FejkiemJestem
FejkiemJestem
  29 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Czas na 6. kolejkę zmagań najwyższej klasy rozgrywkowej:

Sytuacja w tabeli po 5 seriach spotkań:



Wyniki spotkań 5 kolejki i rozkład jazdy 6 kolejki:



Standardowe pytania:
Q: Wasze typy ? Jak obstawiacie ?
Q: Najciekawsze i najnudniejsze spotkanie ?
Q: Ilu kibiców Lecha przyjdzie na mecz z Wisłą ?

--------------------------------------

tym samym już 5 programów TV nadaje polską ligę: C+, C+ Sport, C+ Gol, Polsat Sport HD i Eurosport 2

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  3 września 2011

3 września 2011, 15:00 - Żmigród
Piast Żmigród 0-6 Śląsk Wrocław
Johan Voskamp 15, Mateusz Cetnarski 30, Waldemar Sobota 53, 57, Tomasz Szewczuk 56, Marek Gancarczyk 60

Renifer
Renifer
  3 września 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Gwardia Koszalin - Lech Poznań 0:4

Też rezerwami i też z III ligowcem :ssh:
egze
egze
  4 września 2011

Probierz ma jutro zostać trenerem ŁKS-u. Niezłe jaja.

Renifer
Renifer
  4 września 2011

Czemu jaja ?
ŁKS spadnie z hukiem :(

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  5 września 2011
http://slasknet.com/galeria/sez11-12/stadion/

: D
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  5 września 2011
LeonGrande
LeonGrande: : D

oczywiście nie mogło się obyć bez pokazowych oświadczyn :P
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  5 września 2011
Renifer
Renifer: Też rezerwami i też z III ligowcem

Gwardia póki co bez pkt w III lidze, raczej do spadku.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  5 września 2011

Bez prezesa pozostało Podbeskidzie Bielsko-Biała. Z tej funkcji w ekipie beniaminka Ekstraklasy zrezygnował Janusz Okrzesik.
W ostatnim czasie Podbeskidzie borykało się z pewnymi problemami. Stadion Miejski w Bielsku może zostać zamknięty przez wydarzenia podczas spotkania z Koroną Kielce. Wówczas wobec kibiców gości użyto gazu łzawiącego, a spotkanie zostało przerwane na kilka minut.

==

Michał Probierz zostanie nowym trenerem ŁKS-u Łódź. Informacje na ten temat podał serwis "ŁKSFans.pl". Oficjalna prezentacja nowego szkoleniowca łódzkiego klubu ma nastąpić w poniedziałek.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  5 września 2011

Patryk Małecki w poprzednim tygodniu zaszokował po meczu z Lechią Gdańsk. Pomocnik Wisły Kraków niepochlebnie wypowiedział się o kibicach tego klubu. Kilka dni później wydał oświadczenie, w którym przeprosił fanów za swoje słowa, ale jak informuje "Dziennik Polski" było to skierowane tylko do niektórych.

- Nie zmieniłem zdania. Dalej podtrzymuję to, co powiedziałem. Przeprosiłem tylko tych ludzi, którzy siedzieli tam i nie gwizdali na mnie, bo 20 tysięcy nie może gwizdać. Były tam też dzieci. Na drugi dzień przemyślałem to. Tych, którzy gwizdali na mnie i krzyczeli pewne słowa nie chcę znać i tyle - powiedział Patryk Małecki.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  5 września 2011

Małecki był i będzie prostakiem bez szkoły :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

WietnamskiKaskader
WietnamskiKaskader
  6 września 2011

Ruch - KGHM 1
Lech - Wisła X
PGE - Widzew X
Korona - Śląsk X
Legia - Podbeskidzie X
Cracovia - ŁKS X
Jagiellonia - Polonia X
Lechia - Górnik X

A ja myślę że to będzie kolejka remisów :) Nie licząc Ruchu :) Transferosgrzelakos to będzie hitos naszas ligas! ;) zobaczycie jak Fornalik go doprowadzi do formy :)

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 września 2011

Przed szlagierem w Poznaniu pod znakiem zapytania stoi występ Maora Meliksona, który podczas treningu reprezentacji Izraela został uderzony w twarz. - Ma założone trzy szwy na wardze i trzy wewnątrz.

We wtorek z Wisłą trenowali także Kew Jaliens oraz Michael Lamey. Jednak nie wiadomo jeszcze, czy ta dwójka piłkarzy będzie gotowa do gry.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

WueRZet
WueRZet
  7 września 2011

Wisła Kraków zawiesiła na tydzień Patryka Małeckiego za wypowiedzi po meczu z Lechią Gdańsk. Dodatkowo na piłkarza została nałożona "wysoka kara finansowa" - informuje klub w oficjalnym komunikacie.

A jak komuś coś nie pasuje to "wypad na Cracovie" :rotfl:

Nie wierzę, że z Nami nie zagra :nie:

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  7 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wierzę, że z Nami nie zagra

to na kogo będziecie gwizdać najbardziej? :P

wysoka kara to pewnie najwyzsza jaka sie trafia w Wiśle, czyli 15 tys. zł.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  7 września 2011

Wisła Kraków jako drugi polski klub (oprócz Legii Warszawa) będzie miała dedykowane stroje sportowe. Prezentacja odbędzie się 12 września w Teatrze Bagatela.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.