FejkiemJestem
FejkiemJestem
  20 września 2011 (pierwszy post)

Czas na 8. kolejkę zmagań najwyższej klasy rozgrywkowej:

Sytuacja w tabeli po 7 seriach spotkań:



Wyniki spotkań 7 kolejki i rozkład jazdy 8 kolejki:



Garść pytań:
Q: Gdzie hit kolejki a gdzie najnudniejsze spotkanie?
Q: Jak typujecie wyniki?
Q: Czy ukaranie finansowe trenera Podbeskidzia oraz piłkarzy za słabą postawę (wygrali z Legią na Łazienkowskiej a przegrali potem u siebie z Ruchem) popsuje atmosferę w zespole?

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  23 września 2011

Dariusz Pasieka został nowym trenerem Cracovii. Ostatnio prowadził Arkę Gdynia, z którą rozstał się w marcu tego roku. Ostatecznie klub z Trójmiasta spadł z ligi.

Cracovia spadek.

Renifer
Renifer
  23 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Maor Melikson zdecydował, że nie zagra dla reprezentacji Polski. Ale w rozmowie z izraelskimi mediami przyznał, że atmosfera, którą wokół niego wytworzono, sprawia, że będzie chciał odejść także z Wisły! - Po tym, jak zdecydowałem się grać dla Polski, nie byłem w zgodzie ze sobą. Teraz jestem na etapie, że nie chcę grać także dla Wisły - mówi w rozmowie z serwisem "Ynet". - Ludzie przekroczyli pewne granice - dodaje. - Serce nie pozwoliłoby mi zagrać dla Polski. Ostatnie dni były najgorsze, jakie przeżyłem w życiu. Nic takiego jeszcze mnie nie dotknęło. Każdemu łatwo mówić, bo nie był w takiej sytuacji jak ja - podkreśla. Jak informuje "Ynet", Melikson odejdzie z Wisły w styczniu. "Szanse na jego pozostanie są bardzo małe" - informuje serwis. Ojciec piłkarza potwierdza. - Na 60 procent opuści Polskę. Ma bardzo atrakcyjne oferty - podkreśla. Jak zaznacza zawodnik, wpływ na taką decyzję ma atmosfera ostatnich dni wokół jego osoby.

Jeśli to nie plota Maor nie tylko kręci obrońcami na boisku :ziober2:
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  23 września 2011
Renifer
Renifer: Renifer

cytując oficjalny profil Wisły Kraków na FB:
Konto usunięte
Konto usunięte: Kończąc sprawę Maora: nie powiedział nic o odejściu z Wisły. W ogóle nie powiedział ani słowa z tego, co możecie przeczytać m.in. na Onecie. A w imieniu samego zawodnika dziękujemy Wam za wsparcie, jakiego mu udzielacie.
kaminek3243433
kaminek3243433
  23 września 2011
http://www.youtube.com/watch?v=yWtqBOQMzHE

:lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Gdzie hit kolejki a gdzie najnudniejsze spotkanie?

w naszej marnej lidze prawie każde spotkanie jest nudne

Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Czy ukaranie finansowe trenera Podbeskidzia oraz piłkarzy za słabą postawę (wygrali z Legią na Łazienkowskiej a przegrali potem u siebie z Ruchem) popsuje atmosferę w zespole?

mam nadzieje ze z Lechia przegrają
postawiłem na Lechie :D
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  23 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W ubiegłym sezonie oba mecze z bełchatowianami przegrała po 0:2, a trzy z czterech goli zdobył Michał Żewłakow. 36-letni napastnik stanie tego dnia przed swoim bratem bliźniakiem Michałem, który ma trzymać obronę Legii.

nie dość że bliźniacy to jeszcze maja tak samo na imie :mrgreen:
Renifer
Renifer
  23 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: oficjalny profil Wisły Kraków

Transfer Brożków nic nie nauczył ;> ?
Oni najchętniej do dziś nie potwierdzili by ich transferu :ziober2:
Maor schudł dwa kilo w dwa dni :D
Nieźle spękany jest, ponoć dostał setki smsów i e-maili z pogróżkami.
W Polsce na murach wypisują (nie tylko w Krakowie) jaki to Melikson jest "wspaniały".
Jak ładnie można przegrać sobie wszytko jedną zła decyzją.
kaminek3243433
kaminek3243433
  23 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie dość że bliźniacy to jeszcze maja tak samo na imie
:lol:
etam Zewlakow w porownaniu do Chamakh :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: W 85 minucie nadzieję gościom dał wprowadzony w drugiej połowie Chamakh, który wykorzystał dobre dośrodkowanie Manuela Chamakha i pokonał Robinsona. W końcówce szansę miał Van Persie, ale lepszy okazał się bramkarz gospodarzy. Na Ewood Park nie padła już żadna bramka i kolejna porażka Arsenalu stała się faktem. Podopieczni Arsena Wengera mają po pięciu kolejkach zaledwie 4 punkty na swoim koncie.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  23 września 2011
Renifer
Renifer: Maor schudł dwa kilo w dwa dni :D Nieźle spękany jest, ponoć dostał setki smsów i e-maili z pogróżkami. W Polsce na murach wypisują (nie tylko w Krakowie) jaki to Melikson jest "wspaniały". Jak ładnie można przegrać sobie wszytko jedną zła decyzją.

za chwile ktos napisze ze to on podpalił sie przed kancelaria Tuska :ziober2: mnie to tam ani ziebi ani grzeje, dziennikarze juz tyle bzdur pisali ze nie ma sensu brac tego na powaznie

Konto usunięte
Konto usunięte: etam Zewlakow w porownaniu do Chamakh

czytałem to :D zawodnik marzenie
Renifer
Renifer
  23 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: za chwile ktos napisze ze to on podpalił sie przed kancelaria Tuska mnie to tam ani ziebi ani grzeje, dziennikarze juz tyle bzdur pisali ze nie ma sensu brac tego na powaznie

Ja tam mam zwałę :D
Hasła : "Maor Izrael Cię nienawidzi" są codziennością :D
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  23 września 2011

pierwszy gwizdek 8 kolejki, no to jedziemy.

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  23 września 2011

Komentatorzy na Polsacie Sport mówią że po blamażu Jagiellonii z Ruchem Zdzieszowice Czesiek Michniewicz w pierwszym treningu po tym meczu kazał ustawić się zawodnikom na swoich pozycjach i stać w miejscu 2x 45 minut żeby uzmysłowić im ich grę w tamtym spotkaniu.

:lol:

kaminek3243433
kaminek3243433
  23 września 2011

jak wyglada mecz lechi ? kto bardziej dominuje ?

kaminek3243433
kaminek3243433
  23 września 2011

Pierwsza wyborna okazja na zdobycie gola dla gospodarzy! Cieśliński przegrał w sytuacji sam na sam z bramkarzem Lechii!

juz chyba wiem kto bardziej dominuje :/

czemu ta lechia jest taka slaba w porownaniu do zeszlego sezonu

Szamsziadad
Szamsziadad
  23 września 2011

Padłem :rotfl:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  23 września 2011

Wchodzę do domu i betony tracą gola, coś pięknego :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.