FejkiemJestem
FejkiemJestem
  29 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Czas na 6. kolejkę zmagań najwyższej klasy rozgrywkowej:

Sytuacja w tabeli po 5 seriach spotkań:



Wyniki spotkań 5 kolejki i rozkład jazdy 6 kolejki:



Standardowe pytania:
Q: Wasze typy ? Jak obstawiacie ?
Q: Najciekawsze i najnudniejsze spotkanie ?
Q: Ilu kibiców Lecha przyjdzie na mecz z Wisłą ?

--------------------------------------

tym samym już 5 programów TV nadaje polską ligę: C+, C+ Sport, C+ Gol, Polsat Sport HD i Eurosport 2

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  31 sierpnia 2011
MaqdaIena
MaqdaIena: W Poznaniu nie ma 'młyna' z tego co mi wiadomo.

kocioł, garnek, czara, obojetnie, wiadomo o co chodzi :ssh:
a Ty gdzie byłas, kibolu Magdaleno :ziober2:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  31 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a Ty gdzie byłas, kibolu Magdaleno


Wtedy na trzeciej trybunie.

Jak patrzysz na zdjęcie to po lewej stronie, blisko Kotła, niemal na łuku :mrgreen:.
:ziober2:
Renifer
Renifer
  31 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bo podobno jestes kibol z młyna

A jestem jestem :)
Spóźniłem się na ten mecz i miałem słabe miejsce :ninja:

MaqdaIena
MaqdaIena: W Poznaniu nie ma 'młyna' z tego co mi wiadomo.

Jest.
W Poznaniu masz Kocioł, w Warszawie Żyletę czy w Radomiu Gołębnik.
Wszytko to tak czy tak młyn
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  1 września 2011

Dwaj obrońcy: Tomasz Kędziora i Jędrzej Łągiewka, skrzydłowy Michał Jakóbowski i napastnik Bartłomiej Olejniczak trenują z pierwszym zespołem Lecha Poznań. Wszyscy na co dzień grają w Młodej Ekstraklasie.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  1 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dwaj obrońcy: Tomasz Kędziora i Jędrzej Łągiewka, skrzydłowy Michał Jakóbowski i napastnik Bartłomiej Olejniczak trenują z pierwszym zespołem Lecha Poznań. Wszyscy na co dzień grają w Młodej Ekstraklasie.


Popieram takie wprowadzanie do zespolu, brakuje mi tego w polskich klubach. Brawo dla Lecha i oby cos z nich bylo.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  1 września 2011
LeonGrande
LeonGrande: Popieram takie wprowadzanie do zespolu, brakuje mi tego w polskich klubach. Brawo dla Lecha i oby cos z nich bylo.

tylko na sparing :P
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  1 września 2011
LeonGrande
LeonGrande: Popieram takie wprowadzanie do zespolu, brakuje mi tego w polskich klubach. Brawo dla Lecha i oby cos z nich bylo.

btw wczoraj z Wisła trenowało 5 graczy z MESA :ziober2: jest jakis progres, moze znajda zastepce tego kaleki Małeckiego
Renifer
Renifer
  1 września 2011
LeonGrande
LeonGrande: Popieram takie wprowadzanie do zespolu, brakuje mi tego w polskich klubach. Brawo dla Lecha i oby cos z nich bylo.


Konto usunięte
Konto usunięte: btw wczoraj z Wisła trenowało 5 graczy z MESA jest jakis progres, moze znajda zastepce tego kaleki Małeckiego

Ani to progres ani wprowadzanie młodych zawodników ;)
Pierwszy skład nie ma z kim trenować :P
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  1 września 2011

Komisja Ligi postanowiła ukarać Śląsk Wrocław i Widzew Łódź w związku z incydentami, do których doszło w czasie ostatniego spotkania tych drużyn. Dodatkowo wrocławscy kibice nie będą mogli uczestniczyć w meczach wyjazdowych do końca rundy jesiennej.

Na Śląsk Wrocław nałożono karę finansową w wysokości 50 tysięcy złotych w związku z nagannym zachowaniem kibiców tego klubu podczas meczu z Widzewem Łódź (szczególne natężenie wulgaryzmów, treści antysemickie i rasistowskie).

W związku z tymi samymi zawodami Widzew ukarano zakazem udziału zorganizowanej grupy kibiców w jednym meczu wyjazdowym T-Mobile Ekstraklasy oraz karę finansową w wysokości 5 tysięcy złotych za naganne zachowanie kibiców (szczególne natężenie wulgaryzmów).

Śląsk z kolei ukarano zakazem udziału zorganizowanej grupy kibiców w meczach wyjazdowych T-Mobile Ekstraklasy do końca rundy jesiennej sezonu 2011/12 w związku z szeregiem poważnych incydentów z udziałem zorganizowanej grupy kibiców tego klubu w drodze powrotnej z meczu 4. kolejki z Legią Warszawa.

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  1 września 2011

Komisja Ligi ukarała Podbeskidzie Bielsko-Biała grzywną w wysokości 20 tysięcy złotych - poinformowała "Gazeta Wyborcza".

Kara ma związek z niewystarczającym zabezpieczeniem ostatniego spotkania T-Mobile Ekstraklasy z Koroną Kielce.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 września 2011

A ja to dałem w innym temacie :P

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 września 2011

Raków - Wisła 1:0 :mrgreen:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 września 2011

Dziś towarzysko :

Ruch - Korona 2:1
ŁKS - Polonia W 0:1
Cracovia - Ruzomberok 0:0
GKS Bełchatów - Górnik 2:0
Trencin - Podbeskidzie B-B 0:2
Dresden - Zagłębie L. 1:1

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Renifer
Renifer
  3 września 2011

Kończy się jedna z najpiękniejszych opowieści w Polskim futbolu.
Nikt się tego nie spodziewał, strzeliło jak grom z jasnego nieba.
Daniel Kokosiński trenuje z MESA Polonii Warszawa...
Szkoda wielka mógł zostać legendą!

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  3 września 2011

Towarzysko :

Gwardia Koszalin - Lech Poznań 0:4
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 0:1

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.