Renifer
Renifer
  22 lipca 2011 (pierwszy post)

Z nowym sponsorem w nowej formie powraca Ekstraklasa a raczej T-Mobile Ekstraklasa.

Q)Jakie wyniki typujecie ?
Q)Najciekawsze i najnudniejsze spotkanie w kolejce ?
Q)Który zespół będzie zachwycał a który będzie rozczarowywał ?
Q)Hit transferowy ?

Zapraszam do dyskusji :)

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  30 lipca 2011
Enkido
Enkido: Ja widzę logo w prawym dolnym rogu

logo to ja tez widze, a widzisz tam symbol T-Mobile? Patrzac z ogledłosci na telewizor, ja widze tylko szary prostokat a kontrast w TV mam ok. Logiem sie nie przejmuje, ale jak ogladam mecz na drugim, mniejszym TV albo na necie jak TV zajęte to w ogóle nie widze jaki wynik.
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  30 lipca 2011
Renifer
Renifer: Jak w pucharach tak w lidze. Szkoda szkoda taka sensacja już na początku dała by kolorytu lidze. Dwie poprzeczki w Łodzi mogą być niepocieszeni.

Gdyby Widzew wygrał to byłaby pierwsza porażka Wisły na starcie ligi od 9 sierpnia 1997 r. kiedy to Biała Gwiazda poległa w Katowicach z miejscowym GKS-em 0:4.

A tak mamy pierwszą stratę punktów od 26.07.2005 r. Wtedy Górnik Łęczna u siebie zremisował z wiślakami.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  30 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: logo to ja tez widze, a widzisz tam symbol T-Mobile? Patrzac z ogledłosci na telewizor, ja widze tylko szary prostokat a kontrast w TV mam ok. Logiem sie nie przejmuje, ale jak ogladam mecz na drugim, mniejszym TV albo na necie jak TV zajęte to w ogóle nie widze jaki wynik.

No ciężko z tym symbolem sponsora. A na wynik to ja na livesports w razie co patrzę :mrgreen:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  30 lipca 2011

te czasy kiedy mecze z Gieksą były w wiślackiej taryfie biletowej meczami 'TOP' :mrgreen:

Renifer
Renifer
  30 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: płaczcie, poznaniaki, teraz mozecie

Wybraliśmy mniejsze zło ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: widac brak Sobolewskiego, małeckiego i Jaliensa - oszczedzaja na składzie przed wtorkiem, Maaskant tez niespecjalnie jakos sie przejmował wynikiem. Oby nie był to syndrom Lecha Poznań tylko przygotowania do wtorkowego rewanzu.

Czy to samobój ze Skonto czy to poprzeczki z Litex'em, w Krakowie nie widzę powodów do zadowolenie bo szczęście też kiedyś się kończy.
Jak można mówić o syndromie Lecha Poznań po trzech meczach :ziober2:

Widzew bardzo słabo przygotowany fizycznie jest, skurcze na dwie nogi "Gruzińskiego Messiego" czy kajający się Madera i zmianę woła o pomstę do nieba. A to dopiero pierwsza kolejke.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  30 lipca 2011
Renifer
Renifer: Wybraliśmy mniejsze zło ;)

dlatego płaczcie :ziober2:

Renifer
Renifer: Jak można mówić o syndromie Lecha Poznań po trzech meczach

dlatego napisałem 'oby nie był', tryb przypuszczający Pyrogrodzianinie :>
Renifer
Renifer
  30 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dlatego płaczcie

Oj tam . Nie ma nad czym. Co się odwlecze ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: dlatego napisałem 'oby nie był', tryb przypuszczający Pyrogrodzianinie

Na pewno nie jest.
Zresztą jak by był to wstyd :ziober2:.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 lipca 2011

Słabo Wiślacy ;/

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Renifer
Renifer
  31 lipca 2011
http://www.youtube.com/watch?v=rIpT5SYy4Qs&feature=player_embedded
Kibice ŁKS'u nie maja anielskiej cierpliwości :ziober2:
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  31 lipca 2011
Renifer
Renifer: Kibice ŁKS'u nie maja anielskiej cierpliwości

jakby nie patrzec maja racje :rotfl:
Renifer
Renifer
  31 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jakby nie patrzec maja racje

Szczególnie po spektakularnej fotce Szałachowskiego :Ziober2:.
egze
egze
  31 lipca 2011

Młody Milik w pierwszym składzie dzisiaj. Jaram się jak pochodnia :D

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  31 lipca 2011

Hehehe, 31 min., Adam Banaś i Śląsk - Górnik 0:1 :lol:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

egze
egze
  31 lipca 2011

Olkowski będzie odkryciem tej rundy :tak:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  31 lipca 2011

WKS chyba przemęczony pucharami.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.