FejkiemJestem
FejkiemJestem
  29 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Czas na 6. kolejkę zmagań najwyższej klasy rozgrywkowej:

Sytuacja w tabeli po 5 seriach spotkań:



Wyniki spotkań 5 kolejki i rozkład jazdy 6 kolejki:



Standardowe pytania:
Q: Wasze typy ? Jak obstawiacie ?
Q: Najciekawsze i najnudniejsze spotkanie ?
Q: Ilu kibiców Lecha przyjdzie na mecz z Wisłą ?

--------------------------------------

tym samym już 5 programów TV nadaje polską ligę: C+, C+ Sport, C+ Gol, Polsat Sport HD i Eurosport 2

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 września 2011
:crylol:

Dobre

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  9 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kaminek3243433

:crylol: wszystko w temacie.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  9 września 2011

niech Lech cieszy sie ze dostał tylko jedna brame do siatki :-)

dziekuje dobranoc.

Freddie2007
Freddie2007
  9 września 2011

Lech upokorzony:ninja:

Nic nie pozostało z tych pierwszych 4 spotkań tego sezonu, zaczyna sie to co w zeszlym roku...

Renifer
Renifer
  9 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a co to ?

Sponsor :)

Fatalny mecz.
Nie ma czego komentować :ninja:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 września 2011

3,5 roku nie wygrali w Poznaniu to niech mają.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  9 września 2011

Szacun dla kibicow Lecha za pojazdy po Donaldzie. Gdy jest grobowa cisza to widac, ze mecze sa bez sensu:)

Donald WHO YOU?

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  9 września 2011

Widzów: 18 200

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  10 września 2011

FejkiemJestem

Prosze nie osmieszaj sie juz i nie przynoś wstydu kibicom Wisły bo wypisujesz bzdury.Jarasz sie brakiem dopingu czy iloscią widzow na Lechu a pewnie nie wiesz o co kaman

Donald WHO YOU?

WueRZet
WueRZet
  10 września 2011

Graliśmy żałośnie, z tyłu nie ma praktycznie drużyny.

Wisła wygrała dzisiaj zasłużenie.

Od 70 minuty, tak jak było to zapowiadane na trybunach jedziemy na petardzie. Z tego co słyszałem różnica w TV była znacząca :]

WueRZet
WueRZet
  10 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a co to ?


To jeszcze nic

Patrz na to :

Gutek909
Gutek909
  10 września 2011
Predator007TSW
Predator007TSW: Szacun dla kibicow Lecha za pojazdy po Donaldzie. Gdy jest grobowa cisza to widac, ze mecze sa bez sensu:)


Predator007TSW
Predator007TSW: Prosze nie osmieszaj sie juz i nie przynoś wstydu kibicom Wisły bo wypisujesz bzdury.Jarasz sie brakiem dopingu czy iloscią widzow na Lechu a pewnie nie wiesz o co kaman


:szok:
no kur:cenzura:wa nie wierzę, że to napisał Predator :szok:

w tv mocno nas było słychać od 70 min ? ;D czy bardziej na dwa głosy ? xd
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  10 września 2011
Predator007TSW
Predator007TSW: Prosze nie osmieszaj sie juz i nie przynoś wstydu kibicom Wisły bo wypisujesz bzdury.Jarasz sie brakiem dopingu czy iloscią widzow na Lechu a pewnie nie wiesz o co kaman

to mnie rozyebałes chłopcze :rotfl: wyrwałes jeden post z 2000 które napisałem na tym forum i masz czelnosc pisac mi ze wstyd przynosze kibicom Wisły, ze nie wiem czemu brak dopingu i niska frek, wyobraź sobie ze wiem o co chodzi a ty łaskawco zajmij sie lepiej własnym tyłkiem zamiast zwracac uwage osobom tak dobrze lub nawet lepiej poinformowanym niz ty.

Konto usunięte
Konto usunięte: w tv mocno nas było słychać od 70 min ? ;D

w porownaniu do tego co przedtem to roznica spora, ale słychac było na dwa głosy
ciekawe co na to Komisja E-klasy, Śląsk i Widzew dostali juz kary, czy kolejny etap wojenki bedzie miec miejsce na Bułgarskiej? :ziober2:
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  10 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to prawda tyle ze mi chodzi bardziej o zaangazowanie , walecznosc a tego moim zdaniem brakowalo w meczu z apollem

no jak wyszli na boisko z mysla o obronie Częstochowy to tak to sie skonczyło, poza tym nie ta półka rywala, nie ta taktyka, nie te mozliwosci, ale i tak optymista powie ze przegrali pechowo toć zabrakło 3 minut :ziober2:
Renifer
Renifer
  10 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ciekawe co na to Komisja E-klasy, Śląsk i Widzew dostali juz kary, czy kolejny etap wojenki bedzie miec miejsce na Bułgarskiej?

Ty się tak nie unoś bo predator ma racje, gadasz jak potłuczony.
Ściągnij sobie mecz przesłuchaj, zrób napisy wypisz artykuły i wyślij do PZPN, Ekstraklasy S.A , Policji nawet Donkowi możesz wyslać.
Czy to ITI było bojkotowane przez Legie czy Ptak spuszczał Pogoń skazując ją na lata tułaczki po niższych ligach kibice innych drużyn pokazywali wsparcie mimo że to nie była ich sprawa. Widać że niektórym kibicom Wisły się w d... pomieszało bo nie widzą nic poza czubkiem swojego nosa.
Nie poruszaj proszę tematu jakiegokolwiek protestu bo najzwyczajniej nie masz najmniejszego pojęcia o kibicowskim świecie :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.