FejkiemJestem
FejkiemJestem
  25 maja 2011 (pierwszy post)

czas na ostatnią serię zmagań :)

wyniki i tabela po 29 kolejce:



rozkład jazdy ostatniej kolejki:



Q: wasze typy?
Q: dla kogo puchary? (bez tendencji proszę)
Q: największy wygrany i przegrany ostatniej kolejki?

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  26 maja 2011
LeonGrande
LeonGrande: Pomimo zakazu uczestniczenia kibiców gosci , kibice Slaska w Chorzowie

Nie tylko oni byli na zakazie wszak nikt nie może zabronić zwiedzać sobie innych miejscowości i wolno podróżować sobie :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  26 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Nie tylko oni byli na zakazie wszak nikt nie może zabronić zwiedzać sobie innych miejscowości i wolno podróżować sobie :)


To pokazuje jak glupi jest to zakaz.
Renifer
Renifer
  26 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: obstawiasz u Bukmachera?

W jednej LT jestem trzeci i mam tyle samo punktów co 4 i się głowię jak typować :Ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  26 maja 2011
LeonGrande
LeonGrande: To pokazuje jak glupi jest to zakaz.

Normalny kibic się dostosuje, fanatyk pojedzie.

Ogólnie dobrze, że kończy się liga bo mam dość oglądania meczy bez dopingu.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  26 maja 2011
LeonGrande
LeonGrande: Pomimo zakazu uczestniczenia kibiców gosci , kibice Slaska w Chorzowie

na jakiej zasadzie oni tam weszli? :woot: jako kibice gospodarzy?

Konto usunięte
Konto usunięte: z tego co wiem to Flota zbytnio nie chce grać jeszcze w Ekstraklasie, nie mają kasy niestety..

jak się remisuje z Kolejarzem Stróże i przegrywa z Termalicą to niech sie nie liczy na Ekstraklasę :rotfl:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: To szykuje się wielki sukces WKSu.

szkoda że nie doceniają Lenczyka we wrocławskim ratuszu.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  26 maja 2011
Renifer
Renifer: W jednej LT jestem trzeci i mam tyle samo punktów co 4 i się głowię jak typować

łoło jaki as :ziober2: to masz wyjątkowo cięzkie zadanie jesli chodzi o polską lige w tym sezonie :rotfl: najłatwiej chyba obstawic Śląsk - Arka :D
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  26 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na jakiej zasadzie oni tam weszli? jako kibice gospodarzy?

Pewnie weszli sobie jako prywatne osoby nie jako zorganizowana grupa, podeszli do kasy i kupili bilet :ziober2:

Banalne obejscie zakazu.
Gutek909
Gutek909
  26 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak się remisuje z Kolejarzem Stróże i przegrywa z Termalicą to niech sie nie liczy na Ekstraklasę

na pewno w tych meczach Flota nie grała na maksa.
Renifer
Renifer
  26 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: łoło jaki as to masz wyjątkowo cięzkie zadanie jesli chodzi o polską lige w tym sezonie najłatwiej chyba obstawic Śląsk - Arka :D

Uwierz są więksi wymiatacze :P
Najwięcej punktów zdobyłem dzięki Jagiellonii :ziober2:
Wcale nie tak łatwo KL anulowała kartkę Moretto Rozić wróci zresztą Arka co roku gra o życie ostatni mecz a Śląskowi raz na 30 lat zdarza się taki mecz .
thomas893
thomas893
  27 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Ogólnie dobrze, że kończy się liga bo mam dość oglądania meczy bez dopingu.

Chyba nie myślisz, że od nowego sezonu coś się zmieni? ;)
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  27 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Polonia Warszawa w przyszłym sezonie część swoich meczy rozgrywać będzie na Stadionie Narodowym. Klub porozumiał się w tej sprawie z władzami miasta i operatorem obiektu.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: szkoda że nie doceniają Lenczyka we wrocławskim ratuszu.

A co chcą go puścić z torbami czy co ?

Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba nie myślisz, że od nowego sezonu coś się zmieni? ;)

No właśnie nie ;/

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Obsada sędziowska 30. kolejki Ekstraklasy: Lech Poznań - Korona Kielce, godz. 17:00, sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom). Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin, godz. 17:00, sędzia: Mirosław Górecki (Katowice). Górnik Zabrze - Widzew Łódź, godz. 17:00, sędzia: Peter Solymosi (Węgry). Wisła Kraków - Polonia Warszawa, godz. 17:00, sędzia: Zoltan Ivanyi (Węgry). Śląsk Wrocław - Arka Gdynia, godz. 17:00, sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa). Legia Warszawa - Polonia Bytom, godz. 17:00, sędzia: Hubert Siejewicz (Białystok). GKS Bełchatów - Cracovia, godz. 17:00, sędzia: Szymon Marciniak (Płock). Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów, godz. 17:00, sędzia: Paweł Gil (Lublin).


Dwóch Węgrów w składzie.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  27 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: A co chcą go puścić z torbami czy co ?

Dutkiewicz wolałby Waldka Fornalika w miejsce Oresta, zresztą niejednokrotnie o tym wspominał.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dutkiewicz wolałby Waldka Fornalika w miejsce Oresta, zresztą niejednokrotnie o tym wspominał.

Skorża niby do Lecha więc Legia może powalczyć o Oresta.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.