koraspl
koraspl
  14 maja 2009 (pierwszy post)

Juz w sobote 16 maja Krzysztof Wlodarczyk( 41-2, 31 KO) stanie przed szansa wywalczenia mistrzowskiego pasa prestizowej organizacji WBC.Za przeciwnika bedzie mial leciwego Giacobbe Fragomeniego (26-1, 10 KO)
Przypomne ze Wlodarczyk mial juz na swoim koncie jeden pas mistrzowski organizacji IBF.Walka oczywiscie odbedzie sie w wadze junior ciezkiej .
Bezposrednia transmisje z Rzymu przeprowadzi Polsat SPort
-Jaki scenariusz przewidujecie na ta walke???
-Czy mozliwe jest starcie Wlodarczyk-Adamek w przypadku wygrania przez Wlodarczyka tej walki???.Pojedynek o dwa mistrzowskie pasy
-Kto wedlug was jes lepszym bokserem Adamek czy Wlodarczyk???

odwieczna
odwieczna
  17 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: eee za takie cos i tak jest liczenie.Wyprowadzal serie i juz po prostu nie da sie cofnac reki w takim momencie.Druga sprawa ze ten cios w ogole nie doszedl do celu moze jedynie go lekko musnal...;D

Diablo mógł go wykończyć w 9 rundzie, gdyby sędzia nie dał odpocząć Włochowi. :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jezeli sedziowie byliby zawsze tacy drobiazgowi to w walce Adamka z Banksen tez nie powinno byc liczenia bo Adamek zadal drugi cios Banksowi nasada rekawicy czyli nieczysto po czym Banks padl na dechy ;D


Oglądałam, oglądałam. ;D
Słaby ten Banks.
koraspl
koraspl
  17 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Diablo mógł go wykończyć w 9 rundzie, gdyby sędzia nie dał odpocząć Włochowi.

Nie musial go nawet wykanczac wystarczylo tylko aby ringowy go policzyl drugi raz co powinien zrobic bez dwoch zdan...

Konto usunięte
Konto usunięte: Oglądałam, oglądałam. ;D Słaby ten Banks.

Typowy bokser czekajacy na jeden cios.Aramate ma w rekawicy co bylo widac przed tym jak Adamek go posadzil na dechy.Dostal taka bombe Adamek ze ohohoh a chwile pozniej juz Banks byl na deskach ;D
Matt Godfrey z ktorym bedzie walczyl Adamek w lipcu to bokser bardzo podobnych lotow co Banks;D
Czekam na "powazna" walke Adamka bo takich przeciwnikow to powinien pykac bez problemow.
odwieczna
odwieczna
  17 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie musial go nawet wykanczac wystarczylo tylko aby ringowy go policzyl drugi raz co powinien zrobic bez dwoch zdan...

To chyba koniec marzeń o ponownym posiadaniu pasa. Jak nie z Fragomenim to z kim?

Konto usunięte
Konto usunięte: Typowy bokser czekajacy na jeden cios.Aramate ma w rekawicy co bylo widac przed tym jak Adamek go posadzil na dechy.Dostal taka bombe Adamek ze ohohoh a chwile pozniej juz Banks byl na deskach ;D

Był jednak niebezpieczny i dobrze, że Tomek okazał się cierpliwością. Dobra walka taktycznie i piękny nokaut.. Końcówka. ;D
koraspl
koraspl
  17 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To chyba koniec marzeń o ponownym posiadaniu pasa. Jak nie z Fragomenim to z kim?

Wasilewski powinien zalatwic jeszcze jedna walke Wlodarczykowi.Rewanz nie jest wykluczony
I tak nic nie przebije sedziego w walce tego pizdusa Michalczewskiego z Rocchigiani z reszta Michalczewski rowniez popisal sie swietnym aktorstwem heh
Kto nie widzial to niech luknie jak ma ochote -http://www.youtube.com/watch?v=W9_Dxs51QvI
Cios faktycznie byl po komendzie ale najlepsze bylo to sedzia liczy Michalczewskiego do 8 czy 9 Rocchigiani biega cieszy sie ze wygral przed czasem a tu nagle sedzia wyskakuje ze jednak faul byl buahahah komedia,komedia niczym na Igrzyskach Olimpijskich w Seulu.Pozniej dali chyba remis w tej walce w ogole nie wiem z jakiej racji a nasepnie dyskfalifikacje przeciwnika Michalczewskiego za doping.Ogolnie jedna z najbardziej dziwnych walka jakich widzalem heh
krzychu7818
krzychu7818
  17 maja 2009

Diablo tak sie chwalił , że zajedzie kondycyjnie Włocha a tu lipa , Adamek z nimi obydwoma wygrałby jedną reką

paweldst9090
paweldst9090
  17 maja 2009

tak czy siak pewne było że tylko KO dawało pas Włodarczykowi:mrgreen:.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.