RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  29 sierpnia 2011 (pierwszy post)
PIĄTEK

14:00 Chiny-Singapur
14:00 Irak-Jordan
15:00 Izrael-Grecja
17:00 Litwa-Liechtenstein
17:30 Finlandia-Mołdawia
17:30 Iran-Indonezja
18:00 Azerbejdżan-Belgia
19:30 Białoruś-Bośnia Hercegowina
19:30 Luksemburg-Rumunia
19:45 Węgry-Szwecja
20:45 Słowenia-Estonia
20:45 Irlandia-Słowacja
20:45 Irlandia Północna-Serbia

SOBOTA

00:00 Dominika-Nikaragua
01:30 Guyana-Barbados
02:00 Kanada-Saint Lucia
02:00 Saint Kitts i Nevis-Portoryko
03:30 Salvador-Dominikana
16:00 Szkocja-Czechy

NIEDZIELA

12:00 Ghana-Suazi
12:00 Kamerun-Mauritius
12:00 Guinea-Etiopia
12:00 Senegal-DR Kongo
12:00 Kenia-Guinea-Bissau

TYPOWANIE TRWA DO PIĄTKU 2 WRZESIEŃ DO GODZINY 14:00!!!
TYPY ODDAJEMY W TEMACIE
Inne posty w tym temacie karane będą banem

JOKERA oznaczamy poprzez umieszczenie tuż za typowanym wynikiem słowa "JOKER"!!!


Z racji małych niedomówień odnośnie typowania w drużynach
zaszła zamiana oddawania typów

Każdy oprócz podania swoich typów indywidualnych MUSI podać także
spotkania które będzie typować w drużynie
( już z wynikami )
- można to dodać jednocześnie z oddawanymi typami indywidualnymi lub później
jednak przed upływem terminu

KAPITAN - nadal wkleja typy całej drużyny ( jednak nie wcześniej nim swoje typy nie wypiszą wszyscy w zespole)

ZAZNACZAJĄC SWOJE TYPY (PREMIOWANE)
SYMBOLEM " C " PRZY TYPIE
- TYLKO 5 SPOTKAŃ -

(nie wypisanie swoich typów drużynowych lub wpisanie ich później - po oddaniu typów przez kapitana
- nie zostaną uwzględnione -




TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY:

WueRZet, kzyhu, Gutek909, damian90mragowo, LeonGrande, Ichabod, Wodzu2377, Egze, AdRianoXX,
Renifer, Alucard, RexMundi, Kovacs, tibauld, kozaczekprzezneTa, mus10,
thomas893, Marek1991BrD, 99djwiertlo99, MisterKulka, NuTiiiiii, kuba92762, Enkido,
FejkiemJestem, Goniec, HardstyIe, golden18, MaqdaIena, Gothiclady, Radomatu11, xNumber1x, HoldMyHand, 19blazej92, wojtecky, Freddie2007, Patrishia
...Ignorance is bliss...
AdRianoXX
AdRianoXX
  29 sierpnia 2011

PIĄTEK

14:00 Chiny - Singapur 2:1
14:00 Irak - Jordan 2:0
15:00 Izrael - Grecja 1:2
17:00 Litwa - Liechtenstein 1:1
17:30 Finlandia - Mołdawia 3:1
17:30 Iran - Indonezja 1:0
18:00 Azerbejdżan - Belgia 0:4 JOKER
19:30 Białoruś - Bośnia Hercegowina 2:1
19:30 Luksemburg - Rumunia 1:2
19:45 Węgry - Szwecja 1:2
20:45 Słowenia - Estonia 2:0
20:45 Irlandia - Słowacja 1:1
20:45 Irlandia Północna - Serbia 1:2

SOBOTA

00:00 Dominika - Nikaragua 2:0
01:30 Guyana - Barbados 0:1
02:00 Kanada - Saint Lucia 3:0
02:00 Saint Kitts i Nevis - Portoryko 0:2
03:30 Salvador - Dominikana 1:0
16:00 Szkocja - Czechy 1:2

NIEDZIELA

12:00 Ghana - Suazi 4:1
12:00 Kamerun - Mauritius 5:0
12:00 Guinea - Etiopia 0:1
12:00 Senegal - DR Kongo 2:0
12:00 Kenia - Guinea-Bissau 2:1

PS
Wyniki dotyczące drużyny oddam w późniejszym czasie jak dostanę przydzielone mecze od Kapitana :)

RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  29 sierpnia 2011

PIĄTEK

14:00 Chiny - Singapur 3:0
14:00 Irak - Jordan 2:1
15:00 Izrael - Grecja 1:0
17:00 Litwa - Liechtenstein 2:0
17:30 Finlandia - Mołdawia 2:0
17:30 Iran - Indonezja 2:0
18:00 Azerbejdżan - Belgia 0:1
19:30 Białoruś - Bośnia Hercegowina 2:1
19:30 Luksemburg - Rumunia 0:1
19:45 Węgry - Szwecja 1:1
20:45 Słowenia - Estonia 2:0
20:45 Irlandia - Słowacja 2:0
20:45 Irlandia Północna - Serbia 1:0

SOBOTA

00:00 Dominika - Nikaragua 1:0
01:30 Guyana - Barbados 1:0
02:00 Kanada - Saint Lucia 3:0
02:00 Saint Kitts i Nevis - Portoryko 0:1
03:30 Salvador - Dominikana 1:0
16:00 Szkocja - Czechy 2:0

NIEDZIELA

12:00 Ghana - Suazi 3:0
12:00 Kamerun - Mauritius 3:0
12:00 Guinea - Etiopia 2:1
12:00 Senegal - DR Kongo 2:0
12:00 Kenia - Guinea-Bissau 1:1

----

moje spotkania do drużynówki

16:00 Szkocja - Czechy 2:0

NIEDZIELA

12:00 Ghana - Suazi 3:0
12:00 Kamerun - Mauritius 3:0
12:00 Guinea - Etiopia 2:1
12:00 Senegal - DR Kongo 2:0
12:00 Kenia - Guinea-Bissau 1:1

...Ignorance is bliss...
Alucard
Alucard
  29 sierpnia 2011

@RexMundi:
Nie podałeś Jokera :)

14:00 Chiny - Singapur 2;0
14:00 Irak - Jordan 1;0
15:00 Izrael - Grecja 0;0
17:00 Litwa - Liechtenstein 4;0
17:30 Finlandia - Mołdawia 2;0
17:30 Iran - Indonezja 1;0
18:00 Azerbejdżan - Belgia 0:4
19:30 Białoruś - Bośnia Hercegowina 2:2
19:30 Luksemburg - Rumunia 0:3
19:45 Węgry - Szwecja 1:2
20:45 Słowenia - Estonia 2:0
20:45 Irlandia - Słowacja 1:3
20:45 Irlandia Północna - Serbia 0:2 Joker

SOBOTA

00:00 Dominika - Nikaragua 0:0
01:30 Guyana - Barbados 0:0
02:00 Kanada - Saint Lucia 3:0
02:00 Saint Kitts i Nevis - Portoryko 0:3
03:30 Salvador - Dominikana 1:1
16:00 Szkocja - Czechy 0:2 Joker

NIEDZIELA

12:00 Ghana - Suazi 4:0
12:00 Kamerun - Mauritius 7:0
12:00 Guinea - Etiopia 0:0
12:00 Senegal - DR Kongo 2:2
12:00 Kenia - Guinea-Bissau 2:2
------------
Drużynowe
Węgry - Szwecja 1:2
Irlandia Północna - Serbia 0:2
Guyana - Barbados 1:0
Kanada - Saint Lucia 4:0
Szkocja - Czechy 1:1
Senegal - DR Kongo 0:0

RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  29 sierpnia 2011
Alucard
Alucard: @RexMundi: Nie podałeś Jokera :)

faktycznie grałem w statki z dziewczyną i na szybkości wklejałem :D

12:00 Ghana - Suazi 3:0 - Joker

dzex
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
wpis jest ukryty
wodzu2377
Posty: 2482 (po ~135 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 3
wodzu2377
  29 sierpnia 2011

PIĄTEK

14:00 Chiny - Singapur 1:2
14:00 Irak - Jordan 2:0 Joker
15:00 Izrael - Grecja 2:1
17:00 Litwa - Liechtenstein 2:1
17:30 Finlandia - Mołdawia 2:1
17:30 Iran - Indonezja 2:1
18:00 Azerbejdżan - Belgia 1:2
19:30 Białoruś - Bośnia Hercegowina 1:1
19:30 Luksemburg - Rumunia 0:3
19:45 Węgry - Szwecja 1:2
20:45 Słowenia - Estonia 2:0
20:45 Irlandia - Słowacja 2:1
20:45 Irlandia Północna - Serbia 0:2

SOBOTA

00:00 Dominika - Nikaragua 2:0
01:30 Guyana - Barbados 1:1
02:00 Kanada - Saint Lucia 2:0
02:00 Saint Kitts i Nevis - Portoryko 0:3
03:30 Salvador - Dominikana 1:1
16:00 Szkocja - Czechy 1:2

NIEDZIELA

12:00 Ghana - Suazi 2:0
12:00 Kamerun - Mauritius 2:0
12:00 Guinea - Etiopia 2:0
12:00 Senegal - DR Kongo 2:0
12:00 Kenia - Guinea-Bissau 2:0

Druzynówka

20:45 Irlandia Północna - Serbia 0:2
00:00 Dominika - Nikaragua 2:0
01:30 Guyana - Barbados 1:1
02:00 Kanada - Saint Lucia 2:0
02:00 Saint Kitts i Nevis - Portoryko 0:3
03:30 Salvador - Dominikana 1:1

Alucard
Alucard
  29 sierpnia 2011
RexMundi
RexMundi: za to Ty dwa

:crylol:
Szkocja - Czechy :D
MisterKulka
MisterKulka
  29 sierpnia 2011

PIĄTEK

14:00 Chiny - Singapur 1:0
14:00 Irak - Jordan 2:0
15:00 Izrael - Grecja 1:1
17:00 Litwa - Liechtenstein 2:0 JOKER
17:30 Finlandia - Mołdawia 1:0
17:30 Iran - Indonezja 3:1
18:00 Azerbejdżan - Belgia 1:0
19:30 Białoruś - Bośnia Hercegowina 0:2
19:30 Luksemburg - Rumunia 0:0
19:45 Węgry - Szwecja 0:3
20:45 Słowenia - Estonia 1:0
20:45 Irlandia - Słowacja 1:1
20:45 Irlandia Północna - Serbia 0:1

SOBOTA

00:00 Dominika - Nikaragua 1:1
01:30 Guyana - Barbados 0:1
02:00 Kanada - Saint Lucia 2:0
02:00 Saint Kitts i Nevis - Portoryko 0:2
03:30 Salvador - Dominikana 0:3
16:00 Szkocja - Czechy 2:0

NIEDZIELA

12:00 Ghana - Suazi 4:1
12:00 Kamerun - Mauritius 2:0
12:00 Guinea - Etiopia 0:3
12:00 Senegal - DR Kongo 3:1
12:00 Kenia - Guinea-Bissau 1:1

___________________________
Typy do drużynówki ode mnie:
14:00 Chiny - Singapur 1:0
14:00 Irak - Jordan 2:0
19:30 Luksemburg - Rumunia 0:0
20:45 Słowenia - Estonia 1:0
02:00 Saint Kitts i Nevis - Portoryko 0:2
12:00 Kenia - Guinea-Bissau 1:1

Pawelwroc12cm
Pawelwroc12cm
  30 sierpnia 2011

Jako kozaczek przez neta

14:00 Chiny - Singapur 1;0
14:00 Irak - Jordan 2;0
15:00 Izrael - Grecja 1;1
17:00 Litwa - Liechtenstein 3;0
17:30 Finlandia - Mołdawia 2;1
17:30 Iran - Indonezja 1;0
18:00 Azerbejdżan - Belgia 0:3
19:30 Białoruś - Bośnia Hercegowina 1:1
19:30 Luksemburg - Rumunia 0:2
19:45 Węgry - Szwecja 0:1
20:45 Słowenia - Estonia 1:0
20:45 Irlandia - Słowacja 1:2
20:45 Irlandia Północna - Serbia 0:1

SOBOTA

00:00 Dominika - Nikaragua 1:0
01:30 Guyana - Barbados 1:1
02:00 Kanada - Saint Lucia 3:0
02:00 Saint Kitts i Nevis - Portoryko 0:1
03:30 Salvador - Dominikana 0:0
16:00 Szkocja - Czechy 0:2

NIEDZIELA

12:00 Ghana - Suazi 3:0 joker
12:00 Kamerun - Mauritius 4:0
12:00 Guinea - Etiopia 1:0
12:00 Senegal - DR Kongo 2:1
12:00 Kenia - Guinea-Bissau 1:1
------------
Drużynowe

kamerun-mauritius 3:0
guinea-etiopia 1:0
ghana-suazi 3:0
slowenia-estonia 2:0
luksemburg-rumunia 0:2

Marek1991BrD
Marek1991BrD
  30 sierpnia 2011

PIĄTEK

14:00 Chiny - Singapur 2:0
14:00 Irak - Jordan 2:1
15:00 Izrael - Grecja 1:0
17:00 Litwa - Liechtenstein 2:0 JOKER
17:30 Finlandia - Mołdawia 1:0
17:30 Iran - Indonezja 1:0
18:00 Azerbejdżan - Belgia 0:1
19:30 Białoruś - Bośnia Hercegowina 2:1
19:30 Luksemburg - Rumunia 0:2
19:45 Węgry - Szwecja 1:2
20:45 Słowenia - Estonia 1:0
20:45 Irlandia - Słowacja 1:1
20:45 Irlandia Północna - Serbia 1:1

SOBOTA

00:00 Dominika - Nikaragua 2:1
01:30 Guyana - Barbados 1:1
02:00 Kanada - Saint Lucia 1:0
02:00 Saint Kitts i Nevis - Portoryko 1:1
03:30 Salvador - Dominikana 1:2
16:00 Szkocja - Czechy 1:0

NIEDZIELA

12:00 Ghana - Suazi 2:0
12:00 Kamerun - Mauritius 1:0
12:00 Guinea - Etiopia 1:0
12:00 Senegal - DR Kongo 2:0
12:00 Kenia - Guinea-Bissau 2:0

PS
Typy grupowe później.

Gothiclady
Gothiclady
  30 sierpnia 2011

14:00 Chiny - Singapur 2:1
14:00 Irak - Jordan 1:1
15:00 Izrael - Grecja 1:0
17:00 Litwa - Liechtenstein 3:1
17:30 Finlandia - Mołdawia 2:0
17:30 Iran - Indonezja 1:0
18:00 Azerbejdżan - Belgia 1:3 JOKER
19:30 Białoruś - Bośnia Hercegowina 2:1
19:30 Luksemburg - Rumunia 1:3
19:45 Węgry - Szwecja 0:2
20:45 Słowenia - Estonia 2:0
20:45 Irlandia - Słowacja 0:3
20:45 Irlandia Północna - Serbia 1:1

SOBOTA

00:00 Dominika - Nikaragua 0:0
01:30 Guyana - Barbados 1:1
02:00 Kanada - Saint Lucia 3:0
02:00 Saint Kitts i Nevis - Portoryko 1:4
03:30 Salvador - Dominikana 1:1
16:00 Szkocja - Czechy 0:3

NIEDZIELA

12:00 Ghana - Suazi 3:1
12:00 Kamerun - Mauritius 6:0
12:00 Guinea - Etiopia 0:0
12:00 Senegal - DR Kongo 2:2
12:00 Kenia - Guinea-Bissau 1:2

a drużynowe to sobie pyknę

Ghana - Suazi 3:1
Kamerun - Mauritius 6:0
Guinea - Etiopia 0:0
Senegal - DR Kongo 2:2
Kenia - Guinea-Bissau 1:2

19blazej92
19blazej92
  30 sierpnia 2011

PIĄTEK

14:00 Chiny - Singapur 3:1
14:00 Irak - Jordan 2:1
15:00 Izrael - Grecja 3:1 JOKER
17:00 Litwa - Liechtenstein 2:0
17:30 Finlandia - Mołdawia 1:0
17:30 Iran - Indonezja 2:0
18:00 Azerbejdżan - Belgia 0:2
19:30 Białoruś - Bośnia Hercegowina 1:1
19:30 Luksemburg - Rumunia 0:5
19:45 Węgry - Szwecja 1:3
20:45 Słowenia - Estonia 1:0
20:45 Irlandia - Słowacja 1:0
20:45 Irlandia Północna - Serbia 1:2

SOBOTA

00:00 Dominika - Nikaragua 2:0
01:30 Guyana - Barbados 0:1
02:00 Kanada - Saint Lucia 4:0
02:00 Saint Kitts i Nevis - Portoryko 0:2
03:30 Salvador - Dominikana 1:2
16:00 Szkocja - Czechy 2:1

NIEDZIELA

12:00 Ghana - Suazi 4:1
12:00 Kamerun - Mauritius 3:0
12:00 Guinea - Etiopia 1:1
12:00 Senegal - DR Kongo 3:0
12:00 Kenia - Guinea-Bissau 2:0

_________________________________________

Drużynowe

00:00 Dominika - Nikaragua 2:0
01:30 Guyana - Barbados 0:1
02:00 Kanada - Saint Lucia 4:0
02:00 Saint Kitts i Nevis - Portoryko 0:2
03:30 Salvador - Dominikana 1:2
16:00 Szkocja - Czechy 2:1

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  30 sierpnia 2011

PIĄTEK

14:00 Chiny - Singapur 2:0
14:00 Irak - Jordan 2:1
15:00 Izrael - Grecja 1:1
17:00 Litwa - Liechtenstein 3:0 JOKER
17:30 Finlandia - Mołdawia 2:1
17:30 Iran - Indonezja 2:0
18:00 Azerbejdżan - Belgia 1:2
19:30 Białoruś - Bośnia Hercegowina 0:1
19:30 Luksemburg - Rumunia 0:3
19:45 Węgry - Szwecja 1:2
20:45 Słowenia - Estonia 2:1
20:45 Irlandia - Słowacja 1:1
20:45 Irlandia Północna - Serbia 0:1

SOBOTA

00:00 Dominika - Nikaragua 2:1
01:30 Guyana - Barbados 0:1
02:00 Kanada - Saint Lucia 3:0
02:00 Saint Kitts i Nevis - Portoryko 0:2
03:30 Salvador - Dominikana 2:0
16:00 Szkocja - Czechy 1:1

NIEDZIELA

12:00 Ghana - Suazi 3:0
12:00 Kamerun - Mauritius 4:0
12:00 Guinea - Etiopia 3:0
12:00 Senegal - DR Kongo 3:1
12:00 Kenia - Guinea-Bissau 2:1
-------------------------------------------------------------

Drużynówka

17:00 Litwa - Liechtenstein 2:0
17:30 Iran - Indonezja 2:0
19:45 Węgry - Szwecja 0:1
02:00 Kanada - Saint Lucia 2:0
12:00 Ghana - Suazi 4:0
12:00 Kamerun - Mauritius 5:0

kuba92762
kuba92762
  30 sierpnia 2011

PIĄTEK

14:00 Chiny - Singapur 2:0
14:00 Irak - Jordan 2:0
15:00 Izrael - Grecja 1:1
17:00 Litwa - Liechtenstein 2:0 JOKER
17:30 Finlandia - Mołdawia 2:1
17:30 Iran - Indonezja 2:0
18:00 Azerbejdżan - Belgia 0:3
19:30 Białoruś - Bośnia Hercegowina 1:1
19:30 Luksemburg - Rumunia 1:2
19:45 Węgry - Szwecja 1:3
20:45 Słowenia - Estonia 1:0
20:45 Irlandia - Słowacja 0:0
20:45 Irlandia Północna - Serbia 1:2

SOBOTA

00:00 Dominika - Nikaragua 2:2
01:30 Guyana - Barbados 0:1
02:00 Kanada - Saint Lucia 3:0
02:00 Saint Kitts i Nevis - Portoryko 0:2
03:30 Salvador - Dominikana 1:1
16:00 Szkocja - Czechy 1:2

NIEDZIELA

12:00 Ghana - Suazi 3:0
12:00 Kamerun - Mauritius 4:0
12:00 Guinea - Etiopia 1:1
12:00 Senegal - DR Kongo 2:1
12:00 Kenia - Guinea-Bissau 1:2

----------------------------------
Drużynowe

12:00 Ghana - Suazi 3:0
17:30 Finlandia - Mołdawia 1:1
14:00 Chiny - Singapur 2:1
17:00 Litwa - Liechtenstein 2:0
19:30 Luksemburg - Rumunia 0:2
19:30 Białoruś - Bośnia Hercegowina 1:2

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.