WueRZet
WueRZet
  13 maja 2009 (pierwszy post)

W weekend zostaną rozegrane spotkania 28 kolejki piłkarskiej Ekstraklasy. Do końca pozostały jeszcze 3 kolejki, więc emocję coraz większe :)

Cracovia - GKS Bełchatów
Górnik Zabrze - Odra Wodzisław Śląski
Jagiellonia Białystok - Polonia Warszawa
Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Legia Warszawa - Polonia Bytom
Łódzki KS - Wisła Kraków
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
Arka Gdynia - Ruch Chorzów

Tradycyjny zestaw pytań :P

Q. Hit kolejki ?
Q. Najmniej emocjonujące spotkanie ?
Q. Która z drużyn walczących o MP ma najtrudniejszego rywala, może zgubić punkty ?
Q. Czy Górnik wreszcie wygra ? Czy Cravovia sprawi niespodziankę ?

Proszę o kulturalną dyskusję. Posty sprzeczne z regulaminem będą odpowiednio nagradzane, plus dodatek w postaci przerażającej czarnej listy :piwo:

Chudyyy71
Chudyyy71
  17 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Bez sensu takie gadanie A jakby zatrzymali Tadka Sochę ciekawe czy też byś tak mówił

Jakby mu postawili zarzuty to bym nie wypisywał,że jest czysty :rotfl:
Freddie2007
Freddie2007
  17 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: To sie nazywa łapówka a to jest karalne :)

To nie jest łapówka, spytaj się obojętnie którego prawnika:ninja:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  17 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czy przyjęcie pieniędzy za wygrany mecz od osoby trzeciej


Analogia szpitalna tutaj az sie klania :ziober2:

"chcesz by lepiej sie zaopiekowali kims z Twojej rodziny daj kase " :ninja:

ja to tak widze... łapówkarstwo
Freddie2007
Freddie2007
  17 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To nie jest łapówka, spytaj się obojętnie którego prawnika

Konto usunięte
Konto usunięte: Spytaj się jakiegokolwiek prawnika, bądź studenta prawa, czy przyjęcie pieniędzy za wygrany mecz od osoby trzeciej jest tożsame z definicją pojęcia korupcja.

Czy Ty musisz pisać to co ja:jezyk2:
Chudyyy71
Chudyyy71
  17 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Spytaj się jakiegokolwiek prawnika, bądź studenta prawa, czy przyjęcie pieniędzy za wygrany mecz od osoby trzeciej jest tożsame z definicją pojęcia korupcja. Zresztą pytałem o dokładne zarzuty, a nie o ich charakter. Prokuratura do dzisiaj tego nie wyjawiła.


Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz to chyba żartujesz

Tak jest niewinny :tak:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  17 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To nie jest łapówka, spytaj się obojętnie którego prawnika


Czyli jak daje lekarzowi kase by bardziej sie postaral przy zabiegu albo daje kase urzednikowi by na moja korzysc rozpatzyl decyzje nie lamie prawa ? :ziober2:

zastanow sie :ninja:
Freddie2007
Freddie2007
  17 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Czyli jak daje lekarzowi kase by bardziej sie postaral przy zabiegu albo daje kase urzednikowi by na moja korzysc rozpatzyl decyzje nie lamie prawa ?

Co Ty tak z tym lekarzem:woot:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  17 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co Ty tak z tym lekarzem


Bo to jest podobna sytuacja

ludzie tez mowia ze daja prezenty :ziober2: a nie lapowki ... a prawda jest inna
Chudyyy71
Chudyyy71
  17 maja 2009

- Obecny Lech Poznań nie ma nic wspólnego z Lechem sprzed lat, więc nie może zostać ukarany za jego winy. Obecny Lech zajmuje miejsce Amiki, od Lecha kupił tylko herb, historię, nazwę i stadion. Już w czerwcu dostałem zapewnienie z PZPN, że nie będziemy degradowani za dawne czyny Lecha - mówił w Radiu Merkury wiceprezes Arkadiusz Kasprzak.
Słowa wiceprezesa ;)
Uciekam i oczywiście Reiss jest niewinny ;)
:bye:

WueRZet
WueRZet
  17 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: "chcesz by lepiej sie zaopiekowali kims z Twojej rodziny daj kase "

"Panie doktorze. Dziękuje, że zrobił Pan jak najlepiej pan umiał dla dziadka" i daje kopertę.

Czy to też jest wtedy łapówka ? :ninja: Albo jak pielęgniarka dostaje coś za opiekę ?

Ktoś z Was wie, czy Reiss rzekomo dostał pieniądze przed czy po meczu. Zasadnicza różnica.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakby mu postawili zarzuty to bym nie wypisywał,że jest czysty

Ty się martw o historię Twojego klubu, którą wiele osób nie chce pamiętać :ninja:
wyrafinowany
wyrafinowany
  17 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: To sie nazywa łapówka a to jest karalne :) to tak jakby lekarzowi zapłacić za to by szybciej zabieg sie odbył :)


nieprawda, bo lekarz wykonuje zawód w którym dobrem najwyższym jest zdrowie pacjenta i powinien wszystkich leczyć jednakowo, za to piłkarz gra dla dobra swojego i swojej drużyny, a zatem jeżeli ktoś mu zapłaci za to by robił to jeszcze lepiej to nie jest to łapówka :nie:
Freddie2007
Freddie2007
  17 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty się martw o historię Twojego klubu, którą wiele osób nie chce pamiętać

Pafawag Wrocław:lol2:
Tak mi sie przypomniało, bo o Pafawagu jeden z wykładowców mówi na każdych zajęciach, w kółko to samo konkretnie prof.Odryłowski - wrocławiakom pewnie dobrze znany:ziober2:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  17 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: "Panie doktorze. Dziękuje, że zrobił Pan jak najlepiej pan umiał dla dziadka" i daje kopertę.

A to Reiss dostal przed czy po ?
bo juz sie pogubilem

Jezeli po, to duza roznica

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy to też jest wtedy łapówka ? Albo jak pielęgniarka dostaje coś za opiekę ?

Wtedy to mozna nazwac nagroda
mi chodzilo o wreczanie przed

Konto usunięte
Konto usunięte: Ktoś z Was wie, czy Reiss rzekomo dostał pieniądze przed czy po meczu. Zasadnicza różnica.

A Ty wiesz? :ninja:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  17 maja 2009
wyrafinowany
wyrafinowany: nieprawda, bo lekarz wykonuje zawód w którym dobrem najwyższym jest zdrowie pacjenta i powinien wszystkich leczyć jednakowo, za to piłkarz gra dla dobra swojego i swojej drużyny, a zatem jeżeli ktoś mu zapłaci za to by robił to jeszcze lepiej to nie jest to łapówka


Pytanie jest proste

kiedy ktos wrecza czy przed czy po, jesli przed jest to oczywista łapówka.
Chudyyy71
Chudyyy71
  17 maja 2009

1:0 dla Śląska : O :mrgreen:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.