WueRZet
WueRZet
  7 maja 2009 (pierwszy post)

Piłkarska ekstraklasa powoli wchodzi w decydującą fazę. Jeszcze tylko 4 kolejki i wszystko będzie już wiadome. W weekend zostaną rozegrane spotkania 27 kolejki.

Piątek, 8 maja
17:45Lechia - Jagiellonia
20:00Polonia Bytom - Arka

Sobota, 9 maja
14:45Polonia Warszawa - GKS Bełchatów
16:15Śląsk - Lech
17:00ŁKS - Górnik
19:15Odra - Cracovia

Niedziela, 10 maja
14:45Ruch - Piast
17:00Wisła - Legia

Q. Hit kolejki ? :P
Q. Najmniej ciekawy mecz ?
Q. Kto po tej kolejce przekreśli swoje szanse na wywalczenie tytułu Mistrza Polski ?
Q. Czy Górnik i Cracovia odbiją się od dna ?

Gutek909
Gutek909
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Lechia - Jagiellonia

Stawiam, że w tym spotkaniu padnie remis..

Konto usunięte
Konto usunięte: Polonia Bytom - Arka

Arka wygra :rock:

Konto usunięte
Konto usunięte: Polonia Warszawa - GKS Bełchatów

GKS wygra.. Oni jeszcze mistrza mogą zdobyć :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Śląsk - Lech

Lech wygra ! Musi ! Zwycięstwo Lecha choćby jednobramkowe biorę w ciemno :D

Konto usunięte
Konto usunięte: ŁKS - Górnik

remis lub zwycięstwo Górnika ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Odra - Cracovia

nudny mecz :and: Stawiam na minimalne zwycięstwo Cracovi..

Konto usunięte
Konto usunięte: Ruch - Piast

Ruch podbudowany wyeliminowaniem Legii w PP wygra o spotkanie..

Konto usunięte
Konto usunięte: Wisła - Legia

Wisła wygra :P
NeverMind1910
NeverMind1910
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 17:45 Lechia - Jagiellonia

Lechia gra o utrzymanie, zaś Jagiellonia o nic. Tydzień temu pokazali, że potrafią odpuścić sobie mecz z Odrą. Na wyjazdach grają bardzo słabo. Jeżeli mnie pamięć nie myli, to w tej rundzie nie wygrali żadnego wyjazdowego spotkania.
Jestem skłonny postawić na Lechię.
Typ : 1

Konto usunięte
Konto usunięte: 20:00 Polonia Bytom - Arka

To ci dopiero ciekawy mecz.. Moim zdaniem padnie tu remis, który nie usatysfakcjonuje żadnej z drużyn. Bramki nie padną, a mecz będzie rozgrywany w środku pola
Typ : X

Konto usunięte
Konto usunięte: 14:45 Polonia Warszawa - GKS Bełchatów

Polonia pod wodzą Grembockiego gra bardzo przeciętnie, rzekłbym słabo.. Na puchary szans już nie mają, ani po przez ligę, a ni Puchar Polski. Grają o pietruszkę. GKS gra ostatnio fenomenalnie, wygrywając 6 razy z rzędu. Moim zdaniem i tym razem Nowak z Cetnarskim dadzą zwycięstwo podmiejskim.
Typ: 2

Konto usunięte
Konto usunięte: 16:15 Śląsk - Lech

Mecz prawy Lecha. Śląsk? O nic nie gra, wyłącznie zawodnicy walczą o miejsce w kadrze do nowego sezonu, bo Śląsk się wzmocni.. Lech musi wygrać, jednak z ich formą jest na bakier, nie wytrzymują psychicznie meczy, brak zmienników i zmęczenie powoduje straty punktowe. Tak będzie i tym razem

Mój typ: X

Konto usunięte
Konto usunięte: 17:00 ŁKS - Górnik

ŁKS przed tym meczem strajkował. Drużyna zapewniła sobie utrzymanie, jednak pensji nie dostaje przez dłuższy czas. Ostatnio jednak nowy udziałowiec przejął większościowy pakiet akcji i sytuacja ma się poprawić. ( Może w końcu będzie tam normalnie). Górnik musi wygrać i myślę, że po zażartej walce to zrobi. Może znowu bohaterem zostanie Banaś?
Mój typ: 2

Konto usunięte
Konto usunięte: 19:15 Odra - Cracovia

Kolejny pasjonujący mecz.. Co bym nie napisał widzę w tym spotkaniu remis.
Zresztą mecz nie zasługuje na zbyt długi komentarz.

Konto usunięte
Konto usunięte: 14:45 Ruch - Piast

No, no pojedynek na Śląsku. Dla Ruchu mecz bardzo ważny możliwe, że przełomowy w lidze. Jeżeli dobrze znam się przepisach, to podczas gdy Lech zajmie pozycję w lidze premiującą grę w europejskich pucharach przez ligę, nawet podczas porażki Niebieskich zagrają oni w Europejskich Pucharach. Brzmi śmiesznie, ale prawdziwie. Ja osobiście gratuluję braciom po szalu. Teraz musi pójść tylko z górki
Mój typ: 1

Konto usunięte
Konto usunięte: 17:00 Wisła - Legia

Hit kolejki. Nie da odpowiedzi dotyczącej mistrzostwa. Padnie tu remis. Bardzo chciałbym obejrzeć to spotkanie, jednak mam uroczystość rodzinną.. komunię :/. Dlatego zbyt nie napinam się na ten mecz. Jak napisałem stawiam na remis.
Mój typ: X

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Najmniej ciekawy mecz ?

Odra-Cracovia

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy Górnik i Cracovia odbiją się od dna ?

Górnik tak, Cracovia na ten moment zostanie czerwoną latarnią.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wisła Legia 1-3 LEGIA DE BEST

:rock: Drogi przyjacielu. A ja się z Tobą nie zgodzę. WIDZEW&RUCH !!
Bennet
Posty: 34 (po ~291 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 3
Bennet
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wisła Legia 1-3 LEGIA DE BEST


:szok3:
Kto nagadał takie brednie ??
19MiSka08
19MiSka08
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wisła Legia 1-3 LEGIA DE BEST

i po co się napinać? chcesz :ban:a zaliczyć?
:woot: póki co w Dębicy Tylko Wisłoka ! :)
a no właśnie wygrana ruchu dzisiaj 2:0 z legią takze kolego napinaczu daruj sobie ze jest the best :woot: ;x
hydeparkowy
hydeparkowy
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No to Ruch w Lidze Europejskiej


i w pierwszej lidze polskiej :woot:
Carlsb
Carlsb
  8 maja 2009

No no no :) nasza liga wkracza w decydującą fazę:) to co każdy kibic lubi najbardziej:) emocje, emocje, emocje :) i w STS-ie można pograć fajnie:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Lechia - Jagiellonia


Jagiellonia już o nic nie walczy, bo nawet spadek jej nie grozi:) dostali -10 pkt, ale zostają w lidze:) to dobrze, fajne wyjazdy tam są:) no i blisko:)

Lechia-kibice nie zasługują, aby ich klub grał w niższej klasie rozgrywkowej, no ale to jest sport i tu piłkarze decydują (przeważnie oni, choć nie zawsze) o tym jakie miejsce zajmą.. ten mecz to szansa dla Lechii na pójście w góre tabeli. Jaga o nic nie walczy, Lechia ma nóż na gardle, atut własnego boiska... hmm w STS-ie chyba warto postawic 1

Konto usunięte
Konto usunięte: Polonia Bytom - Arka


łoo mój Boże.. nudny mecz dla przeciętnego Kowalskiego, ale dla układu tabeli ważny..Polonia na miejscu 9-tym, Arka na barażowym ..niby daleko a to tylko 3 pkt różnicy ... ja stawiam tutaj 1 ..znowu atut własnego boiska..jednak Arka na wyjeździe ma bilans 1-6-6 wiec może byc i remis.. na pewno Arka nie wygra tego meczu...

Konto usunięte
Konto usunięte: Polonia Warszawa - GKS Bełchatów


GKS w gazie .. dobre wyniki w ostatnich meczach, dają im szanse na europuchary..tylko 2 pkt straty do Wisły i 4 do Legii..a Wisła z Legią graja w ten weekend..ktoś z nich zgubi punkty...więc GKS ma realne szanse ..na pewno będą zmobilizowani do tego meczu.. Polonia ? hmm przegrali ostatnio z Cracovią, ale o tym meczu to... hmm kumpel pracuje w zakładzie bukmacherskim... 400 zł typ postawił na Cracovie.. system długo myślał żeby przyjąć kupon, a i tak trzeba było dzwonić do centrali:) poza tym Polonia chyba juz odpusciła sezon..porażka w karnych z Lechem przekreśliła ich szanse ma puchary..myślę że czyste 2 warto tutaj zagrać.

Konto usunięte
Konto usunięte: Śląsk - Lech


ciekawy mecz..ważny dla układu tabeli..Wrocław to miejsce gdzie Lech zgubi punkty (stawiam remis),ale też miejsce gdzie i Legia zgubi..bardzo cieżki teren..stawiam remis..Lech co prawda walczy o majstra, ale ławkę mają za krótką (chyba tylko Wisła ma jako taką ławkę) i zmęczenie materiału daje o sobie znać. Śląsk nie walczy już o nic, ale obawiam się ze dla Wisły zmobilizują sie na mecze z Lechem i Legią... Solorz przejmie Śląsk, zbuduje mocny sportowo klub, ale pod względem kibicowskim chodzą słuchy że będzie gorzej niż na Legii za ITI..

Konto usunięte
Konto usunięte: ŁKS - Górnik


Rycerze Wiosny vs. Górnik trzeba zacząć wygrywać Zabrze...

ŁKS ma tylko 3 pkt przewagi nad barażową Arką, więc stawiam na remis...ze wskazaniem na Górnika

Konto usunięte
Konto usunięte: Odra - Cracovia


o matko jaki nudny mecz.. Odra wygra

Konto usunięte
Konto usunięte: Ruch - Piast


przydałoby sie żeby Ruch wygrał ten mecz...i maku temu predyspozycje..jeżeli nie uderzy im sodówka od wczorajszego meczu to wygraja z Piastem

Konto usunięte
Konto usunięte: Wisła - Legia


ano hit... ale taki że Legia do Krakowa zawsze jedzie na miękkich nogach.. Wisła jest silna i niestety wygra ten mecz...na pewno będą przeważać...Legia będzie grała na remis..remis biorę w ciemno..ale niestety rozum podpowiada Wisła...

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Hit kolejki ? :P


Wisła-Legia

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Najmniej ciekawy mecz ?


Odra-Cracovia

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Kto po tej kolejce przekreśli swoje szanse na wywalczenie tytułu Mistrza Polski ?


Polonia definitywnie..co prawda już tydzień temu sobie przekreśliła, ale teraz przekreśli definitywnie

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Czy Górnik i Cracovia odbiją się od dna ?


Górnik ..może...Cracovia..na pewno nie..
KrzysiekReal
Posty: 420 (po ~206 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 9
KrzysiekReal
  8 maja 2009

Polonia Warszawa-GKS Bełchatów 9 maja, 14:45 1-2
Łódzki KS-Górnik Zabrze 9 maja, 17:00 3-1
Odra Wodzisław Śląski-Cracovia 9 maja, 19:15 1-1
Ruch Chorzów-Piast Gliwice 10 maja, 14:45 0-0
Wisła Kraków-Legia Warszawa 10 maja, 17:00 1-3
Lechia Gdańsk-Jagiellonia Białystok 8 maja, 17:45 2-1
Śląsk Wrocław-Lech Poznań 9 maja, 16:15 4-2
Polonia Bytom-Arka Gdynia 8 maja, 20:00 4-0

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Hit kolejki ? :P

niewątpliwie Wisła - Legia

Konto usunięte
Konto usunięte: Najmniej ciekawy mecz ?

Ruch - Piast

Konto usunięte
Konto usunięte: Kto po tej kolejce przekreśli swoje szanse na wywalczenie tytułu Mistrza Polski ?

Wisła Kraków

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy Górnik i Cracovia odbiją się od dna ?

Górnik tak Cracovia nie

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

WueRZet
WueRZet
  8 maja 2009

Zakończyło się pierwsze spotkanie.

Lechia Gdańsk3 - 1Jagiellonia Białystok

Niespodzianki brak :tak:

NeverMind1910
NeverMind1910
  8 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Lechia Gdańsk 3 - 1 Jagiellonia Białystok

I ja myślę, że powoli możemy skreślić Arkę z kandydatów do spadku. Zresztą byłem przekonany do tego, że nie spadną..

Jednak co do Arki nie byłbym tego taki pewien.
Carlsb
Carlsb
  8 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: I ja myślę, że powoli możemy skreślić Arkę z kandydatów do spadku.


chyba Lechię ? :)

jeżeli chodzi o Arkę to mecz trwa, 62 minuta i Polonia B. remisuje z Arką 0:0 :)
Carlsb
Carlsb
  8 maja 2009

szkoda że nie można edytowac postów...

arka prowadzi w Bytomiu 1:0... robi się coraz ciekawiej na dole (a w zasadzie tez i w środku) tabeli:)

WueRZet
WueRZet
  8 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: arka prowadzi w Bytomiu 1:0...

W obliczu typera to szkoda :P

Ale zwycięstwo Arki sprawi, że dół tabeli będzie dalej zagmatwany :D
NeverMind1910
NeverMind1910
  8 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale zwycięstwo Arki sprawi, że dół tabeli będzie dalej zagmatwany :D


Niech spadnie Odra i Piast :rock:

Konto usunięte
Konto usunięte: chyba Lechię ? :)

Taa.. Tak to jest jak się myśli "na kilka frontów".
WueRZet
WueRZet
  8 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Niech spadnie Odra i Piast

Odra nigdy nie spadnie :ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.