RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  1 lipca 2011 (pierwszy post)


COPA AMERICA 2011

1-24 Lipiec 2011

Argentyna


Dziś w nocy (czasu polskiego) rusza 43 edycja Mistrzostw Ameryki Południowej

wystartuję 12 zespołów
( awans 1-2 zespół w grupie + 2 najlepsze zespoły z miejsca 3 )


Grupy

Grupa A
- Argentyna
- Boliwia
- Kostaryka
- Kolumbia

Grupa B
- Brazylia
- Ekwador
- Paragwaj
- Wenezuela

Grupa C
- Meksyk
- Chile
- Urugwaj
- Peru


Wszystkie spotkania pokażę TVP SPORT oraz (5) spotkań pokaże TVP2 ( dwa ćwierćfinały, półfinały i finał)

Pocieszającą informacją jest to że nie trzeba bedzie zarywać nocy by oglądać spotkania
( mecz otwarcia o 2.35 ) ogółem tylko 8 spotkań z 26 będzie o tak późnych porach


====

Pytania wprowadzające


1. Kto jest waszym faworytem ?
2. Grupa śmierci ? ( jest taka ? )
3. Czy Meksyk po udanych wojażach w Złotym Pucharze Concacaf ma szanse coś ugrać w CA ?


====

temat do ogólnej dyskusji

Zapraszam
...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 lipca 2011

Ładnie Kostaryka :brawo:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

WueRZet
WueRZet
  8 lipca 2011

Kostarykańczycy po prostu zabiegali Boliwię. Ładnie się oglądało ten mecz, przynajmniej jej drugą część :)

egze
egze
  8 lipca 2011

No ładnie się oglądało, ale komentator to błazen jakich mało. Kostarykanie po zdobyciu gola manifestowali pamięć o zmarłym tragicznie niedawno koledze, a ten "ciekawy sposób manifestowania radości po zdobyciu gola" :ninja:

emeu
emeu
  8 lipca 2011

a ja mam takie pytanie, można gdzieś w TV obejrzeć powtórki? jak tak to na jakich kanałach?

XmikusXxX
Posty: 6 (po ~52 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
XmikusXxX
  9 lipca 2011

argentyna kocham ich

egze
egze
  9 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja mam takie pytanie, można gdzieś w TV obejrzeć powtórki? jak tak to na jakich kanałach?


w TVP Sport chyba pokazują też powtórki, przynajmniej kiedyś jadąc po kanałach widziałem.

===========
Kolejne 0-0 się nam na razie szykuje. Sercem jestem za Urugwajem, głównie za sprawą Luisa Suareza, ale bliżej zdobycia bramki póki co Chilijczycy. Dziwi nieco optymizm komentatora... ;>
egze
egze
  9 lipca 2011

No i mamy kolejny już remis na tym turnieju. Tym razem 1-1. Urugwajczycy pierwsi strzelili gola, ale to Chilijczycy byli drużyną przeważającą i praktycznie zapewnili sobie tym wynikiem awans do kolejnej rundy.

egze
egze
  9 lipca 2011

Nie wiem po co oglądam to spotkanie Peru z Meksykiem, ale skoro już przebrnąłem przez pierwszą połowę, to pewnie i do końca wytrzymam. Póki co nudno, nudno i jeszcze raz nudno.

emeu
emeu
  9 lipca 2011

w drugiej połowie gra się ożywiła, zwycięstwo Peru zasłużone chociaż jak dla mnie to powinno się skończyć z 0-3/4. Meksyk jakiś taki niewyraźny, no i brak skuteczności Peruwiańczyków mógł się zemścić w doliczonym czasie gry, co ten Meksykanin zrobił to normalnie ręce opadają, taką patelnie dostać i nie wykorzystać... bramkarza tylko pytać z którego rogu bramki chcę wyciągać piłkę

kzyhu
kzyhu
  9 lipca 2011

jak na razie to mistrzostwa świata kobiet są dużo ciekawsze od tej CA

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 lipca 2011

Meksyk przegrał 0:1 i to ta ekipa niespodziewanie zamyka tabelę gr. C

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  9 lipca 2011
egze
egze: Dziwi nieco optymizm komentatora

Iwański to cienias :P
nienawidzę jego stylu komentowania

egze
egze: No i mamy kolejny już remis na tym turnieju. Tym razem 1-1. Urugwajczycy pierwsi strzelili gola, ale to Chilijczycy byli drużyną przeważającą i praktycznie zapewnili sobie tym wynikiem awans do kolejnej rundy.

według mnie bardzo dobry mecz, ale też chyba jeden z bardziej ostrzejszych
technicznie na bardzo wysokim poziomie

egze
egze: Peru z Meksykiem

jednak Meksyk zawodzi
a ciekawię zapowiada się starcie Chile z Peru

Konto usunięte
Konto usunięte: jak na razie to mistrzostwa świata kobiet są dużo ciekawsze od tej CA

dziś ćwierćfinały :rock:
...Ignorance is bliss...
Renifer
Renifer
  9 lipca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Meksyk przegrał 0:1 i to ta ekipa niespodziewanie zamyka tabelę gr. C

Czemu niespodziewanie ?
Tam to chyba drugi zespół pojechał :woot:
egze
egze
  9 lipca 2011

Mniam mniam - piękna bramka Jadsona ;)

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  9 lipca 2011
egze
egze: piękna bramka Jadsona ;)

piękny to jest wynik :lol:
...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.