RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  17 października 2011 (pierwszy post)
Sobota

13:45 Wolves-Swansea
15:30 Dortmund-Köln
15:30 Hoffenheim-Moenchengladbach
16:00 Aston Villa-West Brom
17:00 Lyngby-Aarhus
18:00 Gijon-Granada
19:00 Bordeaux-Brest
19:00 Caen-Montpellier
20:45 Juventus-Genoa
22:00 Barcelona-Sevilla

Niedziela

15:00 Inter-Chievo
15:15 Sp. Moscow-Tomsk
16:00 Servette-Sion
16:00 Blackburn-Tottenham
17:00 PSG-Dijon
17:00 Legia Warszawa-Widzew Łódź
17:30 Hannover-Bayern
18:00 Atl. Madrid-Mallorca
18:55 M. Haifa-Shmona
19:15 FC Porto-Nacional

REZERWOWE
Sobota: 20:00 Lierse-St. Truiden
Niedziela: 18:00 Gaziantepspor-Genclerbirligi

TYPOWANIE TRWA DO SOBOTY 22 PAŻDZIERNIK DO GODZINY 13:45!!!
TYPY ODDAJEMY DO MNIE NA PW
( Radomatu11 i RexMundi - swoje typy oddadzą do Precel0s

REWANŻ

NuTiiiiii - Freddie2007 24:18
99DjWIERTLO99 - HoldMyHand 11:0
LeonGrande - kuba92762 19:21
Marek1991BrD - AdRianoXX 19:20
xNumber1x - Kovacs 0:16
Radomatu11 - RexMundi 19:20
thomas893 - kzyhu 19:15
golden18 - Renifer 12:17

JOKERA oznaczamy poprzez umieszczenie tuż za typowanym wynikiem słowa "JOKER"!!!



Spotkania rezerwowe nie są uwzględniane gdy odbędą się wszystkie planowane 20 spotkań
W razie gdy nie odbędzie się jakieś spotkanie wtedy z to miejsce wchodzi odpowiedni mecz rezerwowy

Gdy mecz który zostaje odwołany jest Jokerem - Joker przechodzi na mecz rezerwowy

Zapoznajcie się z sytuacją w drużynach
- czy osoby które odpadły chcą grać dalej czy nie
- podzielcie się spotkaniami żeby później nie było strat

Każdy oprócz podania swoich typów indywidualnych MUSI podać także
spotkania które będzie typować w drużynie
( już z wynikami )
- można to dodać jednocześnie z oddawanymi typami indywidualnymi lub później
jednak przed upływem terminu

Kapitan może dodać typy drużyny po upływie czasu
( ale wszyscy z drużyny muszą wypisać swoje typy do ustalonego terminu )
Później dla ułatwienia w liczeniu pkt kapitan może wkleić typy drużyny

UWAGA - Uważajcie jakie spotkania wybieracie - aby nie powtarzać tych samych spotkań
UWAGA - W sytuacjach kiedy gracz nie oddaje typów ani w indywidualnym ani w drużynowym,
by nie tracić przez takiego kogoś pkt można podzielić spotkania na resztę graczy lub KAPITAN sam wytypuję brakujące spotkania
- ALE - w takiej sytuacji typy wysyła mi na PW przed upływem terminu
( na wypadek gdyby jakaś "Śpiąca królewna" nie oddała swoich typów minutę przed końcem )

ZAZNACZAJĄC SWOJE TYPY (PREMIOWANE)
SYMBOLEM " C " PRZY TYPIE
- TYLKO 5 SPOTKAŃ -



TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY:

kzyhu, LeonGrande, AdRianoXX, Renifer, RexMundi, Kovacs, thomas893, Marek1991BrD, 99djwiertlo99, NuTiiiiii, kuba92762, golden18, Radomatu11, xNumber1x, HoldMyHand, Freddie2007
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  19 października 2011

podbijam

...Ignorance is bliss...
kzyhu
kzyhu
  22 października 2011

podbijam

RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
wpis jest ukryty
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
wpis jest ukryty
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  22 października 2011

tfuuuuuuuuuuuu yebły mi się godziny :lol:

...Ignorance is bliss...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
wpis jest ukryty
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  22 października 2011
NuTiiiiii

Sobota

13:45 Wolves - Swansea 2:1
15:30 Dortmund - Köln 2:0
15:30 Hoffenheim - Moenchengladbach 1:1
16:00 Aston Villa - West Brom 3:1
17:00 Lyngby - Aarhus 0:2
18:00 Gijon - Granada 1:0
19:00 Bordeaux - Brest 1:1
19:00 Caen - Montpellier 0:1
20:45 Juventus - Genoa 2:0
22:00 Barcelona - Sevilla 2:0

Niedziela

15:00 Inter - Chievo 2:1
15:15 Sp. Moscow - Tomsk 4:0
16:00 Servette - Sion 1:2
16:00 Blackburn - Tottenham 0:2
17:00 PSG - Dijon 2:0
17:00 Legia Warszawa - Widzew Łódź 1:0
17:30 Hannover - Bayern 0:1
18:00 Atl. Madrid - Mallorca 2:0
18:55 M. Haifa - Shmona 1:0
19:15 FC Porto - Nacional 2:0 joker

REZERWOWE
Sobota: 20:00 Lierse - St. Truiden 2:1
Niedziela: 18:00 Gaziantepspor - Genclerbirligi 0:2

typy do drużyny:

19:00 Caen - Montpellier 0:1
20:45 Juventus - Genoa 2:0
22:00 Barcelona - Sevilla 2:0

Niedziela

15:00 Inter - Chievo 2:1
15:15 Sp. Moscow - Tomsk 4:0
16:00 Servette - Sion 1:2
16:00 Blackburn - Tottenham 0:2

Freddie2007

Sobota

13:45 Wolves - Swansea 1:1
15:30 Dortmund - Köln 2:1
15:30 Hoffenheim - Moenchengladbach 1:1
16:00 Aston Villa - West Brom 0:0
17:00 Lyngby - Aarhus 0:0
18:00 Gijon - Granada 2:0
19:00 Bordeaux - Brest 2:1
19:00 Caen - Montpellier 1:0
20:45 Juventus - Genoa 1:1
22:00 Barcelona - Sevilla 3:1

Niedziela

15:00 Inter - Chievo 2:1
15:15 Sp. Moscow - Tomsk 2:0
16:00 Servette - Sion 1:1
16:00 Blackburn - Tottenham 1:2
17:00 PSG - Dijon 3:0
17:00 Legia Warszawa - Widzew Łódź 2:0
17:30 Hannover - Bayern 1:1
18:00 Atl. Madrid - Mallorca 2:0
18:55 M. Haifa - Shmona 2:1
19:15 FC Porto - Nacional 3:0 JOKER

REZERWOWE
Sobota: 20:00 Lierse - St. Truiden 1:1
Niedziela: 18:00 Gaziantepspor - Genclerbirligi 1:1

99DjWIERTLO99

Sobota

13:45 Wolves - Swansea 2-1
15:30 Dortmund - Köln 2-0
15:30 Hoffenheim - Moenchengladbach 2-1
16:00 Aston Villa - West Brom 2-1
17:00 Lyngby - Aarhus 1-0
18:00 Gijon - Granada 1-1
19:00 Bordeaux - Brest 2-1
19:00 Caen - Montpellier 1-0
20:45 Juventus - Genoa 2-1
22:00 Barcelona - Sevilla 3-0 JOKER
Niedziela

15:00 Inter - Chievo 2-0
15:15 Sp. Moscow - Tomsk 2-1
16:00 Servette - Sion 1-2
16:00 Blackburn - Tottenham 1-2
17:00 PSG - Dijon 2-0
17:00 Legia Warszawa - Widzew Łódź 1-0
17:30 Hannover - Bayern 1-2
18:00 Atl. Madrid - Mallorca 2-1
18:55 M. Haifa - Shmona 2-1
19:15 FC Porto - Nacional 2-0

REZERWOWE
Sobota: 20:00 Lierse - St. Truiden 1-1
Niedziela: 18:00 Gaziantepspor - Genclerbirligi 2-1

HoldMyHand

LeonGrande

Sobota

13:45 Wolves - Swansea 2:1
15:30 Dortmund - Köln 2:0
15:30 Hoffenheim - Moenchengladbach 2:1
16:00 Aston Villa - West Brom 1:0
17:00 Lyngby - Aarhus 0:1
18:00 Gijon - Granada 2:1
19:00 Bordeaux - Brest 2:1
19:00 Caen - Montpellier 1:2
20:45 Juventus - Genoa 2:1
22:00 Barcelona - Sevilla 3:0 [JOKER]

Niedziela

15:00 Inter - Chievo 2:1
15:15 Sp. Moscow - Tomsk 2:0
16:00 Servette - Sion 1:1
16:00 Blackburn - Tottenham 1:2
17:00 PSG - Dijon 2:0
17:00 Legia Warszawa - Widzew Łódź 1:0
17:30 Hannover - Bayern 0:2
18:00 Atl. Madrid - Mallorca 2:0
18:55 M. Haifa - Shmona 2:1
19:15 FC Porto - Nacional 2:0

REZERWOWE
Sobota: 20:00 Lierse - St. Truiden 2:1
Niedziela: 18:00 Gaziantepspor - Genclerbirligi 2:1

kuba92762

Sobota

13:45 Wolves-Swansea 1:2
15:30 Dortmund -Köln 2:0
15:30 Hoffenheim-Moenchengladbach 1:1
16:00 Aston Villa-West Brom 2:1
17:00 Lyngby-Aarhus 0:2
18:00 Gijon-Granada 1:1
19:00 Bordeaux -Brest 2:1
19:00 Caen-Montpellier 1:2
20:45 Juventus -Genoa 2:0
22:00 Barcelona -Sevilla 3:1 JOKER

Niedziela

15:00 Inter-Chievo 1:1
15:15 Sp. Moscow-Tomsk 4:0
16:00 Servette -Sion 1:2
16:00 Blackburn -Tottenham 0:3
17:00 PSG -Dijon 3:0
17:00 Legia Warszawa-Widzew Łódź 2:0
17:30 Hannover -Bayern 0:4
18:00 Atl. Madrid-Mallorca 1:0
18:55 M. Haifa -Shmona 2:1
19:15 FC Porto-Nacional 2:0

REZERWOWE
Sobota: 20:00 Lierse-St. Truiden 1:0
Niedziela: 18:00 Gaziantepspor-Genclerbirligi 2:0

Marek1991BrD

Sobota

13:45 Wolves - Swansea 2:1
15:30 Dortmund - Köln 2:0
15:30 Hoffenheim - Moenchengladbach 1:0
16:00 Aston Villa - West Brom 2:1
17:00 Lyngby - Aarhus 0:1
18:00 Gijon - Granada 1:0
19:00 Bordeaux - Brest 1:0
19:00 Caen - Montpellier 1:1
20:45 Juventus - Genoa 2:1
22:00 Barcelona - Sevilla 2:0

Niedziela

15:00 Inter - Chievo 2:0
15:15 Sp. Moscow - Tomsk 2:0
16:00 Servette - Sion 1:1
16:00 Blackburn - Tottenham 0:1
17:00 PSG - Dijon 2:1
17:00 Legia Warszawa - Widzew Łódź 1:0
17:30 Hannover - Bayern 0:2 JOKER
18:00 Atl. Madrid - Mallorca 2:1
18:55 M. Haifa - Shmona 1:0
19:15 FC Porto - Nacional 2:0

REZERWOWE
Sobota: 20:00 Lierse - St. Truiden 1:1
Niedziela: 18:00 Gaziantepspor - Genclerbirligi 2:0

AdRianoXX

Sobota

13:45 Wolves - Swansea 2:1
15:30 Dortmund - Köln 2:1
15:30 Hoffenheim - Moenchengladbach 2:1
16:00 Aston Villa - West Brom 2:0
17:00 Lyngby - Aarhus 1:1
18:00 Gijon - Granada 0:1
19:00 Bordeaux - Brest 2:1
19:00 Caen - Montpellier 0:1
20:45 Juventus - Genoa 2:0
22:00 Barcelona - Sevilla 3:1

Niedziela

15:00 Inter - Chievo 2:1
15:15 Sp. Moscow - Tomsk 2:0
16:00 Servette - Sion 0:2
16:00 Blackburn - Tottenham 0:3 JOKER
17:00 PSG - Dijon 3:1
17:00 Legia Warszawa - Widzew Łódź 1:0
17:30 Hannover - Bayern 1:2
18:00 Atl. Madrid - Mallorca 2:1
18:55 M. Haifa - Shmona 3:0
19:15 FC Porto - Nacional 3:1

REZERWOWE
Sobota: 20:00 Lierse - St. Truiden 2:0
Niedziela: 18:00 Gaziantepspor - Genclerbirligi 0:2

Drużynowe:
Sobota

13:45 Wolves - Swansea 2:1
15:30 Dortmund - Köln 2:0
15:30 Hoffenheim - Moenchengladbach 2:2
16:00 Aston Villa - West Brom 2:1
17:00 Lyngby - Aarhus 1:2
18:00 Gijon - Granada 1:0
19:00 Bordeaux - Brest 2:1

xNumber1x

Kovacs

Sobota

13:45 Wolves - Swansea 1-2
15:30 Dortmund - Köln 2-1
15:30 Hoffenheim - Moenchengladbach 1-2
16:00 Aston Villa - West Brom 1-0
17:00 Lyngby - Aarhus 0-0
18:00 Gijon - Granada 2-0 drużynowe
19:00 Bordeaux - Brest 1-0 drużynowe
19:00 Caen - Montpellier 1-1 drużynowe
20:45 Juventus - Genoa 2-1 drużynowe
22:00 Barcelona - Sevilla 2-1 drużynowe

Niedziela

15:00 Inter - Chievo 2-1
15:15 Sp. Moscow - Tomsk 2-0
16:00 Servette - Sion 0-0
16:00 Blackburn - Tottenham 1-2
17:00 PSG - Dijon 2-0 Joker
17:00 Legia Warszawa - Widzew Łódź 1-0
17:30 Hannover - Bayern 1-3
18:00 Atl. Madrid - Mallorca 3-2
18:55 M. Haifa - Shmona 1-0
19:15 FC Porto - Nacional 3-0

REZERWOWE
Sobota: 20:00 Lierse - St. Truiden 1-0
Niedziela: 18:00 Gaziantepspor - Genclerbirligi 1-0

thomas893

Sobota

13:45 Wolves - Swansea 1:1
15:30 Dortmund - Köln 3:1
15:30 Hoffenheim - Moenchengladbach 2:1
16:00 Aston Villa - West Brom 1:0
17:00 Lyngby - Aarhus 0:2
18:00 Gijon - Granada 2:1
19:00 Bordeaux - Brest 2:0
19:00 Caen - Montpellier 2:1
20:45 Juventus - Genoa 2:1
22:00 Barcelona - Sevilla 4:1 JOKER

Niedziela

15:00 Inter - Chievo 1:2
15:15 Sp. Moscow - Tomsk 2:0
16:00 Servette - Sion 2:1
16:00 Blackburn - Tottenham 0:2
17:00 PSG - Dijon 3:1
17:00 Legia Warszawa - Widzew Łódź 2:0
17:30 Hannover - Bayern 0:2
18:00 Atl. Madrid - Mallorca 3:1
18:55 M. Haifa - Shmona 2:1
19:15 FC Porto - Nacional 3:0

REZERWOWE
Sobota: 20:00 Lierse - St. Truiden 2:1
Niedziela: 18:00 Gaziantepspor - Genclerbirligi 2:0

kzyhu

Sobota

13:45 Wolves - Swansea 1-1
15:30 Dortmund - Köln 3-1
15:30 Hoffenheim - Moenchengladbach 1-0
16:00 Aston Villa - West Brom 2-0
17:00 Lyngby - Aarhus 0-2
18:00 Gijon - Granada 2-2
19:00 Bordeaux - Brest 2-0
19:00 Caen - Montpellier 0-0
20:45 Juventus - Genoa 2-1
22:00 Barcelona - Sevilla 3-1

Niedziela

15:00 Inter - Chievo 3-0
15:15 Sp. Moscow - Tomsk 2-0
16:00 Servette - Sion 3-1
16:00 Blackburn - Tottenham 1-1
17:00 PSG - Dijon 3-0 JOKER
17:00 Legia Warszawa - Widzew Łódź 2-1
17:30 Hannover - Bayern 0-2
18:00 Atl. Madrid - Mallorca 2-1
18:55 M. Haifa - Shmona 4-0
19:15 FC Porto - Nacional 3-0

REZERWOWE
Sobota: 20:00 Lierse - St. Truiden 2-2
Niedziela: 18:00 Gaziantepspor - Genclerbirligi 0-0

golden18

Sobota

13:45 Wolves - Swansea 0-2
15:30 Dortmund - Köln 2-0
15:30 Hoffenheim - Moenchengladbach 1-0
16:00 Aston Villa - West Brom 1-0
17:00 Lyngby - Aarhus 0-2
18:00 Gijon - Granada 0-1
19:00 Bordeaux - Brest 0-1
19:00 Caen - Montpellier 0-2
20:45 Juventus - Genoa 2-0 JOKER
22:00 Barcelona - Sevilla 2-0

Niedziela

15:00 Inter - Chievo 0-2
15:15 Sp. Moscow - Tomsk 2-0
16:00 Servette - Sion 0-1
16:00 Blackburn - Tottenham 0-2
17:00 PSG - Dijon 2-0
17:00 Legia Warszawa - Widzew Łódź 2-0
17:30 Hannover - Bayern 0-2
18:00 Atl. Madrid - Mallorca 2-0
18:55 M. Haifa - Shmona 2-1
19:15 FC Porto - Nacional 2-0

REZERWOWE
Sobota: 20:00 Lierse - St. Truiden 1-0
Niedziela: 18:00 Gaziantepspor - Genclerbirligi 0-2

typy druzynowe:
17:00 Legia Warszawa - Widzew Łódź 2-0
17:30 Hannover - Bayern 0-2
18:00 Atl. Madrid - Mallorca 2-0
18:55 M. Haifa - Shmona 2-1
19:15 FC Porto - Nacional 2-0

Renifer

Sobota

13:45 Wolves - Swansea 2:0
15:30 Dortmund - Köln 2:0
15:30 Hoffenheim - Moenchengladbach 2:1
16:00 Aston Villa - West Brom 2:0
17:00 Lyngby - Aarhus 0:1
18:00 Gijon - Granada 1:0
19:00 Bordeaux - Brest 1:1
19:00 Caen - Montpellier 0:2
20:45 Juventus - Genoa 2:1
22:00 Barcelona - Sevilla 3:0 Dżoker

Niedziela

15:00 Inter - Chievo 1:0
15:15 Sp. Moscow - Tomsk 2:1
16:00 Servette - Sion 1:2
16:00 Blackburn - Tottenham 1:3
17:00 PSG - Dijon 2:0
17:00 Legia Warszawa - Widzew Łódź 2:0
17:30 Hannover - Bayern 0:2
18:00 Atl. Madrid - Mallorca 2:1
18:55 M. Haifa - Shmona 2:0
19:15 FC Porto - Nacional 2:0

REZERWOWE
Sobota: 20:00 Lierse - St. Truiden 1:1
Niedziela: 18:00 Gaziantepspor - Genclerbirligi 2:0

Druzyny

Polska "A"
Sobota

13:45 Wolves - Swansea 2:0
15:30 Dortmund - Köln 2:0
15:30 Hoffenheim - Moenchengladbach 2:1
16:00 Aston Villa - West Brom 2:0
17:00 Lyngby - Aarhus 0:1
18:00 Gijon - Granada 1:0
19:00 Bordeaux - Brest 1:1
19:00 Caen - Montpellier 0:2 (c)
20:45 Juventus - Genoa 2:1 (c)
22:00 Barcelona - Sevilla 3:0 (c)

Niedziela

15:00 Inter - Chievo 1:0 (c)
15:15 Sp. Moscow - Tomsk 2:1
16:00 Servette - Sion 1:2
16:00 Blackburn - Tottenham 1:3
17:00 PSG - Dijon 2:0 (c)
17:00 Legia Warszawa - Widzew Łódź 2:0
17:30 Hannover - Bayern 0:2
18:00 Atl. Madrid - Mallorca 2:0
18:55 M. Haifa - Shmona 2:1
19:15 FC Porto - Nacional 2:0

REZERWOWE
Sobota: 20:00 Lierse - St. Truiden 1:1
Niedziela: 18:00 Gaziantepspor - Genclerbirligi 2:0

Fototyper Star

Sobota

13:45 Wolves – Swansea 1:0 [C]
15:30 Dortmund – Köln 2:1 [C]
15:30 Hoffenheim – Moenchengladbach 1:2 [C]
16:00 Aston Villa - West Brom 1:0 [C]
17:00 Lyngby – Aarhus 0:2 [C]
18:00 Gijon – Granada 1:1
19:00 Bordeaux – Brest 2:0
19:00 Caen – Montpellier 0:1
20:45 Juventus – Genoa 2:0
22:00 Barcelona – Sevilla 3:0

Niedziela

15:00 Inter - Chievo 2:0
15:15 Sp. Moscow - Tomsk 3:0
16:00 Servette - Sion 1:1
16:00 Blackburn - Tottenham 1:3
17:00 PSG - Dijon 3-0
17:00 Legia Warszawa - Widzew Łódź 1:0
17:30 Hannover - Bayern 0:2
18:00 Atl. Madrid - Mallorca 2:1
18:55 M. Haifa - Shmona 1:0
19:15 FC Porto - Nacional 2:0

REZERWOWE
Sobota: 20:00 Lierse - St. Truiden 3:1
Niedziela: 18:00 Gaziantepspor – Genclerbirligi 2:0

Fc Boob(S)quad

Sobota

13:45 Wolves - Swansea 2:1
15:30 Dortmund - Köln 2:0 [C]
15:30 Hoffenheim - Moenchengladbach 2:1
16:00 Aston Villa - West Brom 2:1
17:00 Lyngby - Aarhus 0:1
18:00 Gijon - Granada 1:0
19:00 Bordeaux - Brest 2:1
19:00 Caen - Montpellier 1:2
20:45 Juventus - Genoa 2:1 [C]
22:00 Barcelona - Sevilla 2:0

Niedziela

15:00 Inter - Chievo 2:0 [C]
15:15 Sp. Moscow - Tomsk 2:0
16:00 Servette - Sion 1:4
16:00 Blackburn - Tottenham 0:2
17:00 PSG - Dijon 2:0
17:00 Legia Warszawa - Widzew Łódź 2:1 [C]
17:30 Hannover - Bayern 1:2
18:00 Atl. Madrid - Mallorca 2:0 [C]
18:55 M. Haifa - Shmona 2:0
19:15 FC Porto - Nacional 2:0

REZERWOWE
Sobota: 20:00 Lierse - St. Truiden 1:0 [C]
Niedziela: 18:00 Gaziantepspor - Genclerbirligi 2:1
...Ignorance is bliss...
kzyhu
kzyhu
  22 października 2011

czyli Wiertło i Kovacs w ćwierćfinale , jak tam wygląda dalej drabinka ?

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  22 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czyli Wiertło i Kovacs w ćwierćfinale , jak tam wygląda dalej drabinka ?



na zielono zawodnicy z miejsc 1-8, na czerwono z 9-16
Precel0s
Precel0s
  22 października 2011
Radomatu11

Sobota

13:45 Wolves - Swansea 0:0
15:30 Dortmund - Köln 2:1
15:30 Hoffenheim - Moenchengladbach 2:1
16:00 Aston Villa - West Brom 2:0
17:00 Lyngby - Aarhus 1:2
18:00 Gijon - Granada 2:1
19:00 Bordeaux - Brest 2:1
19:00 Caen - Montpellier 0:2
20:45 Juventus - Genoa 3:1
22:00 Barcelona - Sevilla 3:0 Joker

Niedziela

15:00 Inter - Chievo 2:1
15:15 Sp. Moscow - Tomsk 2:0
16:00 Servette - Sion 1:2
16:00 Blackburn - Tottenham 1:2
17:00 PSG - Dijon 2:0
17:00 Legia Warszawa - Widzew Łódź 2:0
17:30 Hannover - Bayern 1:2
18:00 Atl. Madrid - Mallorca 3:1
18:55 M. Haifa - Shmona 2:0
19:15 FC Porto - Nacional 3:0

REZERWOWE
Sobota: 20:00 Lierse - St. Truiden 2:1
Niedziela: 18:00 Gaziantepspor - Genclerbirligi 1:2

RexMundi

Sobota

13:45 Wolves - Swansea 2:0
15:30 Dortmund - Köln 3:0
15:30 Hoffenheim - Moenchengladbach 2:1
16:00 Aston Villa - West Brom 2:1
17:00 Lyngby - Aarhus 2:2
18:00 Gijon - Granada 2:0
19:00 Bordeaux - Brest 1:0
19:00 Caen - Montpellier 1:0
20:45 Juventus - Genoa 3:1
22:00 Barcelona - Sevilla 4:1

Niedziela

15:00 Inter - Chievo 3:1
15:15 Sp. Moscow - Tomsk 3:1
16:00 Servette - Sion 1:2
16:00 Blackburn - Tottenham 1:2
17:00 PSG - Dijon 3:0 Joker
17:00 Legia Warszawa - Widzew Łódź 2:0
17:30 Hannover - Bayern 1:3
18:00 Atl. Madrid - Mallorca 3:0
18:55 M. Haifa - Shmona 2:0
19:15 FC Porto - Nacional 2:0

REZERWOWE
Sobota: 20:00 Lierse - St. Truiden 1:0
Niedziela: 18:00 Gaziantepspor - Genclerbirligi 1:0

==========================================

Drużyna FP

Sobota

13:45 Wolves - Swansea 2:1
15:30 Dortmund - Köln 3:1
15:30 Hoffenheim - Moenchengladbach 1:1
16:00 Aston Villa - West Brom 2:1
17:00 Lyngby - Aarhus 2:2
18:00 Gijon - Granada 3:0
19:00 Bordeaux - Brest 2:0
19:00 Caen - Montpellier 1:0
20:45 Juventus - Genoa 3:1 C
22:00 Barcelona - Sevilla 4:0 C


Niedziela

15:00 Inter - Chievo 3:0
15:15 Sp. Moscow - Tomsk 4:1
16:00 Servette - Sion 1:2
16:00 Blackburn - Tottenham 1:2
17:00 PSG - Dijon 3:0 C
17:00 Legia Warszawa - Widzew Łódź 2:0
17:30 Hannover - Bayern 1:3
18:00 Atl. Madrid - Mallorca 3:0
18:55 M. Haifa - Shmona 2:0 C
19:15 FC Porto - Nacional 3:0 C


REZERWOWE
Sobota: 20:00 Lierse - St. Truiden 1:0
Niedziela: 18:00 Gaziantepspor - Genclerbirligi 1:0

Płonące kolby

17:00 PSG - Dijon 2:0 (C)
17:00 Legia Warszawa - Widzew Łódź 2:0
17:30 Hannover - Bayern 1:3(C)
18:00 Atl. Madrid - Mallorca 3:0(C)
18:55 M. Haifa - Shmona 2:0 (C)
19:15 FC Porto - Nacional 4:1(C)
Renifer
Renifer
  22 października 2011

Jeszcze jeden Wolves!

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  22 października 2011

Wilki po 2, więc tracę 1 pkt przewagi.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  22 października 2011
Po 5 Spotkaniach

NuTiiiiii 25:21 Freddie2007 1:3 (24:18)
99DjWIERTLO99 13:0 HoldMyHand 2:0 (11:0)
LeonGrande 21:22 kuba92762 2:1 (19:21)
Marek1991BrD 23:25 AdRianoXX 4:5 (19:20)
xNumber1x 0:18 Kovacs 0:2 (0:16)
Radomatu11 22:23 RexMundi 3:3 (19:20)
thomas893 22:20 kzyhu 3:5 (19:15)
golden18 16:19 Renifer 4:2 (12:17)
...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  22 października 2011

Gijon - Granada 2:0
To już przewagi nie mam, wszystko rozstrzygnie się jutro.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.