam :zabawa:

Gothiclady
Gothiclady
  26 listopada 2011

RexMundy zapił :nie:

Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 15
Enkido
  26 listopada 2011
Renifer

SOBOTA

15:30 Hertha - Leverkusen 0:2
16:00 Celtic - St. Mirren 2:0
16:00 Norwich - QPR 1:2
16:00 Manchester Utd - Newcastle 1:0
18:00 Lecce - Catania 1:1
18:00 Novara - Parma 0:2
18:30 Hannover - Hamburger 0:1
19:00 St. Etienne - Ajaccio 3:0
21:00 Lille - Brest 2:0
22:00 Getafe - Barcelona 0:3

NIEDZIELA

12:00 Neman - Zhodino 1:0
12:30 Oleksandriya - Zorya 1:0
14:30 Swansea - Aston Villa 1:2
15:00 Siena - Inter 0:2
15:30 Bremen - Stuttgart 0:1
17:00 Auxerre - Lyon 0:1
17:00 Lech Poznań - Widzew Łódź 3:0 Dżoker
18:00 Gent - Genk 2:0
19:45 Ath. Bilbao - Granada 2:0
19:50 M. Tel Aviv - H. Tel Aviv 0:1

REZERWOWE

Sobota - 21:15 Benfica - Sporting 3:1
Niedziela - 15:00 Sturm - Admira 1:0

RexMundi

SOBOTA

15:30 Hertha - Leverkusen 1:2
16:00 Celtic - St. Mirren 2:0 Joker
16:00 Norwich - QPR 2:0
16:00 Manchester Utd - Newcastle 2:1
18:00 Lecce - Catania 1:0
18:00 Novara - Parma 1:1
18:30 Hannover - Hamburger 1:1
19:00 St. Etienne - Ajaccio 2:0
21:00 Lille - Brest 2:0
22:00 Getafe - Barcelona 0:2

NIEDZIELA

12:00 Neman - Zhodino 1:0
12:30 Oleksandriya - Zorya 1:0
14:30 Swansea - Aston Villa 2:0
15:00 Siena - Inter 1:2
15:30 Bremen - Stuttgart 2:0
17:00 Auxerre - Lyon 1:2
17:00 Lech Poznań - Widzew Łódź 1:0
18:00 Gent - Genk 1:1
19:45 Ath. Bilbao - Granada 2:0
19:50 M. Tel Aviv - H. Tel Aviv 2:1

REZERWOWE

Sobota - 21:15 Benfica - Sporting 2:0
Niedziela - 15:00 Sturm - Admira 2:0

Polska "A"

SOBOTA

15:30 Hertha - Leverkusen 0-2 (c)
16:00 Celtic - St. Mirren 2-0
16:00 Norwich - QPR 1-0
16:00 Manchester Utd - Newcastle 2-0
18:00 Lecce - Catania 1-0
18:00 Novara - Parma 0-2 (c)
18:30 Hannover - Hamburger 2-0
19:00 St. Etienne - Ajaccio 1-0
21:00 Lille - Brest 2-0
22:00 Getafe - Barcelona 0-3 (c)

NIEDZIELA

12:00 Neman - Zhodino 1-1
12:30 Oleksandriya - Zorya 1:0
14:30 Swansea - Aston Villa 1:2
15:00 Siena - Inter 0:2 (c)
15:30 Bremen - Stuttgart 0:1
17:00 Auxerre - Lyon 0:1
17:00 Lech Poznań - Widzew Łódź 3:0 (c)
18:00 Gent - Genk 2:0
19:45 Ath. Bilbao - Granada 2:0
19:50 M. Tel Aviv - H. Tel Aviv 0:1

REZERWOWE

Sobota - 21:15 Benfica - Sporting 3:1
Niedziela - 15:00 Sturm - Admira 1:0

Drużyna FP

SOBOTA

15:30 Hertha - Leverkusen 0:2
16:00 Celtic - St. Mirren 2:0 C
16:00 Norwich - QPR 2:0
16:00 Manchester Utd - Newcastle 2:0 C
18:00 Lecce - Catania 2:0
18:00 Novara - Parma 2:0
18:30 Hannover - Hamburger 2:0
19:00 St. Etienne - Ajaccio 2:0
21:00 Lille - Brest 2:0
22:00 Getafe - Barcelona 0:2 C

NIEDZIELA

12:00 Neman - Zhodino 2:0
12:30 Oleksandriya - Zorya 2:0
14:30 Swansea - Aston Villa 2:0
15:00 Siena - Inter 0:2 C
15:30 Bremen - Stuttgart 2:0
17:00 Auxerre - Lyon 0:2
17:00 Lech Poznań - Widzew Łódź 2:0 C
18:00 Gent - Genk 2:0
19:45 Ath. Bilbao - Granada 2:0
19:50 M. Tel Aviv - H. Tel Aviv 2:0

REZERWOWE

Sobota - 21:15 Benfica - Sporting 2:0
Niedziela - 15:00 Sturm - Admira 2:0

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  26 listopada 2011
AdRianoXX

SOBOTA

15:30 Hertha - Leverkusen 0:1
16:00 Celtic - St. Mirren 2:1
16:00 Norwich - QPR 1:0
16:00 Manchester Utd - Newcastle 2:1
18:00 Lecce - Catania 0:1
18:00 Novara - Parma 0:2
18:30 Hannover - Hamburger 2:0
19:00 St. Etienne - Ajaccio 2:0
21:00 Lille - Brest 2:1
22:00 Getafe - Barcelona 1:3 JOKER
NIEDZIELA

12:00 Neman - Zhodino 2:1
12:30 Oleksandriya - Zorya 1:1
14:30 Swansea - Aston Villa 0:1
15:00 Siena - Inter 1:2
15:30 Bremen - Stuttgart 1:0
17:00 Auxerre - Lyon 0:1
17:00 Lech Poznań - Widzew Łódź 2:1
18:00 Gent - Genk 2:0
19:45 Ath. Bilbao - Granada 2:0
19:50 M. Tel Aviv - H. Tel Aviv 0:1

REZERWOWE

Sobota - 21:15 Benfica - Sporting 3:2
Niedziela - 15:00 Sturm - Admira 1:0

LeonGrande

SOBOTA

15:30 Hertha - Leverkusen 1:1
16:00 Celtic - St. Mirren 2:0
16:00 Norwich - QPR 1:1
16:00 Manchester Utd - Newcastle 2:0
18:00 Lecce - Catania 2:1
18:00 Novara - Parma 1:1
18:30 Hannover - Hamburger 2:1
19:00 St. Etienne - Ajaccio 2:0
21:00 Lille - Brest 2:0
22:00 Getafe - Barcelona 0:2 [JOKER]

NIEDZIELA

12:00 Neman - Zhodino 2:1
12:30 Oleksandriya - Zorya 2:1
14:30 Swansea - Aston Villa 1:1
15:00 Siena - Inter 0:1
15:30 Bremen - Stuttgart 2:1
17:00 Auxerre - Lyon 1:2
17:00 Lech Poznań - Widzew Łódź 2:0
18:00 Gent - Genk 1:2
19:45 Ath. Bilbao - Granada 2:0
19:50 M. Tel Aviv - H. Tel Aviv 2:1

REZERWOWE

Sobota - 21:15 Benfica - Sporting 2:1
Niedziela - 15:00 Sturm - Admira 2:1
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  26 listopada 2011

Drużyny

FC Boob(S)quad

15:30 Hertha - Leverkusen 1:3
16:00 Celtic - St. Mirren 2:0
16:00 Norwich - QPR 2:1
16:00 Manchester Utd - Newcastle 2:0 [C]
18:00 Lecce - Catania 2:1
18:00 Novara - Parma 1:0
18:30 Hannover - Hamburger 2:1
19:00 St. Etienne - Ajaccio 2:0 [C]
21:00 Lille - Brest 2:0 [C]
22:00 Getafe - Barcelona 1:3

NIEDZIELA

12:00 Neman - Zhodino 2:1
12:30 Oleksandriya - Zorya 2:1
14:30 Swansea - Aston Villa 1:1
15:00 Siena - Inter 0:1 [C]
15:30 Bremen - Stuttgart 2:1
17:00 Auxerre - Lyon 2:2
17:00 Lech Poznań - Widzew Łódź 2:0
18:00 Gent - Genk 3:1
19:45 Ath. Bilbao - Granada 2:0 [C]
19:50 M. Tel Aviv - H. Tel Aviv 2:1

Sobota - 21:15 Benfica - Sporting 2:1
Niedziela - 15:00 Sturm - Admira 1:1

Fototyper Stars

SOBOTA

15:30 Hertha - Leverkusen 0:1
16:00 Celtic - St. Mirren 2:0
16:00 Norwich - QPR 1:1
16:00 Manchester Utd - Newcastle 2:1
18:00 Lecce - Catania 0:1
18:00 Novara - Parma 1:2
18:30 Hannover – Hamburger 1:1
19:00 St. Etienne – Ajaccio 2:1 [C]
21:00 Lille – Brest 2:2 [C]
22:00 Getafe – Barcelona 1:3 [C]

NIEDZIELA

12:00 Neman – Zhodino 1:2 [C]
12:30 Oleksandriya – Zorya 0:1.
14:30 Swansea - Aston Villa 2:2[C]
15:00 Siena - Inter 0-2
15:30 Bremen - Stuttgart 2-1
17:00 Auxerre - Lyon 1-3
17:00 Lech Poznań - Widzew Łódź 1-0
18:00 Gent - Genk 1-2
19:45 Ath. Bilbao - Granada 3-0
19:50 M. Tel Aviv - H. Tel Aviv 2-0

REZERWOWE

Sobota - 21:15 Benfica – Sporting 3:2
Niedziela - 15:00 Sturm – Admira 1:2

Płonące kolby

15:30 Hertha - Leverkusen 1:2
16:00 Celtic - St. Mirren 2:0
16:00 Norwich - QPR 1:0
16:00 Manchester Utd - Newcastle 2:0
18:00 Lecce - Catania 0:1
18:00 Novara - Parma 1:2
18:30 Hannover - Hamburger 2:1
19:00 St. Etienne - Ajaccio 3:0
21:00 Lille - Brest 2:0
22:00 Getafe - Barcelona 0:3

NIEDZIELA

12:00 Neman - Zhodino 2:1
12:30 Oleksandriya - Zorya 0:1
14:30 Swansea - Aston Villa 1:1
15:00 Siena - Inter 1:3
15:30 Bremen - Stuttgart 2:1 (C)
17:00 Auxerre - Lyon 1:1 (C)
17:00 Lech Poznań - Widzew Łódź 1:0 (C)
18:00 Gent - Genk 1:2
19:45 Ath. Bilbao - Granada 3:1 (C)
19:50 M. Tel Aviv - H. Tel Aviv 2:1 (C)

REZERWOWE

Sobota - 21:15 Benfica - Sporting 2:0
Niedziela - 15:00 Sturm - Admira 2:1

...Ignorance is bliss...
AdRianoXX
AdRianoXX
  26 listopada 2011

FINAŁ

LeonGrande - AdRianoXX (11:9) 2:5 = 14:15

0 3 Miejsce

Renifer - RexMundi ( 12:8) 1:3 = 13:11

RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  26 listopada 2011

PO 8 SPOTKANIACH

FINAŁ

LeonGrande - AdRianoXX (11:9) 3:6 = 15:16

0 3 Miejsce

Renifer - RexMundi ( 12:8) 2:7 = 14:15

...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  26 listopada 2011

Polska "A" - 3pkt
Płonące kolby - 6pkt
Fototyper Stars - 9pkt
FC Boob(S)quad - 7pkt
Drużyna FP - 5pkt

========

1. Polska "A" - 128pkt
2. Płonące kolby - 124pkt
3. Drużyna FP - 113pkt -
4. Fototyper Stars - 109pkt - 290
5. FC Boob(S)quad - 109pkt - 279

...Ignorance is bliss...
AdRianoXX
AdRianoXX
  26 listopada 2011
AdRianoXX
AdRianoXX: (11:9) 2:5 = 14:15

jak widać dodawanie mi wychodzi :D
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  27 listopada 2011
PO 10 SPOTKANIACH

FINAŁ

LeonGrande - AdRianoXX (11:9) 6:7 = 17:16

0 3 Miejsce

Renifer - RexMundi ( 12:8) 5:10 = 17:18
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  27 listopada 2011

Polska "A" - 6pkt
Płonące kolby - 9pkt
Fototyper Stars - 9pkt
FC Boob(S)quad - 13pkt
Drużyna FP - 8pkt

========
1. Polska "A" - 128pkt
2. Płonące kolby - 125pkt
3. Drużyna FP - 113pkt
4. FC Boob(S)quad - 111pkt
5. Fototyper Stars - 107pkt

...Ignorance is bliss...
Patrishia
Patrishia
  27 listopada 2011

Fak, jutro odrobimy!

Patrishia
Patrishia
  27 listopada 2011

Kamil, podasz jeszcze wyniki meczy? :)

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 listopada 2011

pomogę z wynikami :

SOBOTA

15:30 Hertha - Leverkusen 3:3
16:00 Celtic - St. Mirren 5:0
16:00 Norwich - QPR 2:1
16:00 Manchester Utd - Newcastle 1:1
18:00 Lecce - Catania 0:1
18:00 Novara - Parma 2:1
18:30 Hannover - Hamburger 1:1
19:00 St. Etienne - Ajaccio 3:1
21:00 Lille - Brest 2:0
22:00 Getafe - Barcelona 1:0

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.